Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Vystrčil se to jde ten lhář co tvrdil že za naše peníze, nikam nepoletí.

  • Podle záběrů televizních společností z celého světa se Kyjev pomalu vrací k normálnímu životu. Lidé chodí nakupovat, do práce, funguje městská doprava.

    Jenom naši hrdinové se producírují v neprůstřelných vestách a vypadá to, jako by jim bylo skoro líto, že je tam klid. Kam se pojede Vystrčil s Fischerem a Růžičkou ukazovat příště?

    Když je pozval Ukrajinský parlament, tak asi věděli, že jsou cesta a pobyt bezpečné. 

    Proč nás krmí média takovými nesmysly? 

  • vanhorne

    18:47 - V ruském městě Ivanovo byl zatčen muž, který rozdával zadarmo výtisky knihy George Orwella 1984.

    Co vy na to statecni kremloboti, Putinovi missionari. To je ta prava demokracie o ktere tak blouznite a modlite se za vitezstvi vrahounovych zbrani aby konecne prisla?🤣

    • goyim

      No a v Česku se dává podmínka 9 měsíců za vystrčenou řiť na Ušácký vojenský konvoj.

  • josef.chmela

    Ten skrček vystrčilů je zadarmo drahý. Ale když lidi chtějí tyto zbytečné pucfleky platit, tak ať platí.

  • Vždy, když slyším deklamovat aparátčíky typu "Vondra, Vystrčil" a jim podobné exoty, fráze o "svobodě a demogracyjy" mám pocit, jako bych se vrátil do doby před listopadem a poslouchal agitační projevy Jakeše, Mamuly a spol.  o "vítězství Komunismu a Pracujícího lidu". 😯

    Zajímalo by mne, zda ti zoufalci těm svým kecům opravdu aspoň trochu věří, anebo si jsou vědomi, že jsou většině lidí jen k smíchu a ony žvásty se pouze naučili zpaměti, kvůli  nutnosti udržet si svá politická  koryta, placená námi normálními občany. 😉

  • Pan Vystrčil by dostal z dějepisu asi horší známku.

    Ukrajinci na rozdíl od nás bojují. My jsme tu šanci neměli. 

    Ví ten manekýn kam vůbec jede?

  • Někdy mám dojem, že Vystrčilovo počínání podmiňuje jakýsi spasitelský syndrom. 

  • vanhorne

    Vlak s tatickem presidentem Zemanem Milostivym do Moscow, za vrahem Putinem by kremloboti ovencili ruzemi. A bytosti ktere demokracii nezazily, nepoznaly a neznaji co to vubec je, ale presto o demokracii vedou ucene debaty a jsou  okouzleny vrahem Putinem s jeho modelem a nastroji demokracie.🤣

    https://i.ibb.co/nQtdbsf/Victory-Day-parade-in-Moscow-s-Red-Square.jpg

    • Ono stačí, že to víte vy. Je to evidentní. Pohrdání ostatními, to je Vaše představa. 

  • Parta šašků na výletě.

  • Tahle turistika je trapná, směšná a zbytečná.

    Postaví se do fronty stejných trapáků a budou čekat až je jeho veličenstvo Zelenskij přijme. Zatím se hodí do vestiček a na hlavu narazí blembák. Potom něco jeden z nich vystrčí. 

    • zalez do zemljanky ruská holino, časy když jsi cestoval za odměnu do Artěku už jsou pryč.. ještě že máte to tiscali kolaboranti prašivý

      • No jo já bych jel aspoň na Mácháč ale tam je plno tak mě zase jen zbejvá koukat z okna jak  tou tu naši nové koalice rozkrádají

      • Rád bych se tam někdy podíval. když jste tam jezdil vy, proč ne i my? Tiscali máte i vy kolaborante prašivý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit