Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    IDEOLOGIE na úkor zdraví

  • KIMCID

    Občan mám dotaz doufám že chápeš psanému textu. Tak co nám kdy udělalo Rusko(opakuji Rusko ne CCCP) doufám že dokážeš v dějinách zapátrat a řekneš nám to naprosto přesně. Protože jinak kecáš jak ten Palacký.

  • Pane Občane, od CCCP jsme daleko už mnoho let. 

    Existuje alespoň jedna říše, která je podle Vašich kritérií důveryhodná? 

  • Copak bude přimícháno v ostatních vakcínách? Tedy tohle nebyl příspěvek hodný člověka Vaší úrovně. 

    Tu první část už známe, psal jste to snad 78x a ta druhá část? 

    Nikdo Vás nemůže nutit nechat se očkovat. A také to docela jistě nedělá. 

  • No nevím, nevím. Už nejméně od 19.století se ví, že z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví. Já bych si ruskou vakcínu píchnout nenechal, co kdyby tam přimíchali komunismus, či jeho novou variantu "putinismus". 😀

  • Mate pravdu bohužel je to jinak například včera v televizi blábolil nějaký doktůrek, že z Ruska to nedoporučuje z politických důvodů.

    Raději nás nechají pochopit.

  • KIMCID

    Co na to soudruh Novák ?

  • Já nevím, už asi dlouho zde opakuji, že důležité věci se nemají kontaminovat politikou a hloupou ideologií. Pokud jsem s tím už otravný, tak se omlouvám. 

    Očkovací sérum je výsledek ryze odborných procedur, podmínek a procesů. Ve výsledku je buď účinné a bezpečné a nebo není. Pokud není - není možné jej aplikovat.

    Pokud objektivní testy a náročné zkoušky potvrdí, že odpovídající vlastnosti má - je povinností každého, kdo tu možnost má, jej nabídnout k vakcinaci ostatním. To je celé.

    Jestli se podařilo takové sérum vyvinout Angličanům, Němcům, lidem v USA - bravo. Jestli se to podařilo v Rusku - stejné bravo.  

    Jde o zdraví a o životy - tak profesionální likvidátoři vztahů mezi národy a lidmi by měli sklapnout a nastoupit musí objektivní způsob likvidace problému. A ten tedy máme. 

    Až se z toho dostaneme, ten kal společnosti zase vyplave a bude špinit kohokoliv, jen proto, že bydlí někde jinde. Dáváme jim trochu moc prostoru, myslím. 



  • josef.chmela

    Ti oligarchové a vládnoucí chátra na Ukrajině jsou pouze poskoci USA a EU. Ti mají pouze své "demokratické" zájmy a lidi jsou jim u zádele.

  • josef.chmela

    Vždyť už tam mají tu USA demokracii, tak co ještě chtějí. Demokracie je vyléčí a to na furt. Do teď kydali na Rusko špínu, tak doufám, že neobrátí a nebudou chtít od Rusů vakcinu.

  • ivislo

    Já taky jestli to bude možné. Ten šmejd pochíček dělá vše proto aby ne.

  • mun.go

    "Ukrajina stále čeká na vakcínu, nákup očkovacích látek z Ruska odmítá"

    Pokud bude ještě chvíli čekat, tak Ukrajině žádní Ukrajinci nezůstanou. Ukrajina se vylidňuje a obyvatelstvo odchází. Vývoj počtu obyvatel: 1950 ... 37,3 M; 1960 ... 42,7 M; 1990 ... 51,5 M; 2020 ... 43,7 M; kde [M] = 1 milion

    Podrobnější údaje a graf zde: Ukraine Population 2021 (Live)

  • mun.go

    Ovšem Rusko tady bylo ještě před 19. stoletím ...

  • Teď Ukrajina uvidí a zažije na vlastní kůži, jak ji vnímá EU. Budou rozčarováni. Celá Afrika už bude dávno naočkovaná Sputnikem V a Ukrajina dál bude prosit Brusel. No mají co chtěli.

  • Já se nechám očkovat pouze vakcínou z Ruska, šmejdům made in USA nedůvěřuji

  • Ano, z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví.

    To se vědělo už v 19.století.

  • Je až s podivem, jakou sílu má ta hloupá politika několika oligarchů na Ukrajině.

    V zájmu své "prestiže" nechají umírat zbytečně své spoluobčany. 

    To hanba Ukrajiny. 

    Celá hloupá politika nestojí za jeden jediný život. 

  • Vybraný  slovník, jen co je pravda...

  • Od CCCP raději dál, dokud tam vládne ta postKGBácká komunistická garnitura tak je ta východostepní říše nedůvěryhodná.

  • Nikoli Ukrajina - ale pár papalášů "u vesla" v této zemi...

    Ostatně - podobní zjevové nežijí jen na Ukrajině 

    (viz causa "volební zákon v ČR")...  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit