Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina opět zaspala. Tady "válčí" tzv. rusofobové proti rusofilům hodně dlouho. Je však otázkou kdo z toho má opravdu prospěch ?
    • Ne, řekl bych, že několik z nás se těm, kdo mají zcela vymytý mozek českými médii, snaží podat nějaké jiné informace, než jaké si přečetli v Blesku nebo na ČT 1. Bohužel většinou marně. Viď soudružkoPusinko, jiřiku, clenekscm a další.
  • Soudružko pussy, proč si vlastně říkáš soudružka...? *1* *1* *1* To si tak "blbá"? *1* *1* *1*
    • Mluv radějo o sobě, Tyranodore Miloši Poslední *15*
    • Já jsem demokratka! Podívejte se do slovníku co to znamená. Komunisté
      totiž to slovo mají na indexu zakázaných pojmů. *16* *16* *16*
      • A kteří demokraté si říkají "soudruhu", soudružko? *1* *1* *1*
  • Domnívám se, že i na zdejším diskuzním foru se ruští agenti již vyskytují. Dejme si na ně pozor a snažme se vést diskuzi pouze argumenty, které můžeme dokázat, i když názor může mít relevantní hodnotu také.
    • jo, argumenty... to je to co rusofobům chybí po důkazech nejvíce *15* *15* *15* *15*
  • Ruská propaganda je směšná - Putin pošle na Ukrajinu armádu která krade
    území a pak směšně křičí že za to nemůže protože mají dovolenou.
    Všichni vědí že Ukrajina nebojuje proti domobraně rolníků a dělníků ale proti
    Ruské armádě. Rolníci nemají protiletadlový systém že. *15* *15*
    • pravda není směšná....
    • Puso, jsi již placená Kyjevem? Proč tak hloupě píšeš o rolnících a dělnících? Jsou to prostě chlapi, kteří brání své domovy a všichni prošli základní vojenskou službou, takže zbraně ovládat umí. A nepochybně jim spoustu zbraní zanechala prchající ukrajinská armáda. Mimochodem, přesto nejsem tak naivní, abych si myslel, že Rusko separatisty nepodporuje jak materiálně, tak lidskou silou. Ale v žádném případě proti Ukrajině nebojuje ruská pravidelná armáda. Kromě toho i Ukrajina je na druhou stranu podporována USA a EU, včetně žoldáků, kteří na její straně bojují.
      • Místní traktorista, nebo horník, dokonce ani učitel, který kdysi prošel vojnou, by neuměl ovládat modernější zbraně, zaměřovat salvové raketomety, protiletadlové komplexy, dělostřelecké radiolokátory atd.Ty místní domobrance pak jen po akci nastrčí před kameru: http://goo.gl/xcORln .
        Rusové už si dneska ani nedávají pozor a dodávají Novorusku i techniku, kterou UrkArm nikdy neměla, stejně tak z boků tanků nemažou označení nadrozměrné přepravy ruských železnic - to je ho "H2200".
        Na aktualizovaných fotomapách v Googlu ze srpna a září je krásně vidět kudy proudila technika přes zelenou hranici a jsou dobře patrné spálené stopy po odpalování gradů a tornád přímo z ruského území na ukrajinskou armádu.
        • hochu ty nemůžeš být Čech,ty seš strejda od milky,mohl bys dát k dobru jakýkoliv odkaz,kde jsou snímky ruské techniky. já mám na zahradě taky spálené stopy od gradů,nebo že by to bylo od táboráku,nedej bože od vypalování trávy,jsem to já s vnoučaty ale terorista,fuj
        • Nu Čechu, většina zbraní v ukrajinském konfliktu pochází ze zásob ukrajinské armády. A ta, jak je známo, mnoho let používá jen to, co jí zůstalo z dob SSSR. Finance na modernizaci totiž nebyly, resp. byly rozkradeny. Takže s ovládáním 15, 20 nebo 25 let staré techniky by muži, kteří ji ovládali na vojně, mít problémy zcela jistě neměli. A jestli jsou na straně domobrany nějaké supermoderní zbraně, to nevím, stále je nám to jen předkládáno formou různých spekulací. Nikdo je ještě nevyfotil a neprokázal, že tam skutečně jsou a kdo je obsluhuje. Výkřikům kyjevské vlády zase nemůžete tak slepě věřit, oni dokonce její spojenci jsou z těch lží trošku mimo a snaží se je žehlit do trochu přijatelnější podoby.
          • Supermoderní (až na ty radary) asi ne, jen prostě modernější, než používá ukrarm (třeba T-72B3). Fotek je habaděj, už jsem dával odkazy: Bellingcat, ukraineatwar a další. Stačí nespoléhat na masové informace hrnuté z obou stran tupým ovcím ...
            • tak se nespoléhej, ovce
        • nesmíš každého soudit podle své vlastní nevalné zručnosti a znalosti....
        • Jo a pak se zjistilo, že ty fotomapy byly z Gruzie z a byly už z r. 2008. Ale věřit můžeš samozřejmě všemu. třeba, že tě vašim donesl čáp!!!
          • Né každý podvádí jako tvoji oblíbenci. Navíc tedy fotomapy takhle ani falšovat nejdou, sám si snadno můžeš porovnat ty poslední snímky se stopami po vojsku a jejich výcvikových táborech, s předchozími snímky a klidně i se snímky z ruského Yandex.maps. Leda, že by v Gruzii měli vymodelovaný kus krajiny jako přesnou kopii rusko-ukrajinské hranice v délce tak 400km *1* *1* *1*
            • a pak dáš Hrnečku, vař?
      • Bohušu! Uteklo ti že Ruská novinářka v TV debatě uvedla že bojů u Debalceva
        se účastnila Ruská námořní pěchota. Kremelská strana se jí marně snažila umlčet.

        Podle USA měla Ruská strana u Debalceva víc těžké techniky než mají malé státy NATO:
        K tomu není třeba nic dodat.
        • asi tak seriozní novinářka, jako ty jsi diskutérka. proč nemáme fota?
        • Jo a zapomnělas dodat, že se tam ta ruská námořní pěchota vylodila z ponorky, která připlula v Dněpru, že ukrajinský agente???
        • Takže jedna paní povídala. A podle USA je to samé jako podle Kyjeva. Kupodivu nikdo nepředloží žádný skutečný důkaz, jenm se dozvíme, že se Ukrajinci snažili Američanům podvrhnout nějaké fotografie ruských vojsk kdesi před 5 lety. A jednu otázečku na závěr, když mluvíš o ruské straně, znamená to, že existuje i americká strana? Jak jsem výše psal, nepochybuji, že Rusové separatisty podporují, ale Ukrajince podporují Američané a spousta dalších národů. Takže buďme trochu objektivní všichni, ano?
          • ono, chápej, ke nic není, ani špionážní družice nebere.... *15*
  • Musím se smát. Když se nepovedla ukrajinská armáda, tak nějaká internetová to už rozhodně nevytrhne. Game over, fašounci! *12*
  • Z Ukrajiny neznám nějakého významnějšího hackera. Naproti tomu v Rusku jsou. Byla by to další prohraná bitva Ukrajinců. Museli by si najmou Američany. Ti jsou lepší jak Rusové. Ale přesto, Rusové jsou dobří. Viz.

    http://e-svet.e15.cz/internet/rusti-hackeri-napadli-systemy-tisicovky-zapadnich-energetickych-firem-1097941
  • Větší pitomost by tu člověk pohledal... teda vyjma Čapisralovejch keců *4*
  • Ovšem foto nad článkem názorně ukazuje, jak takový troll v ukrajinských službách dopadne.
  • No u nás podle všeho již Ukroši najali troli vystupující pod jménem soudružkaPusinka, clenkscm, Honza, Bc. Kak a několik dalších. Zajímalo by mě, kolik hřiven dostávají za své denní zasí..ní seriozních diskusí.
    • Tak ty si docela dobrej cynik, napsat tohle - o sobě... *1* *1* *1*
      • A ještě jsem zapomněl tiradora.
  • Ukrajinci už můžou bojovat jen na internetu, jejich armáda je v troskách.
    • Was ist das "internet", herr obrst???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit