Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajinci už druhým rokem baví svými výkřiky do tmy. Krym je ruský a vždy byl. Ukrajinský fašos nebude diktovat, kdo na ruské území může a kdo ne *5*
    • Vždy byl? Zkus zagooglovat.
    • Tak to budou dle tvého vzorce rusáci vracet Kaliningrad ??? Hlupáčku ....
  • Blitky na čt a výběr hostů jsou k neuvěření!
    Okamžitě vyhodit loutku dvořáka a vrátit televizi lidem, tedy platícím koncesionářům!
    *13*
  • Tak Ukrajinu se západním " demokratům" opravdu podařilo rozbít a na dost dlouho.
    • Zaris, vagy Putina!
  • Ti ubožáci v Kyjevě ( záměrně nepíši na Ukrajině, protože těžko říct co to dneska Ukrajina je po "západně demokratickém" puči v Kyjevě) si v těch svých fanatismem zdevastovaných hlavičkách nejsou schopni uvědomit co provedli. Pučem v Kyjevě, který by nedal do hromady ani Balkán, přiměli ostatní nefanatiky a nefašisty na tehdejší Ukrajině, aby jasně vyslovili nesouhlas s tím co Západem podporované individua provedli v Kyjevě. Pokud vím ( a to zřejmě asi "demokraticky" zaspal celý slavný Západ pod vedením soudruhů z USA, včetně našich výsostných tzv. politiků), tak lidé na východě tehdejší Ukrajiny v referendech se distancovali od zločinů v Kyjevě a Krym požádal Rusy o pomoc, formou připojení se k Rusku. Tak jaká anexe? Zbytek východní Ukrajiny provedl to samé-pouze se k Rusku nepřipojil. Tak na ně "demokraté západu" poslali ozbrojené hordy. Lze to přirovnat k tomu, kdyby v Praze hordy provedli "samet" a Slováci by řekli takhle ne a Češi by na ně poslali tanky. Takže jaké nároky si vlastně dělají na východ Ukrajiny "demokraté" v Kyjevě? Jsou směšní a dávají to na odiv.
    • Rudý Kájo! Nepiš !
  • Bodejť by ti dva mafiáni spolu nekámošili. Stačí vzpomenout jak tunelovali naše hospodářství.

    Vzpomeňme Aero Vodochody a jeho báječný Italský ředitel který zrušil vše co šlo ve prospěch Rusů a Italů v četně oprav nejpočetnějšího cvičného letadla na světě Albatrosu. Což vyvrcholilo společným Rusko-Italským projektem Jak-Aermacchi
    Vzpomeňme tunelování českého rozpočtu placením vývoje italského prototypu rychlovlaku z něhož vzniklo jedinečné Pendolíno. Vlak jenž nemá ve světě obdoby *1*
    Mezí tím stihl Rusák se Zemanem zlikvidovat za směšnou částku Ruský státní dluh který byl do roka proplacen Kremlem kupujícímu v plné výši. *1* *1*
    Mezi tím stihli Paroubkovci zadat Talošům při poplácávání s Berlusconim stabilizaci kanónu na modernizované tanky... Které nám nefungovalo ještě deset let po předání do služby.
    O tunelu při dostavbě Temelína kde Rusák v průběhu výstavby navýšil slibovanou cenu o 150% Což je jen pár miliard….. Nic méně Špidla říkal že je to v pohodě.
    Tak že se setkali dva mafiáni ... a co jako... okradli tentokrát Ukrajince... Překvapí to někoho ??
    • asi už mluvíš z hladu, Standíku , to naši mafiáni nás okradli, většinu toho, co bylo naše dali či"prodali" Němcům za pusu, naše zlato jim taky dali za pusu v době, kdy¨kdy jeho cena rostla....o co okradl Putin Ukrajince a jak? tím, že jim dával přehnanou slevu na vše co potřebovali?
      • Se prober ze sna. Ťápat zemákovicu umí každý.
        Já uvedl jména a příklady. Ty tu žvatláš obecně proklamovanou Ruskou lež.

        Tak že až budeš chtít něco napsat tak konkrétně... Jako třeba. WW vytuneloval škodovku a přivedl ji k bankrotu a tisíce lidí bez práce. Nebo. Continental udělal s Barumky trosku která odvádí do státního rozpočtu víc než všichni Pražáci dohromady. *1* *1* Rus neuhradil Svitu Zlín a přivedl ho k bankrotu *1* *1*
        Zmatenče. *1* *1*
        • Běž se napapat čapisrale. Už zase kecáš z hladu nesmysly *5*
          • Tomu říkám pádný argument. *1* *1* *1* Trochu ubohý a retardovaný ale co bych čekal od Rusofila *1* *1* *1*
  • tak to má Berlusconi po žížalkách, ten žalem neusne *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Další podvod otevřu PC a chci dát + nebo- a ejhle již jsem hlasoval,ale já nevím kdy a to mám sloní paměť,která se do deformacie moc nehodí.
    • mně se to poslední dobou taky stává
    • Zkuste dát minus tomu názoru, se kterým většina souhlasí a uvidíte, že jste ještě nehlasoval ;))) Vyzkoušeno!!!
      • A články s opravdu jedinými správnými názory najdete ve sloupku "nejčtenější".
        Tam bývají čtenářům podsouvány jeden i dva týdny.
  • dearputin.com
  • ať žije ruský lid na ruském krymu v klidu a míru
  • Proč se zrušila diskuze k článku : nato posílí hranice s Ruskem? a kdy se zruší tahle? Já jen abych věděl zda má cenu sem něco psát když teď máme tu demokracii. Mimochodem nevím za co jsem dostal 24 hodin stop
    • Asi se moc divíš .-)
    • protože by se ukázalo, že příprava na napadení Ruska nemá zvláštní podporu
    • Jsem stejného názoru.Ta deformacie u nás je jenom pouhé kliše jako byla perestrojka apod žvásty.Než jsem začal psát již tam bylo zrušit reakci,proto ta deformacie demokracie u nás.Ovce nikdo nikdy ze mě neudělá.
    • A hojně diskutovaný článek "Černý Petr uráží černochy, zrušte ho! Vyzývá OSN Nizozemsko" byl odklizen jako příloha málo zajímajícího článku "Anonymous odtajní jména příznivců K-K-K"
    • smradlavá banderovská junta už úřaduje i na Tiscali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit