Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • než se Ukrajina dostane do NATO tak to už bude dávno Novorusko
    • přéééésně a z Luhanské ambasády v Ostravě si budeme žádat o vízum








      PCHE !!
      • ... od nás z Holomóca to tam máme kósek, i staříček Křenek tam chodijó pěšky


        ŇUF !!!
  • Další ukrajinský fašoun chcípnul, tentokrát v přímém přenosu!
    https://vk.com/video301083529_456239523
  • jak miliardář porošenko k penězům přišel.Pohádka pro majdanovce :D
    • a co já ?
  • Byly jiné země, bohatší a vyspělejší než ten Putlerův chanát a jak skončily. A tomu se nevyhne ani ten Putinland.
    • to co říkáš krásně pasuje na EU, byly jiné a větší říše a všechny skončily spatně
  • Ukrajině přejí, aby se do NATA dostala, ale Krym ji to nenavrátí, dokonce ani ukradnutá území na Doněcku. A o ztracených životech se nedá ani mluvit.
    • Souhlas Krym už je odepsaný, Doněcko bude následovat Jižní Osetii a Abcházii, takže jen bída, teror a zmar. Putin si vrácení Krymu nemůže dovolit, byl by to jeho konec, on radši nechá svou zem ekonomicky i morálně zbídačit kvůli svému egu.
  • http://www.reflex.cz/clanek/komentare/80521/obrovska-nespravedlnost-jak-je-mozne-ze-komunisticti-veznitele-maji-dneska-vyssi-duchody-nez-jejich-obeti.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    • Ty nejsi schopný ani vyjádřit svou myšlenku, musíš kopírovat nabo odkazovat. A navíc nejsi schopný vymyslet ani svůj nick - musíš krást. Morálka a slušnost ti nic neříká. Jak typické pro dnešní tzv. "demokraty. Můžeš si podat ruce s mentálním omezencem "občan".
      • Morálka a slušnost. Od bolševického kolaboranta a udavače to opravdu sedí, Radši běž někam napráskat adresu bijce pitomečků ať se ti lépe spí.
        • ... dříve s nacisty kolaboroval můj dědek s bábou, máma s tátou zase s komoušema a já s americkejma vrahounama!
    • to je důsledkem toho hesla "nejsme jako oni". Odpuštění lze udělit pouze tomu, kdo si toho váží a podle toho se chová, nikoli psychopatickým kreaturám, které odpuštění, humanitu považují za slabost a dokáží ji zneužít ve svůj prospěch. Ostatně vždyť nám ti bývalí (komunisti, StBáci, konfidenti StB...) stále vládnou, jenom už ne v rudých dresech. A tupci si je stále volí, stačí pár blbých keců nebo kobliha...
      • ... ale nakonec si myslím, že je pro mne nejlepší, již probíhající, ústavní léčba!
  • Hlasování v EU 18.5.2017Pro uvalení sankcí na ČR za nepřjímání migrantů hlasovalo v EU 18.5.2017 těchto12vlastizrádců:1. Telička ................. ANO
    2. Ježek .................... ANO
    3. Charanzová ........ ANO
    4. Dlabajová ............ ANO
    5. Zdechovský ........ KDU - ČSL
    6. Šojdrová ............... KDU - ČSL
    7. Svoboda ............... KDU - ČSL
    8. Štetina .................. TOP099. Niedermayer ....... TOP0910. Polčák ................. STAN11. Poc ...................... ČSSD12. Poche ................. ČSSD Tak hlasují naši volení zástupci v EU proti zájmům ČR.
    Je to skvadra vlastizrádců, kteří by se měli vzdát občanství a zažádat si o německé, když s nimi táhnou za jeden provaz.Dobrovolně hlasovat proti vlasti je vlastizrada
    a král by je za to nechal bez milosti popravit. Škoda, že nemáme krále.Zvýraznění patří do stáda ultra swiní.
  • Koukám, že Putlerovi kolaboranti mají bobky z toho, že Ukrajina chce do NATO. Já se Ukrajincům nedivím, že to chtějí, Mají s tou východostepní říší neblahé zkušenosti, Jenom v novější době: hladomor na Ukrajině za vlády Džugašvilliho, kdy pomřelo hlady několik milionů Ukrajinců, represe, deportace na Sibiř, za Putlera okupace východní Ukrajiny a anexe Krymu...
    • psychicky úplně v hajzlu
      • Pravda, to jsem, ale prosím o shovívavost, vždyť jsem celý život v ústavu pro choromyslné. A klidně mi říkej Křenková.
    • Ty sběrateli červených mínůsů. Už jsem ti několikrát psal, že těmi, stále stejně blbými, svými výblitky tady nemáš otravovat slušné lidi. Táhni do své země zaslíbené USA, tam se se svým nízkým IQ úplně ztratíš mezi místními.
  • Už zase vyjou amrdólští kok(j)otí?
    • Brečí strachy!
    • přéééésně

      vivat Putin






      YEAH !!!
      • vivat - správně přece zm.d putin
  • KIMCID
    Cesta do pekla je dlážděná dobrými úmysly.
    • pulp fiction

      kradeš hlášky ? *15*
      • KIMCID
        Ta hláška je starší než nějaký pulp fiction. *7*
        • vlastní mozek nemáš ty ruskej svrabe ?
          • KIMCID
            A ty ho máš? Názor žádný a jen urážky?
            • KIMCID
              Ano tak že jsi nácek a co jako?
            • "ruskej svrab" není urážka, je to tvůj osud, bolševický filcko *11*
      • Nač krást? Je to jen konstatování nevyhnutelného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit