Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že to zaplatí Verbež Americká.
  • EU může poskytnout Ukrajině dodatečné prostředky na zaplacení dluhu Gazpromu pouze s přesnými zárukami a za naprosté kontroly EU nad vydáním těchto prostředků. V Bruselu se zřejmě obávají, že všechny další peníze EU budou prostě rozkradeny novou vládou. A Robert Fico: "Mám takový dojem, že Ukrajina čeká překonání svých problémů od všech, kromě sebe."
    • Nojo Fico je Holt Fico my bohužel takového Fica nemáme. Nikdy jsem si nemyslel,že kdy budu něco Slovákům závidět *9* Ale při srovnání s Robertem Ficem je Bohuslav Sralbotka táááákle malinkej *13*
      • Zaoralek je predevsim nekonecny "sputnik", ktery muze PRINEJMENSIM za snizeni volebniho vysledku socdem o 3-5%. Takovej poskok Nudelmanove. Jeste by se mel naucit panackovat a vrtet ocaskem jako pokojovej pinc. A dobre by si mel prohlednout oblicej toho Volynaka, ktereho "vyucovali" ukrajinsti "demokrate" ze nema zadat zamini CR o repatriaci!*7* *10* *10*
  • jasně, zadlužením k trvalé prosperitě, vražděním spoluobčanů k míru a násilnými převraty k demokracii *6*
  • Bude-li žádosti vyhověno, jsem zvědavej, kterejm mafiánům ta škvára přistane na účtu.
  • Jeden soudruh, co účelově prosadil kupónovou privatizaci a dopustil se opakovaně zločinu vlastizrady má údajně v zahraničí majetek ve výši 10 miliard dolarů. Stačí dát průchod spravedlnosti a ukázat, že už nejsme tou zkorumpovanou banánovou republikou, jako za jeho vlády. *1* *1* *1* a v tu ránu můžeme tu částku Ukrajině věnovat.
  • to si snad dělají kozy? V eu lidi dřou z kůže a budem platit dluh za někoho jiného? Pokud ano, tak budu chtít také zaplatit své dluhy!!! *12* *16* *12* *16* *12* *16*
  • ten fešák na fotce vypadá jako pravý Ukrajinský nacek.

    NIC NEDAVAT!

    Nejde tu o to, že Ukrajinci jsou zlí, jsou stejní jako zbytek světa a mají stejní potřeby. Ale bohužel pro ně, jejich politici jsou násobně horší než naše. Jsou to mafiánské skupiny, které vytvořili své politické strany.

    Mám názorný příklad jak to tam s penězi dopadne: Byla tam vypsaná veřejní zakázka na neprůstřelné vesty pro armádu. Víte jak to dopadlo? Vyhrála jedna firma, která je kupuje v Polsku za 1.000 .- hřiven (ukr.měna) 1 kus. a prodává ukrajinské armádě za 14.000 za kus.

    A tak to dopadne s prachama, které dostanou občani Ukrajiny, dostanou 1/13, ale protože jsem romantik tak můj odhad je 1/10. Zbytek bude rozkraden.
  • jak ve filmu "U pokladny stál" demokracie tu nebyla, není a ..... .
  • Divokej Bille - problém je v tom že čistokrevných pravičáků je tu hodně málo.
    Většinou jsou to překabátění kariérní soudruzi jako Babiš. Dnes vesele podnikají
    provádějí exekuce a jeden je dokonce druhým mužem ve fotbalu ( Berbr).
    Dříve tato parta volila ODS a nyní všichni oblbují národ pod ANO praporem.

    Otec ANO Teličky byl za komunistů až v USA - to musela být hodně velká ryba.
    Komárek oslavoval SSSR a poté se stal prý pravicovým redaktorem v MF Dnes.

    Takže dělení na levice a pravice je směšné - máme tu jen slušné lidi a prohnilé kariéristy.
    • tedy já myslím, že pravičáků je tady naopak až příliš a NIČÍM se neliší od těch v zahraničí, , jak ukazují četné provalené aférty v celém světě
    • musíš být více v klidu a tolik se nezlobit.....za prvé, nejsem Bill, ale BLIL !!!TO proto, že 25 let po sametu se slušnýmu člověku z toho tady chce každý den pěkně zvracet/tolik jen vysvětlení nicku/
      a za druhé,Martine/Hermane/ uváděná studie s neprováděla u nás ale v zahraničí......s našima tatarama a jedno jestli vlevo vpravo to nemá nic společného. ta studie vypovídá o mentální výbavě člověka s určitým světonázorem. nevím, nevím, jestli jsi schopen danému porozumnět.....
  • Pane Divoký Blile!

    Jeďte se laskavě podívat do Německa a s hrůzou zjistíte jak funguje tržní demokracie.
    Není to ta parodie v Českém podání. Ale co chcete když tzv. pravičáci jsou většinou
    překabátění soudruzi. Kdo zde zastupuje podnikatele? Ex soudruh Dlouhý!

    V době krize Německá bohatá vrstva navrhla ať jim stát zvedne daně v zájmu zachování
    sociálního smíru. U nás tzv. podnikatelé jen peníze ze státu cucají a Babiš šel do vlády jak sám říká aby pro ně i sebe nadále zajistil extrémně nízké daně.
    Jinak Německo nechtělo jednu dobu přispívat na EU dotace protože v Kocourkově jako jsme my se tyto prostředky jen rozkrádají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit