Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měj se tu nicko. Napustila jsem si na zahradě bazén a oblékla jsem si černé bikiny.Jednou rukou jsem vkládala příspěvky a druhou jsem si dráždila vlhkou pipinku. *14* *14*

    Vždy jsem ochotně roztáhla nohy ale jen pro muže. tebe jsem skřete do kalhotek
    nepustila a proto tu nyní vztekle ale bezmocně pomlouváš a kradeš nicky.

    Pamatuješ jak jsi na emailu škemral o fotky a sex? Psal jsi jaa anonym. Z tvého
    tradičního nicku jako anonym jsi tedy vynechal jen jedno písmenko.
    • Ne nadarmo se říká že pod svícnem je největší tma. Ty sám jsi placený troll
      které neustále jako odhaluješ. Ty tu jsi od rána do noci. Ty si naklikáváš bodíky
      a střídavě píšeš provokující příspěvky za obě strany aby jsi vytvořil zdání živé debaty.
      *2* *2* *2* *2*

      Jo a nezapomeň dodat tradiční pomluvu ty milovníku Gay klubů v Plzni.
      Udělej z holky Simony kluka jménem Simon.

      Nic nového. Dříve jsi takto z každého kdo ti odporoval vytvořil neexistujícího tečku
      • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:

        Strč si prst do čikuládový pipinky a vystříkni!!!
    • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:

      Chichichi, starej Semjon, blbec ouchylnej v bikinách, no to je asi pohled *1* *1* *1* *1* *1*

      P.S. S prstem v čokoládový pipině, brrrr hnus!!!
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:
    Víte vy vůbec kolik bylo zavražděno novinářů jen za prvních 6 měsíců tohoto roku vrahy z USA/ NATO?
  • Politkovská a Ramzan Kadyrov I.

    Politkovská napsala několik článků o soukromých mučírnách Ramzana Kadyrova, dlouhodobě kritizovaného Radou Evropy - k nejpůsobivějším pasážím jejího Ruského deníku patří popis návštěvy u Putinova přítele boxera Ramzana Kadyrova, ze kterého Putin učinil „ prezidenta“ Čečny, jenž se jí vychloubal, že vášnivě miluje „ zabíjení a „ ( Putin svého času licoměrně zvolal :“ …

    Politkovská Ramzana Kadyrova označila za „ Stalina dneška“ , a jeden z jejích posledních článků se opět týkal Kadyrových soukromých mučíren, jak sama Politkovská uvedla 5.10.06 v Rádiu Svobodná Evropa, což po její smrti potvrdil šéfredaktor listu Novaja gazeta Dmitrij Muratov*1961, v roce 010 dostal francouzský Řád Čestné legie
  • Současnou generaci Putinových mladých novinářů nazvala zbabělými Putinovými klauny, Politkovská napsala : “ Novináři musí být servilně oddaní Putinovi, jinak jim hrozí kulka, jed, či politický proces s následným vězením či psychiatrií - Brežněvovu éru lze charakterizovat jako cynickou demenci, pro Jelcinovu éru bylo typické velkorysé rozkrádání státního majetku, zatímco za Putina žijeme ve zbabělosti „ ...

    Na tiskové konferenci ve Vídni v 12/05, zorganizované nevládní organizací Reportéři bez hranic, 10 měsíců před svým zavražděním, prohlásila : “ Vyhrožují mi každý den, nemohu říci, že se nebojím, mám strach, lidé někdy platí svými životy za to, že říkají pravdu, ale mám zodpovědnost za své informátory, kteří mi věří, a kteří jsou ještě ve větším ohrožení života „ .
  • V 9/04 byl otráven ( T-2 či dioxinem) ukrajinský prezidentský protikandidát proputinovského Janukovyče, jenž útok v péči rakouských lékařů zázračně přežil, kteří potvrdili otravu mykotoxinem T-2/žlutý déštˇ- žlutá lepkavá tekutina shazovaná vrtulníky a nízko letícími letadly, který za války ve Vietnamu Kreml dle tvrzení Alexandra Haiga z roku 81 dodával svým komunistickým spojencům v jihovýchodní Asii ( severní Vietnam, Laos, Kambodža, a poté jej používal za své okupace v Afghánistánu, zatímco US používaly „agent orange“, později jej Kreml údajně dodal i Saddámu Husajnovi, což se projevilo na spojeneckých vojácích ve válce v Zálivu vystaveným palbě minometných granátů, kteří T2 obsahovaly ) …
  • Soucítím s nimi, s těmi umělci!!!
  • V 7/04 byl v centru Moskvy/MOW v pravé poledne zastřelen US novinář Pavel Chlebnikov, šéf ruské edice Forbes Magazine, podle kterého Chlebnikov pracoval na článku o organizovaném tunelování fondu pro rekonstrukci Čečenska, od Kremlu přes KGB-FSB mafii po klan kadyrovců
  • Soucítím s nimi!
  • V roce 05 Politkovská napsala knihu „Putinovo Rusko, aneb zánik parlamentní demokracie v Rusku „, ve které viní Putinovy tajné služby z toho, že se snaží zavést diktaturu „KGB“ - kosmetické parlamentní a prezidentské volby -všeobecné hlasovací právo za Putina ztratilo význam, protože není založeno na možnosti konkurenčního výběru – Putin osobně své protikandidáty vybírá … Kritizovala na Putinovi zcela závislé soudnictví, morální rozklad armády, kdy rodiče za vydání mrtvého těla svého syna vojáka musí armádního šimla podplácet.
    • Putin podle ní svojí diktaturou práva nastolil neosovětský systém, založený na slepé poslušnosti - „ Revoluce proti Putinovi u nás žádná oranžová nebude, ale opět rudá s potoky prolité krve „ ...

      Spirála útoků proti politickým oponentům pravidelně za Putina dosahuje vrcholu před volbami – v 10/03 byli tak uvrženi za mříže expluk. KGB Michail Trepaškin (22.10.03) a Michail Chodorkovský (25.10.03) …
  • Rusko však ve Výboru OSN pro lidská práva bylo kritizováno i za zpolitizovanou na Kremlu závislou justici, bující neonacismus, a za provozování mučících a vyhlazovacích detenčních středisek v Čečensku Ramzanem Kadyrovem v zastoupení Putina …

    Proti Putinovi na zasedání OSN svědčili dva aktivisté – Stefanie Kulajevová z pobočky Memorial v Petrohradě, která uvedla, jak FSB v roce 08 uskutečnila v jejich pobočce razii, odnesla všechny počítače a vybrala dokumenty z archívů , zatímco Jurij Džibladze z moskevského Střediska pro rozvoj demokracie uvedl, že v MOW nebylo povoleno shromáždění na uctění památky advokáta Stanislava Markelova, které osobně zamítl ministr spravedlnosti Konovalov, jenž trval na tom, že všichni zavraždění novináři byli zprovozeni ze světa nikoliv pro svoji novinářskou práci, ale protože se ze zištných důvodů zapletli s ruskou mafií …

    15.7.09 po zavraždění šéfky pobočky Memorial v Grozném Natalie Estemirové Oleg Orlov 17.7.09 veřejně prohlásil, že za její vraždou stojí Ramzan Kadyrov, jenž jí , stejně jako Politkovské, nejen osobně, ale i veřejně vyhrožoval (po její vraždě Kadyrov dosáhl vytouženého - Memorial uzavřelo svoji pobočku v Grozném ) …

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší