Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před třemi roky pochválil ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk Vladimira Putina za to, že zachránil Rusko, a řekl, že v boji s oligarchií může být pro něho Putin příkladem !!!!
  • máš naprostou pravdu ale tady to někteří idioti nejsou schopni pochopit.
  • Na Makarevičovu obranu na webu nezávislé stanice Echo Moskvy vznikla výzva k prezidentu Putinovi, vládě a médiím ukončit štvanice na jinak smýšlející po vzoru sovětských kampaní proti spisovateli Borisi Pasternakovi či akademiku Andreji Sacharovovi, který byl svého času za obranu lidských práv a protest proti vpádu do Afghánistánu zbaven všech titulů a vyznamenání. Pod výzvu se mimo jiné podepsali miliardář Michail Prochorov či zpěvačka Alla Pugačovová.

    Makarevič má od státu i medaili "Obránce svobodného Ruska", když v srpnu 1991 hrál v Moskvě na barikádách proti komunistickému puči. O Putinovi se zprvu vyjadřoval se sympatiemi, nicméně v posledních letech otevřeně kritizoval korupci a pronásledování odpůrců režimu, včetně skupiny Pussy Riot.
  • ty přiblblá trubko,pleteš si pojmy,mezi radou a doporučením je veliký rozdíl.
  • Je to až dojemné jak tu přátelé totalitního Ruska odsuzují Ukrajinu.
    Přitom však jejich rusko trestá herce za pouhý slovní nesouhlas s Putinem.

    Rocker z legendárních Mašina vremeni kritizoval anexi Krymu. Chtějí mu vzít vyznamenání
    Stačí se kriticky vyjádřit o anexi Krymu. To udělal zpěvák a zakladatel legendární ruské kapely Mašina vremeni, považované za průkopníka rocku v někdejším Sovětském svazu. Teď Andreji Makarevičovi hrozí odebrání státního vyznamenání a titulu národního umělce.

    Pakliže děláme vše správně, tak proč je celý svět proti nám?" ptal se na sociálních sítích.
  • no některým našim "hercům" bych nejen zakázal výjezd na Ukrajinu ale vůbec vycházet z domu..... *1* *1* *1*
  • My taky neradi proamrdólský blbce, stejně jako ty!!! *1* *1* *1*
  • blbeček je ten co nezná význam slova rusofil a používá ho špatně *3*
  • Nic tady raději nepište,vidíte sami že jsou zde převážně rusofilové,blbečci.
  • UA kde to je?
    Dlouho o ní nikdo nic nepsal diky imigrantům tak že jsem si myslel že už je to Rusko.... *1* *1* *1*

    Zajímavé je že zatím co Evropa řeší imigranty o UA se nepsalo.Tudíž se tam asi nic nedělo?
  • Výborná země, výborný herec, vivááát
  • Já myslel,že je Francouz .Co na to MZV Francie?
  • Nějaký Depardie mi může skočit do trenek a obíhat gumu.Copak je to nadčlověk??Je to jen prochlastaná vymaštěná palice,to je můj názor a nikomu ho nevnucuji.
  • Depardieu - pomatený žabožrout a alkoholik.Velký obdivovatel ruského fašisty Putina.
  • A pak, že Ukrajina není fašistická !!!
  • Jsou naprosto vyhulený. Bez komentáře.
  • Takové pitomosti nevyvádí snad ani volek v posledním tažení!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit