Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:

    Přijde Semjon do restaurace a objedná si šneky v ulitách.
    Vezme prvního, vysrkne ho. Vezme druhýho, vysrkne ho. U třetího srká a srká a nic. Tak koukne dovnitř tou škvírkou a tam stojí šnek celej nahej, zapřenej nohama i rukama o stěny ulity, má vystrčený péro a řve na něho: "Jooo!! Ty vole KUŘ! KUŘ!!"
  • Krym už prostě nerozdejchal ty fašistický žvásty a praktiky nacistický vlády v Kyjevě a vrátil se tam kam historicky vždy patřil!!!
    Vivat konečně Svobodný Krym!!!
  • Nejgeniálnější, nejoblíbenější světový politik je pan Putin, to je pravda, která se nedá už nikdy změnit!!!
    • Kolik ti ten fašista platí za tu agitku?
      • Bych od Vobamgutána nevzal ani dolar, protože je mě ukradenej i s tím jeho nazi státečkem!!!
        • Tečko, já věděl, žes to ty ty hayzle *1*
          • Nemůžu za to, že jsi tečka, onen blbec tečka, tvůj problém tečko!!! chichichi pche!!!
            • Takto může odpovědět opravdu jen rudý demment - chichi.. kre-éne
  • Novinář si utahoval z Vobamgutána, že vlastně neexistuje, když nemá rodný list, a ejhle, ona je to pravda!!!
    • Vylez už z toho putinova anusu, už je tam ovar, ne?
    • Copak copak Ivane. Sežer a udav se s nickem Američanka který jsi měsíce kradl. *2*
  • Ukrajina zařadila zpátečku!!!
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:
    Víte vy vůbec kolik bylo zavražděno novinářů jen za prvních 6 měsíců tohoto roku vrahy z USA/ NATO?
  • UA kde to je?
    Dlouho o ní nikdo nic nepsal diky imigrantům tak že jsem si myslel že už je to Rusko.... *1* *1* *1*

    Zajímavé je že zatím co Evropa řeší imigranty o UA se nepsalo.Tudíž se tam asi nic nedělo?
  • no některým našim "hercům" bych nejen zakázal výjezd na Ukrajinu ale vůbec vycházet z domu..... *1* *1* *1*
  • Semjon hicuje jak teplomet!!!
  • Na rusko - čínských hranicích se můžou používat, nyní i oficiálně, obě národní platidla, další důkaz stability obou zlatých měn!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit