Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *12*
  • UŽ, buďme normální a pišme pravdu!!! Tymošenková, potřebuje PTÁKA. Prostě si ZAMRDAT!!! Toď vše. *16*
    Konečně jste se polepšili s těmi kódy.
  • V jejím případě platí,že lékař léčí a s.x uzdravuje.
  • Není mi jasné proč se o ní tak horečně starají. Měli by se tak věnovat ostatním občanům Ukrajiny jestli nepotřebují léčit, jestli je nebolí záda.
    • ostatní občané jsou západu totálně u pr.ele, oni potřebují jen spojence na vysokých místech, aby měli přístup všude kam potřebují. ...za peníze v Praze dům, v Brně dva a na Ukrajině třeba celé město... *3*
  • Proč se pořád píše, že něco ÚDAJNĚ. Jednou byla pravomocně odsouzena, tak to platí. *1*
    • Vsechno co se nehodi zapadu do kramu je jen udajne a nebo zmanipulovane a na politickou objednavku.
  • Jestli jí nepomůže z vězení plotýnka, tak zajisté zjistí rakovinu v posledním stádiu, z kterého se západ "pos.re" a z Ukrajinců udělají zločince horší soukmenovce Hitlera. A kdo si vsadí na její zázračné vyléčení v případě propuštění, ten neprodělá.....
  • Chce to pár s,xuálně zdatných chasníků a pak se jí nebude jednou chtít z vězení ani domů.Takové pěkné tělo potřebuje pořádnou s.xuální péči.
    • Proto von byl v téj komisi kanadskej gynekológ. *2* *2* *2*
  • Asi smrtelně nebezpečná choroba to není, i když si myslím, že velmi bolestivá a s možnými následky při neléčení. Já ji vzkazuji, že má před sebou velmi dobrou budoucnost. Vždyť u nás všichni prezidenti (snad mimo Masaryka a Beneše) byli všichni zavření.
    • Masaryk a Beneš byli také v nepřítomnosti odsouzeni k trestu smrti. Jenom Klaus dosud nebyl. Toho to teprve čeká.
      • Beneš byl také "vyloučenej", když v mládí kopal za Slávii. *2*
  • Se zdravím se nemá hazardovat a tak politické trucy se mohou Julince jenom vymstít. Mám také vyhřezlou plotýnku a neurolog mě vroval před operací pokud není vyloženě vynucená ochrnováním nohou. Jinak přeji expremierce zdraví, i když jsem ji (při podvodech s Topolánkem v protokolu) zrovna nemusel. Ale zdraví je přednější a osobní názory jdou stranou.
  • dejte už pokoj s tou Marfuší, kolik lidí s tím těžce maká a nevyžaduje zahraniční odborníky....
    • A co ten její Ivánek?
      • Ivánek je v ČR. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit