Přejít na výpis diskuzí

Ukrajinská armáda bojuje o luhanské letiště

1.9.2014 11:25
57 příspěvků

Ukrajinská armáda se střetla s ruským tankovým praporem. Separatisté tvrdí, že se jim podařilo obsadit letiště v Doněcku a ukrajinští výsadkáři se luhanské letiště snažili ubránit. Kyjev také přišel v Azovském moři o jedno plavidlo. Loď pohraničníků se potopila po zásahu dělostřeleckým granátem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Fašisté už melou s posledního. *5*
  • Nejsem sice prorusky zaměřen, ale dobře jim tak banderovským fašounům z Kyjeva, nic jiného si nezaslouží. *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12*
 • Ukrajina bude Ruská, nic se na tom nedá změnit!! *3* *3* *14*
 • Na ukrajině řádí ruská armáda a tady stále čtu že za to můžou amíci jsem zde dobře nebo jsem se dostal na stránky blázince kde se dostali k internetu jeho chovanci. *8* *8*
  • To je tím, že musíš číst obřádek, pozpátku, s hadrem na hlavě a taky potřebuješ sérum.
  • A na tu "ruskou armadu" jsi prisel jak? Z informaci ukrosske armady?
   Ty jsou stejne "verohodne" jako zpravy o pristani Martanu v Praze, otolve.
   PS: stejna "situace" jako u Vukovaru: kdyz jsem se tamniho Cecha ptal procse do sporu Chorvatu a Srbu micha odpovedel: "prisel jsem domu zena podrezana dcera znasilnena, uz mam 25 zarezu na samopalu". A z toho, co o Odese a Donbase se dozvidam je toto mnhem pravdepodobnejsi, nez tve fantasmagorie. Ze jsou za majdanem Amici vi temer kazdy, kdo si precetl/Amiky nepopreny/ telefonat Nulandove-Nudelmanove z LISTOPADU 2013!!!! *3* *3* *3*
  • Buď klidný, jsi stále v blázinci a primář ti zakázal přístup na internet, proč nedodržuješ zákaz, zase skončíš v klecovém lůžku jako naposled, když jsi pokousal ošetřovatele.
 • http://www.novinky.cz/domaci/346485-sobotka-skodi-zemi-chceme-schuzi-snemovny-k-sankcim-zni-z-ods-a-top-09.html

  Sobotka škodí zemi, chceme schůzi Sněmovny k sankcím, zní z ODS a TOP 09
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Táááák už víme ,kdo škodí a škodil České Zemi! Kýhající se husy se ozvaly a jako první kýhající se husa se dnes ozval,
  věčně drze nestoudně chrápající a navíc špatně nesrozumitelně se vyjadřující děda ve výslužbě,co měl už dávno vypadnout z politiky,jen mu tam někdo drží flek.
  Nedostudovaný, zatvrzelý,zapšklý rakouský šlechtic tíhnoucí pouze po moci,slávě a penězích a který hledí jen na své zájmy finanční a ostatní jeho řeči jsou jen fabulující polopravdy/nepravdy,vlezdoprdelka EU i USA pan Schwancenberger! Kontakty se nezapřou, že pane Swancenberger.Viz fotografie uzavřených jednání,které ani nejsou veřejně k mání,kde nebyl žádný prezident ČR ani žádná delegace či premiér ČR ani zástupci firem ČR při jednání obchodním a přesto tam Swancemberger na tajné schůzce mocností byl.Ale přitom lže ,že nebyl.O čem se tam asi povídalo,co pane Schwanceberger,tyto jednání jste vždy popřel ,že by jste tam byl,to jste měl vždy nějakou pohotovou politickou výmluvu.Tak už je to jasné,kdo stojí/stál za korupcí v tomto státě a připravil stát o dost miliard ze státního rozpočtu,kdo tu kradl ve velkém,byli to hlavně lidé z Top 09 a ODS. Vlezdoprdelkové EU I USA. Rozkrádat a vysávat miliardy ze státního rozpočtu,okrádat občany ČR ,dělat z nich žebráky a bezdomovce,jasně vytvořit jakoby oligarchy v českém podání v ČR a přitom být chráněn dalšími lumpy,které tam dostali ze svých řad do vysokých fukcích soudu,policie a možná i vojenské rozvědky a vytvořit si z lichvy na nejchudčích lidech ČR svoji živonost.Takže Nečas s tou jeho primadonou nebyli žádný svatoušci,teď už je to naprosto jasné.Bývalý ministr financí také o tom moc dobře věděl,jen se mu občas s pití zdá zrovna v nevhodnou chvíli vypadla paměť,takže se nemůže pořádně k tomu vyjádřit,obrací kabát,jak se mu to hodí a že nemluví pravdu,tak to už je snad každému jasné.A nedivil bych se ,kdyby v tom byl namočen i Ritting,který o sobě tvrdí,že všechno ví nejlépe a má patent na rozum v radách na rozdávání a chce za ně ošem vždy královsky/ carsky platit a přitom je čistý, jak prádlo vypranné v Pervolu.Občané ČR Vám to všem žerou,že jste svatý svatouškové a vy nic vy muzikanti. A Klausova amnestie,bylo vlastně poslední číslo Vaši celé politické šou lumpů,které mělo jediný cíl ,dostat lumky na svobodu,co se dostali do vězení.
  ANO je velmi dobrá politická strana a já doufám ,že vzniknou další podobné kvalitní strany.A budou správně řídit tento stát.
  Politické straně ANO vzkazuji od srdce,nepárejte se vůbec s těmito politickými starokreaturami a šmejdy v ČR,neboj te se jich a jen do nich.Neb jsou jako rakovina,co jen se poleví v léčbe nemoce,hned zase se rozmnoží. Už bylo dost politických dinosaurů co vysávali Českou zem a z lidí dělali žebráky a bezdomovce a vysávali její rozpočet.Už bylo dost korupce a zlodějů a ukradených miliard. Jsem rád,že nyní je tam ANO,ČSSD,koministé a lidovci,i když v nečem s nimi nesouhlasím,je to dobrá varianta vlády. A přísnost komunistů mě vůbec nevadí.Na vyšetřování těchto pochybných politických kreatur,zlodějů,korupčníků apd je to naopak vhodné.Naopak plně to podporuji a nebojte se jít dál. Konečně jste ty zloděje ODS a TOP 09 dostali od zdroje peněz.Doufám,že skončí na smetišti dějin.Jen do nich a vůbec se s nimi nepárejte.Kdyby lidi sami mohli se s nimi vypořádat,už dávno by prchli ze země ČR, protože lidé by se s nimi vůbec nepárali a to co by s nimi udělali by nebylo publukovatelné, za to ,co jim ty roky prováděli! Šmejdi! Sankce proti Rusku jsou k ničemu, jen poškozují vzájemné obchody a lidi v ČR by poškozovali a přišli by o práci. A práci nutně potřebují!
  Takže TOP 09 A ODS,co jste si z minulé vlády nahrabali vy zloději zlodějské,sklapněte svá ústa,pan Sobotka nepoškozuje žádné zájmy této země ČR,lidé práci mají a obchody probíhají.To vy škodíte této zemi parchanti už roky! Nejlépe uděláte,když se odstěhujete do Bruselu a tam už zůstanete.Vy co jste jen lhali a okrádali tento stát! Předražený nemakačenky v kvádrech,co jen vysávají a okrádají vlastní český lid!
  • Nejedná se o nic jiného, než o hysterický předvolební boj o hlasy pražské kavárny. *3*
   Kalousek moc dobře ví, že jeho partaj jde tam, kam patří. Jeho maskot se už dlouho při vědomí neudrží, dají mu vale i starostové.
   V podstatě nemá jinou volbu, než se chytat jak topící stébla protiruské noty. Ta mu zabezpečí dostatek voličů aby se v politice udržel, pokud úplně vyšachuje ODS. A to nedá moc práce.
   Zajímavou kategorií jsou tady lidovci. Ti mají stabilní voličskou základnu pánbíčkařů a asi se předpokládá, že spojení Rus=komunista=pohroma církve, že to na starší lidi pořád funguje.
   Tak mně napadlo, když chce Bělohrádek něco obětovat na oltář dopadů těch sankcí, jestli by nebylo krásné gesto přesměrovat peníze za cirkevní restituce na odškodnění těch, co budou sankcemi trpět. Pánu Bohu by se to mělo líbit, ne? Aha, jenomže Dukovi a spol by to asi moc nevonělo. *1* *1* *1*
   No, alespoň ta Ukrajina krásně odhaluje jaký ksindl se nám v té politice válí a chrochtá. *2*
 • Já doufám a věřím , že gestapácká Národní garda a potažmo celá ukrajinská armáda dostanou pořádně na frak !
 • Když někdo sedí na hroudě kterou chcete, uděláte z něj nepřítele. Pak už máte právo se té hroudy zmocnit jakýmkoliv způsobem...
 • Vlastenci jim dávají pokouřit a to pořádně, jen hoši do nich do fašistů!! *14*
  • Jen do nich, do rudých fašistů z Moskvy! *1* *1* *1* *1* *16* *16*
 • Póóóslední zprávy z Ukrajinapress: Ukraj. výsadkářům se podařilo zahnat létající taliře z Marsu. Mimozemšťané se ani po těžkých bojích nezmocnili receptu na š estkové knedlíky. Jak uvádí Pošiblenko: Recept je naše národní tajemství a nikomu ho bez boje nevydáme.Dále uvádí,že z moře na ně zaútočila Godzilla,ale byla zahnána zpět do hlubin útokem obrněných šlapacích kol. Jedno kolo bylo potopeno a po posádce se patrá.
 • tohle čeká naše politky už brzy.... :)))

  http://www.nwoo.org/2014/08/31/zajati-ukrajinsti-vojaci-uklizeji-ulice-mesta-snezne-a-ukazka-ukoristenych-zbrani/
 • Naposledy horelo europske mesto takmer rozmermi Kyjeva…, v auguste (srpnu) roku 2011, Londyn…!!!Predstavte si, ze by tam dennodenne chodili na namestia politici z inych statov a burcovali povstalcov proti rezimu Davida Camerona, ktory predstavuje nepochybne system otrokarskej diktatorskej spolocnosti….! Vid. napr.: 14.5.2013
  Drastické novodobé otroctví, které podporuje britská vláda
  http://blisty.cz/art/68460.html
  Británie dováží domácí otroky a ignoruje, co se s nimi v zemi děje. Bohatí cizinci, které Británie láká, aby se v zemi usadili, si loni s sebou přivezli do Británie 15 745 domácích služebníků.
  A predstvte si, ze by niektore krajiny povstalcov v Britanii vyzbrojovali…, dnes by urcite Cameronov rezim neexistoval…!!!
  Pytam sa preto…, kde boli novinari, ludskopravne organizacie, OSN, EU, USA, OBSE atd., ked Cameronov rezim, miesto toho, aby abdikoval, nasadil proti povstalcom ozbrojene sily, a povstalci su dodnes vo vazeniach…!
  Sledujete, aky je to dnes rozdiel v podnecovani doslovne kriminalnych zivlov Britaniou a celym Zapadom nielen v Kyjeve ale aj v Syrii a inde vo svete…!!!
  Este stale verite v tzv. demokraciu Zapadu…?!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit