Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu nevím co mají čeští komunisté společného s ukrajinskou krizí proč by měli podporovat imperialistické choutky jednoho či druhého, jako nevím co bude samozvané vedení dělat s tím, že všeobecná mobilizace na Ukrajině zkrachovala a co bude dělat s vojenskými jednotkami na Ukrajině, které této vládě odmítly poslušnost a na východě nezakročily podle jejich rozkazů. Na jakou stranu by se tyto jednotky v případě konfliktu přidaly? A taky nevím, proč by do tak zdevastované země Rusko vůbec lezlo. Surovin a všeho možného mají tisíckrát víc než celá Ukrajina tak co tam? To není jako pro USA Irák, Líbie nebo Sírie.
  • Včera jsme se s Lexou na kraji ožrali jak prasata *12*
    • Jako ? *1*
  • Soudruzi, v pokladně není už ani vindra. Kdo za to může, Vasil či Indra?
    • za vasila v kase něco bylo,dokonce i ve valutách dneska pusto prázdno,nějaká ta dlužní směnka ....
  • Jsem vilízaná degenerovaná palice, která umí jen základní věci. Fotr mě mlátil a nutil šu*at mojí mámu. Tak se na mě nezlobte, jsem nemocní ubožák
    • Tecko;chces politovat nebo se chlubis?!Jdi do (.).
    • Jak to dokážeš, naklikat si tři body najednou. Hned třikrát za sebou.
      • Je to placený provokatér Tiscali a má 3 PC:
    • Napsal sis špatně nick, tys člen TOP 09 popleto!
      • to je jedno porat mluvis o tom sdamem *1*
      • On je apendix Kárla von Sajrajta z Bilderbergu, ale stydí se tento nick používat.
        • Spíš exkrement než apendix.
      • nn nespletl. čty dole
  • Já to řeknu tatínkovi /negrovi/ a ten vám vyhlásí válku!
  • Uš si na sporáku nafukuju balónky. Budu je rozdávat dětem aby viděli že sme mi komunisti nejlepší! Krásné červené a červená je barva krve! Z revanšistama si poradíme!
  • http://www.makingmyselfslim.com/cz4ajK9/
  • Víťazný postep zocializma teraz už nikto nězastaví!
    • aj, súhlasím Gustavko
  • Tolik nových nicků! Jinak příspěvky retardované, jako vždycky. Pokračuj, je s tebou sranda.
    • Dneska píše na nicku Hero a eště se k temu přiznál kapitalista. Je to určitě náš vnitřní třídní nepřítel. O něm sme se učili ve Vumlu. Čest soudruhu. Aď žije první máj! Aji pátý a devátý!
      • já jsem teška a mám iq 125
        • Ale mínus, to ti před tou 125 vypadlo. A to je fakt unikát.
        • A nejsem člen KSČM.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335066-ukrajina-razantne-zdrazila-plyn-obyvatele-zaplati-o-40-procent-vic.html takto vás občany UKR miluje světová židovská diaspora společně s MMF, ale finance má raději. To, že ryjete držkou v zemi je naprosto nezajímá.
    • ... a ještě jim cenu fašouni zvednou 2x 20%, takže v roce 2016, pokud jim tato sběř euromajdanská bude vládnout, budou platit o 80% dražší plyn. U Ukrajinců nevím z čeho to budou hradit. Jde o lepení tzv pomoci EU 17 mld US dolarů.
      To chci vidět jak to tam dopadne. Nejlépe když se neloajální braná moc chopí vlády a fašouny typu Jaceňuka, Turčynova a spol. dostanou před soud. Zavřít je až zčernají.
      Potom budou muset makat a rádi obchodovat z Ruskem, aby si vrátili jakžtakž životní úroveň do normálu. Předtím ještě musí zabásnout zloděje-oligarchy, tak jak to udělal Puitin v Rusku. Jiné cesty nemají, pokud nechcou skončit občanskou válkou. V tom případě by to měli jednoduší na jihovýchodě, poněvadž by se jim mohlo podařit následovat Krym.
      Pro nás je situace "perfektní", zase přijde hojně gastarbaitrů, halt u nás není problém z pracovními místy, alespoň tak nám to vykládají mocipáni politici.
      Sranda bude.
    • A bude hůř, už si odvezli zlatý ukrajinský poklad a budou následovat další poklady - nerostné, ještě že komunistická Čína si stačila zavčasu koupit černozem velikosti celé naší Moravy. Jinak by to USRAEL spolkl jako malinu a východ se připojí k Rusku. Ukáčka jste přímo v latríně a to na samém dnu. Majdan pod záštitou a výcvikem CIA byl sebevraždou v přímém přenosu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit