Přejít na výpis diskuzí

Ukrajinské tajné služby údajně získaly ruský 'seznam smrti'

1.6.2018 17:36
von 44 příspěvků

Ukrajinský generální prokurátor Jurij Lucenko veřejně přislíbil ochranu všem lidem, kteří mají být cílem vražedných útoků ze strany ruských speciálních služeb. Jejich jména mají ukrajinské tajné služby údajně k dispozici díky seznamu, který vypracovali organizátoři zamýšlené likvidace ruského opozičního...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proč takové kraviny jsou na webech? Ukrajina si sama vytvoří seznam, pak dotyčné likviduje - to je na Ukrajině zcela normální, inu fašistický stát.
 • kdeže.Pomatenec by chtěl být vidět. Od kdy nám tady lopata z periferie vypisuje nějaké seznamy?Je pohroma jak se chátra z ulice dorve ke klávesám.
  • To je v pohodě... každý, kdo je tu delší dobu.. pozná, že tenhle " toto"..je jen podřadný plagiát, vydávající se za originál..
 • my zas máme v čechách "seznam zmrdi"

  Zeman
  Mynář
  Ovčáček
  Okamura
  • a seznam pokračuje...
   Kalousek
   Fiala
   Bartoš
   Farský
   Bartošek atd. byl by to tady hodně dlouhý seznam zlodějů a dezinformátorů. Kucííí, počkejte si na Dublin IV, to budete rádi.
  • Seznam lidi co ti pijou krev.Krásný, dobře že tě se.ou *1* *1* *1*
  • jojo, to máte, vy tři zbývající zechcaní chrchloidi Sajmone!
 • Po příjezdu na Ukrajinu nás vás zarazí pendleři, kteří jezdí ze Slovenska k první pumpě a tahají benzín. Každý kdo odjíždí z Ukrajiny při předání pasu ke kontrole už dává peníze do pasu aby jeho průjezd přes čáru byl v pohodě. Pokud nezaplatíš, najde se důvod pro zadržení, kontrole a to vše trvá dooooost dlouho, protože celníci mají spoustu času. No a pro navození té opravdu skvělé atmosféry je přítomen i vojáček louskající slunečnicová semínka a občas poradí komu je rozumné nasolit. Na první křižovatce zaplatíte policajtovi za něco co vám chybí ve výbavě vozidla- obvykle hasičák nebo smlouva na pronájem vozíku, pokud ho máte zapůjčený. Po cestě co větší křižovatka to policajt a požadavek o uhrazení poplatku . To samé platí na úřadech.Korupce je vidět všude. Chybějící kusy komunikace ale zase asfaltové vjezdy k hradům místních zbohatlíků a to z materiálu který chybí na státní komunikaci.To je prostředí kde fungují gangy a stačí jim nasypat trochu dolarů a udělají cokoliv. Státní orgány nejsou schopny tuto situaci řešit, natož aby se zabývali údajnými seznamy ohrožených občanů jiné země.Obyčejní lidé jsou pracovití , srdeční ale pokud si neudělají ve své zemi pořádek samy, bez vměšování různý majdanečníků, podporovaných neziskovkami bude s nimi opět vyjeeebáno
  • A co hledáš na východě za štěstí ? Nevím, kdo z vás je větší pomatenec ?
   • Na Ukrajině má své zastoupení a zájmy mnoho nejen západoevropských firem a institucí, namátkou třeba WB (uvádím ji, protože ji lze považovat za dostatečně známou a mocnou organizaci). Nevím, zda tam hledají přímo štěstí, ale peníze rozhodně ano. Třeba ty, které Ukrajině půjčily u příležitosti fotbalového mistrovství.
    Myslíte, že žádná západoevropská firma nemá zájem podílet se například na aktuální dostavbě charkovského metra?
    Jste neinformovaný trouba, nebo jen hloupý žvanil?
 • To Neil Armstrong:

  Naprostý souhlas. Ještě dodám, že zveřejnění té zprávy může mít nějaký přesný účel, jehož smysl neznáme. Nemyslím si, že by tajné služby byly hloupé...
  • můžou být zoufalé ale to už se nedovíme.
   • Zoufalé jsou tvoje myšlenkové pochody.
 • Soudruzi Trollové,
  milovníci Kremlu, totality a násilí, snažíte se sice ze všech sil, ale stejně vám to není nic platné. Touha po samostatnosti, nezávislosti a svobodě je lidská vlastnost každého národa, tak nechápu, proč se tady na Tiscali tolik angažujete. Miska vah je už dávno každému jasná i těm zarytým komunistům a hlupákům bez vzdělání. Oprašte staré mapy zeměpisu, přečtěte si něco málo z historie Ukrajiny a jak se říká : přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno!
  • "je lidská vlastnost každého národa"
   Obávám se, že jazyku vašeho kmene nerozumím, nejspíš opravdu jsem ten zarytý komunista bez vzdělání. Co se pak národa týče, jsou touha po nezávislosti, samostatnosti a svobodě lidskými vlastnostmi sjednotitelů, kteří si pro své potřeby s využitím národa zřídí firmu - stát.
   Prostému příslušníku národa je obvykle jedno, zda robotuje a odvádí daně Arpádu nebo Jagellonci.

   Jinak: Staré mapy jsem oprášil, historii Ukrajiny znám a mohu konstatovat, že Ukrajina je rozlehlá bahnitá pláň, na níž se stovky let v přestávkách mezi pasením koz navzájem vraždili Poláci a Litevci, pokud chvíli nekoexistovali v Commonwealth of Poland and Lithuania.
   Při oprašování map pak vyšlo najevo, že žádné Polsko neexistuje a German Empire hraničí na východě s Empire of All Russias.
   Dej a bude ti dáno! Polovina Polska a t.zv.Ukrajina by měly být vráceny Rusku, nemyslíte?

   P.S. Vaše trollení je někdy opravdu jen hloupé a nelze z něho trochu zábavy nebo poučení ne vyžímat, ani vydestilovat.
   • Jedno se ti musí nechat, že tvoje útoky na mou osobu jsou na úrovni kultivovanosti, ale ostatní tvoje bláboly jsou výplachy Kremelských politruků. Jsi obyčejný bolševický nok s kapkou snahy o uvažování nad daným tématem.
    • Děkuji, faktické argumenty jsou ve zdejších diskusích vzácné. Jen drobnost, jedná se o kremelské politruky, nejsou organizováni na naznačené úrovni.
  • Kde končí svoboda?
   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2496433-britove-diskutuji-o-pripadu-uvezneni-tommyho-robinsona-kde-zacina-a-konci-svoboda-slova
  • ty jsi se naprosto zbláznil. Co to tady mastíš za kraviny?Ty vyhlášený prasič zdejších stránek, ty zdejší vřed,chceš nadělovat rady a vyučovat? Zalez do nory!
   • Sám máš kravinec v hlavě, pokud nechápeš podstatu věci.
 • Není náhodou baron Prášil ukrajinec?
  • josef.servit.9
   Ukrajinci jsou pro Moravu okupanti, Poláci sice také, ale nevstoupili do měst! Ukrajinci na Moravě vraždili i malé děti! Prolhanost Ukrajinců je obludná.Rus nebo Ukrajinec je OKUPANT!
   Kolik letadel bylo odpáleno ve vzduchu z Malajsie??? Kdo odsoudil Bushe, jako válečného zločince ????
   • Toto jsou velmi zajímavá fakta a jdou velmi dobře zjistit
    Z mé knihy o Celní správě ČR
    Okupace Československa Rusy v roce 1968? Ani náhodou!
    O situaci v Československu v dubnu 1968 jednalo politbyro KS SSSR ve složení:
    7 Ukrajinců (včetně L. I. Brežněva), 1 Bělorus, 1 Litevec, 1 Kirgyz, 1 Kazach a jen jeden Rus.
    Když po vášnivé diskuzi došlo k hlasování o intervenci do ČSSR, tak intervence zvítězila v poměru 10:2 (Litevec se zdržel a Rus byl proti!!). Do Československa byly dne 21. srpna poslány dvě sovětské armády, a to 1. ukrajinský ...sbor složený výhradně z Ukrajinců a 1. záložní uralský sbor, kde bylo téměř výhradní zastoupení zauralských národností.Armády PLR, NDR, MLR a BLR.Do 4. listopadu 1968 opustily Československo armády PLR, NDR, MLR a BLR.
    V první vlně do Československa přišlo celkově 63 Rusů!, z toho bylo 42 armádních žurnalistů!! Až v roce 1970 se začal záložní sbor stahovat zpět do SSSR a 1. ukrajinský front začal být nahrazován nově vzniklým 3. sborem, jemuž se přezdívalo zahraniční, a v něm pak už byla většina Rusů, kteří s rokem 1968 neměli nic společného.
    Ve své podstatě okupace Československa byla ukrajinskou záležitostí!!!
    Takže si to dej dohromady s tím co se dneska odehrává na Ukrajině.Tak se mějte hezky. Jó hold dějiny válek nepřevrátíš
    • Děkuji za osvětu, ale jen mi nejde na rozum, proč jsi to tak dlouho tajil ?
    • alicia1
     Ve své podstatě, ty jsi záležitostí a noční můra ústavu pro choromyslné, ze kterého se ti podařilo uprchnout.
 • Pochybuji, že pokuď by jakákoli tajná služba na světě něco podobného získala, že by spěchala to publikovat.

  Je něco shnilého ve státě ukrajinském!
 • https://www.youtube.com/watch?v=x_OWmQz_6cY
 • Za několik posledních let prý odešlo z Ukrajiny do zahraničí přes 10 milionů Ukrajinců. Proč asi ? Ukrajina není místem pro život, zemi řídí lidský odpad a zločinci.
  • souhlasím, v žádné zemi která je okupována armádou Ruské Federace se žít nedá *13*
   • Neboj, hoši z DEBLu (Demokratický blok), Kalda Kalousek, Štětináč, Švancenberk a další budou dál bojovat za demokratické principy a svobodnou Ukrajinu, i kdyby tam už žádní Ukrajinci nezbyli.
    • Blbe.
    • Už aby vyfasoval Mirda kulomet a šel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit