Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já teda cvičím každý den a nyní mám i přecevzet, které podporuji tím, že si to vše zapisuji http://www.pg.cz/tema/pohyb a tak doufám vydržím. Jóga mi ukázala jak je naše mysl ohebná.....
  • Poslední, kdo dal východu trošku smyslu, byl Nietzsche v Zarathustrovi... Jinak je to jen a jen horečnatý sen po bad tripu z nekvalitního hašiše...
    • no tak přestaň fetovat a ruce začni používat k práci ...
    • Nietsche byl otrokem darwinismu, hegela a protestantismu, čili s východem nemá nic společného. Radši si rozšiřuj obzory místo toho nesmyslného žvatlání. Zde: «Миропорядок. Фильм Владимира Соловьева» бесплатно в хорошем качестве. (Jo, já zapomněl na ten tvůj překlad. Je to dokumentární film Vladimíra Solověva s názvem Světový řád a je to o vzniku a fungování NWO. Je tam rozhovor s Putinem.) http://bestkino.su/2015/12/miroporyadok-film-vladimira-soloveva/
      Mimochodem, vysoké procento Rusů se věnuje právě józe. V ašramech se domluvíš kromě hindu hlavně rusky a potom až anglicky. *7*
      • Před časem mne přepadla na náměstí v Ch... ošklivá tlustá holka v sukni až na zem a začala mi vnucovat Mahabharátu... V nevkusné obálce s barvami jak z heroinového tripu... Když jsem ji odmítl a sdělil jí, že mi stačí k ukojení mé touhy po perverzitě Kant, Heidegger a Patočka, dostala hysterický záchvat, drásala si vlasy, které zasloužily umýt, a ječela na celé město své představy o pravdě... Abych pravdu řekl, styděl jsem se za skutečnost, že patřím k témuž živočišného druhu jako ona...
        Kdepak, všem na východ od Olomouce poskytněte banán a houpačku, ale jiného nic...
        • No, je vidět, že tvé obzory končí na hnojišti tvého dvorku. Podle jakési holky soudíš všechny mudrce východu za všechna tisíciletí po současnost? Tak upřímnou soustrast. Jogíni neloví oběti po ulicích, ba dokonce se ani nekararádí s lidmi, jelikož ti jsou příliš energeticky zasvinění, takže většinou praktikují samotu, maximálně jednou za čas se sejdou se sobě podobnými, ale to je tak všechno.
          • Ale to je jen tvoje pravda... :-D Nic víc, nic míň...
            • Nad pojem pravda, který je obzvláště v západní civilizaci velmi relativizován, je povznesen každý, kdo medituje aspoň pět let. *15* *15*
          • Ty to asi nechápeš... Pořád to nechápeš... Mystiku, ezoteriku, jógu... To všechno považuji za veeeelikou pííííčovinu. Za kejdu na družstevních polích... Ale věřím tomu, že existují prosťáčci, kteří si v tom dokáží vypěstovat zálibu... Proč ne... :-D
            • Už jednou jsem psal, že je to tvůj problém, mě to nezajímá, zač to považuješ. Asi trpíš nějakým pořádným komplexem, když zlostně reješ do něčeho, co údajně považuješ za pííííčovinu. Já si věcí, ze kterých jsem už vyrostl, jako je třeba Nietsche, nevšímám a nechávají mě zcela chladným. Natož, abych se nad něčím takovým rozčiloval. Jsi zkrátka jako malé dítě. To je celé.
          • Ale ne. Leč ta velice jednoduchá dívčina mi je ilustrací mentální úrovně vyznavačů pseudofilozofických zvratků pocházejících z východu:-D.
            Nechť si jogíni, podobni šaškům gotického středověku, hledají duchem chudé publikum, mně to nevadí... Šašci i jogíni potřebují obživu, stejně jako klíšťata, škrkavky a tasemnice... A přesvědčí-li své oběti o tom, že konají pro jejich dobro... Proč ne? V každé společnosti a v každé době existují jateční zvířata... *1* *1*
            • Ty nejsi jen blbej, ale rovnou pořádně m.dlej. Ty toho víš o pravé staré józe, čili o mystice, asi tolik, jako koza o teorii relativity.
      • Jasně, tím ses definoval :-D. Kdybych šel okolo léčebny, nahlédnu oknem, tedy pokud dostaneš pokoj s oknem... Čau.
        • Koukám, že nejsi schopen ani srozumitelně oponovat. Asi z té léčebny píšeš. *15* *15*
          • Asi tomu nerozumíš... Čau... Adiós... Nazdar...
            • Čemu nerozumím? Ty seš pořádně šáhlej. *1*
  • Jóga je snad jediná dobrá věc, co přišla z Indie...a ještě trochu budí závist téměř zázračné schopnosti imunitního systému domorodců, které jim umožňují přežít v tamním humusu a špíně...
    • Pah! :-) Rómové, kteří také přišli z Indie, přežijí cokoliv i bez jógy... :-D
    • inu antibiotika a onen humus jsou vražedný coctail i pro choroby
  • Diskutující "Jox" a "zlej troll", zjevně vůbec netušíte co je to jóga, protože o tom vám na stranickém školení nic neříkali.
    • चालाक संकेत, बेवकूफ लात। Jsi zkrátka kterén, jaký se hned tak nevidí. नमः शिवाय *15* *15*
      • Když machruješ, nechtěl bys k tomu taky okopčit český překlad?

        Mohl bys mi vysvětlit co je to "kterén"? *2* *1* *2* *1*
        • Byl jsem osočen z neznalosti jógy, hindů, Indie a orientalistiky. Tudíž nemachruji, jen dokazuji, že autor onoho d.bilního příspěvku je kr.tén. Pokud tomu nerozumíš, použij slovník. *7*
          • Z tvých příspěvků výše naopak vyplývá, že o té józe zřejmě leccos víš. V tom případě se omlouvám. Slovo "kr.tén" znám, ví také co je to kretenismus. Neznám však slovo "kterén". *3*
            • To zlej troll: dobrý *3*
            • Kterén je zkratka pro kr.téna v terénu. *3*
          • Proč ne? Koneckonců, klid, vyrovnanost a spokojenost je to, oč usilují u svých pacientů všichni psychiatři...
            S realitou to nemusí mít nic společného... Proč taky :-D
            • Ale to, co jsi vyjmenoval, to není cílem jógy. To si jen myslí evropští analfabeti, kteří si hrají na to, že józe rozumí. Ale józe nelze rozumět. *1* *1*
          • Naopak... Bláhovost zůstane bláhovostí...
            • No, když budu tak bláhovej jako Ghándhí, Sai Baba, Krishnamurthi, či dokonoce Šrí Nisargadatta Maharádž, tak budu spokojen. *15* *15*
          • Celé duchovno východu i západu považuji za mentální fekálii...Nejen Gayatrí mantru... :-DDD
            • To je tvůj problém, ne můj.
          • निरपेक्ष मूर्खता ...
            • Co je hloupost? Že jsem byl osočen nebo Gayatrí Mantra? Jestli to druhý, tak seš jasnej. :DD
          • No, a jestli bys chtěl, aby na tvoje příspěvky někdo reagoval relativně inteligentně, pak ony samy musí být alespoň trochu inteligentní. Býti trollem neznamená psát na mentální úrovni řeznického tovaryše... Býti trollem znamená psát s jemnocitem a empatií řeznického tovaryše :-D
            • Býti trollem znamená, že mája je to, co je, ale dvojitá je na zabití.
          • आप एक बहुत ही सीमित शब्दावली, मूर्ख है ...
            • Malou zásobu v palici máš jenom ty. Měl by sis opakovat pořád dokola : हम एक अलौकिक शक्ति, मनन
              पृथ्वी के दिल में है, जो
              यह आकाश के बीच में है, आत्मा स्वर्ग में है।
              हमें हमारे उच्च खुफिया जगाने करते हैं।
              Třeba se ti někdy za sto let v té tvojí pit.mé, namyšlené palici rozsvítí. *7* *7*
          • आप प्रिय, तरह ... हरे कृष्ण, हरे ... :-D
            • Nekopíruj od kršnovců, blbe.
          • यह कुछ भी नहीं है ... यह चला जाता है ...
            • Nepoužívám překladač jako ty, blbe.
    • Jak mám rozumět tomu naklikání "nesouhlasí"? Má to snad znamenat, že se mýlím a uvedení diskutující tuší co je to jóga, protože jim to na stranickém školení říkali? *2* *2* *2*
      • je to tím, že jsi přemoudřelej vosel.
        • Vzpomínám si na doby kdy všichni museli být povinně b*bí jako ve IV.cenové. Kdo měl vlastní názor, byl označen za "inteligenta", což byla tehdy nejen nadávka, ale i označení pro živel nebezpečný tzv. "dělnické třídě".
          • Já se nesnažím rozumět józe... Považuji ji za cosi společensky stejně vhodného jako syfilitický vřed... Jako katolická mše...
            Něco trapného.
            Zbytečného.
            Někomu to k něčemu je...
            Asi jako berle.
            Nebo vibrátor.
            Náhražka.
            *1*
            • Totéž by mohl někdo říci o tvé marxistické víře. *15* *15* Nikdo ti jógu nevnucuje,to jenom ty sám se v tom rýpeš aniž bys věděl, co to je. *15* *15*
          • Nebudeš tomu věřit, ale i tenkrát byla mezi blb*mi spousta opravdu blb*ch... Ostatně, jak vidno, přibývá jich... :-)
            • Taky pamatuji tu dobu a tak si tě dovolím opravit: těm opravdu blb*m stačilo pořídit si rudou knížku a hned věděli kdo je blb* a kdo chytrý. *2*
            • rostete geometrickou řadou, nejlépe být mladý, dravý a umět cizí jazyk, že ale umí howno už tak nevadí.
          • máš k inteligentovi stejně daleko jako Země k Plutu.
  • V té zemi se ještě nezrodilo nic pořádného... *9*
  • Jo jooo, jogíni jsou mírumilovní. Dokud je někdo pořádně nenase.e. *15* *15*
    • A když nase*ete jogína, co se stane? Díváte se, jak pomstychtivě mumlá:
      "Om Bhur bhuvaḥ svaḥ
      Tát savitúr Varen Yam
      Bhargo devasya dhīmahi
      dhíyo YO naḥ prachodáyāt"?
      Praští vás miskou na milodary?
      Zauzluje vám čakry a zamotá meridiány?
      Sežere vám rýži z rizota? *1*
      • Ty seš magor. Mimochodem, to, co jsi okopčil, je Gayatrí Mantra v sanskrtu. Ta předtím byla v hindů, jelikož řeč šla o hindů, blbe. *1*
        • No a? Fekálie jako fekálie :-DDD
          • Sám jsi fekálie, padá to z tebe jak z kr.vy na pastvě. *15* *15*
            • Trošku popřemýšlej, prosťáčku, třeba na to přijdeš. *7*
            • Co to mekoceš? :-D
            • Přišel jsi s tím jako první a taky ses pěkně zkritizoval. Blahopřeji.
            • Inu, to byl argument, před kterým nutně musím padnout na zadek... Jako bych si něco podobného pamatoval z hovorů, které mi utkvěly v paměti z posledního ročníku školky... Nějak tak jsme tehdy, spolu s ostatními, prajednoduchými dětskými dušičkami, velmi často hovořili :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit