Přejít na výpis diskuzí

Umlátil ženu pánvičkou. Soud mu snížil trest, pořád si ale odsedí 14 let

22.7.2014 11:37
9 příspěvků

Muž, který umlátil ženu pánvičkou, si odsedí "pouze" 14 let vězení. Soud muži snížil trest o dva roky, protože muž údajně nevraždil s rozmyslem. Žena zemřela, protože odmítla svého partnera odvézt do Německa, kde si měl odpykat 3 měsíce vazby za neuhrazenou pokutu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak on se rozčilil a zabil no a všichni pracující si ho budou vykrmovat jako prase na krmíku ze svých daní,lékařskou péči zadarmo,teplo v zimě zadarmo,léky bez doplatků,ubytování zadarmo,čisté prádlo zadarmo,stravu zadarmo-asi těm našim kriminálníkům hodně důchodců co se ráno sotva poskládají a valí jako celý život do práce si přivydělat nějakou tu kačku na léky,na vodu,nájem.... HOODNĚ ZÁVIDÍ !!!! jak se mají u nás vrazi,kriminálníci a perspektivní indočeky dobře.Nápravné zařízení má být postrachem a ne bezplatnou rekreační dovolenou !!!!! V 5hod.denně i SO a NE budíček,v 5:15h úklid,5:30h snídaně v 6hod. galeje v 10h krátká 10min.přestávka ve 12:30h oběd od 13h do 16h galeje 16:15h další 15min.přestávka v 18h odjezde z galejí,samozřekmě žádná tabáková apod !!! o víkendech by měli pohov-makali by jen do 16hod.A jednou týdně půst.Z vydělaných peněz by hradili všechno tak jako každý jiný občan či důchodce a ještě navíc stráže a způsobenou škodu !!!!!!To by je napravilo tak rychle,že by bylo nutno asi polovinu nápravných zařízení změnit na parkovací domy..... *3*
  • Kdyby jí místo toho umiloval k smrti,tak by ho ani nezavřeli a ona mohla mít ještě krásnou smrt.i když se říká ,že strom nastojato a ženská na ležato vydrží všechno.
  • On nevraždil s umyslem,jen mu trošku povolily nervy chudáčkovi,to je spíše na odškodné než na kriminál,zdůvodnění rozsudku je lépe nezveřejnovat,uráží tím inteligenci všech myslících lidí.Ještě že se ta mrtvá za 14 let probere a život jde dál,čekám na doby,kdy se za vraždu budou posílat vrahům dopisy plné porozumění a s omluvou.Do prdelee s takovou demokracií,omlouvám se za výraz ale jiný adekvátní jsem hned nenašel.
  • Za vraždu doživotí,nechápu z čeho vycházejí při ukládání rozsudku,copak jedna smrt je jiná než druhá?Způsob vraždy ano ale výsledek je vždy stejný.Tady bych tedy uplatňoval pouze jeden trest a to smrt ale bohužel byl zrušen tak bez řečí doživotí.Zabití u havarií atd je už zcela něco jiné,tam už mohou být polehčující okolnosti např.technická závada etc.Už tak stojí naše justice za dvě věci je na hov... a na nic,zkorumpovaní darebáci si hrají na bohy.Omluva všem poctivým kterých stejně zase tolik nebude ale určitě se najdou jako v každém jiné lidské činnosti.
  • V té domácnosti muselo být IQ obrovských rozměrů !
  • Škoda , že pánvičkou nebojoval v jistých institucích, kde rozkradli celý stát - "ti vyvolení" na účet občanů, protože spravedlnosti se v této zemi nikdo nikdy nedovolá právní cestou.
  • Soudce je id..t nebo podplacený. Pánvička pod postelí jako dekorace je nesmysl. Praštil více jak jednou - úmysl. Pokud já zabiju v sebeobraně až druhou ranou tak mě odsoudí za vraždu - tak jak to je.
  • Toho soudce by měl také někdo umlátit pánvičkou! *16*
  • Šašci v talárech ! Kdyby vraždil úmyslně, dostal by dvacet let, ale že vraždil "neúmyslně" tak "jenom" 14 let. Bývaly doby, kdy za vraždu dostal každý provaz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit