Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti naši a Evropští myslitelé nedomysleli, nebo "vymysleli" tuto blbost, která ve svém důsledku zničí mnoho podniků, bohaté země vydrží, ale my padnem na ústa.
  • A tunelovani a odklaneni muze zacit. Timosenkova, Jacenko, Arsen " Lupen" .... se nakapsujou a kmani v EU a UKackovy otroci to zaplati.
    • Je to na nás, nekupovat nic z Ukrajiny, když to zůstane v hyper supermarketech , tak ať si to pak snědí managery. a nebo to dovážet přestanou.

      A na severní Moravě ať se už připraví, protože po dolech budou padat ještě ocelárny, proto je ruský Evraz okamžitě prodal. J-elita z Bruselu jim otevřela dveře a my dole to zaplatíme fašistům banderovcům na náš účet. Takto si USA řeší svůj dluh na vrub EU, protože to řídí pitomci s maoistou Barosou v čele a pi-ku Angelou. CIA to řídí a EU se do ještě větších průserů řítí a skončíme všichni akorát v řiti. .
      • To je těžké, když ta naše drahá vrchnost neví, jak by se USA ještě více klaněla. Jedna strana chválí na hubě a druhá, která oblbuje lidi tím, že si říká hnutí, tak tam cpe peníze.
  • hm?tak to bude fajné zboží.
    nestačí to co sem chodí z polska?
    mi jsme fakt popelnice evropy. *2*
  • Hmm, bezcelní dovoz masa a obilí? Pak jistě bude levnější chléb, pečivo... nebojte se. Nejsem tak najivní, abych tomu uvěřil... Ať si ukrajinští nacisté žerou své šmejdy sami a za své *16*
  • Zrjušit clo pro ukrajinu? je jako vstup Varšavských vojst v roce1968 do československa,a zase na to budeme doplácet z důchodové almužny.jinak to můžu přirovnat k půjčce u Č.SPOŘITELNY, taky vás sedře z kůže,ale dle zákona.
  • No ale až bude kvalitní ,skutečné nešizené máslo- čtvrtka za 23 Kč a kuřata ze dvorečka 1kg za 30,- Kč - tak si řeknu - no nekup to!!
    Ale co na to Babiš a jeho Agrofert??
    I když docela je možné, že ti, co věděli jak to bude, si dávno všechno už předkoupili a my, ti obyčejní zase utřem hubu.
    • Neboj, Babiš už na ty produkty čeká s detektorem!
    • Čtvrtka másla od Černobylu, kuřata také a ze dvorečku to nebude, a pak ti Babiš škrtne, kde co a zvýší u nás DPH i další daně, , protože musíme přece pomáhat fašistům banderovcům a díky zrušení cla z dovozu ten deficit někde nahnat musíme. A u bohatých to nebude, hlupáci, co makroekonomii rozumíte jako koza matematice. . Odpustíme jim 75 milionů k tomu navíc a propustíme naše lidi z oceláren, protože ukrajinští oligarchové budou dovážet svoji levnější a budou bohatnout na náš účet. Musí tu ztrátu, která je stála na majdanu, když to tam také platili nějak dohnat. Ó jaké to stádo ovcí je v české kotlině a úplatní šmejdí v Bruselu. To je přímo vražedná kombinace.
      • Sem to tady uz psal. Dostal jsem to ukolem v Bruselu.Pripravte si penezenky a skolici strediska. *1* *1* *1*
  • Co takhle zrušit clo i na čínské zboží a potom zrušit unii. Třeba by se tady lépe žilo.
  • já jsem to zboží nekupovala dosud a hned tak nezačnu
    • to si jen myslíš,z čích surovin to je-co kupuješ se jentak nedozvíš zdarec a sílu
  • Tak sláva, konečně zavládne na Ukrajině blahobyt. *1*
    Ale jsem zvědavý na jednu věc. Pokud naše hypermarkety, kterých majitelé jsou samozřejmě zahraniční, naprosto cíleně diskriminují domácí dodavatele a upřednostňují ty své ( to je hold ta "výhoda" zahraničních investic ), jestli budou takto postupovat i v případě Ukrajinských výrobků. Načas asi ne, možná v rámci "pravdy a lásky" instalují i výstavní oltáře na pomoc demokracii v Ukrajině. *2* *15* *1*
  • Už se tam prý mají zpachtované Slušovice. Vloni nechali osít okolí Černobylu čočkou a letos budou dodávat čočkové baterie !!
    • Srandicky,srandicky ale dozimetr stoji 10 az 15000 kc. Ach jooo,to se to zdravi zase prodrazi,ale kdyz bude hodne radioaktivni usetrim za elekrinu a budu s nim nebo sam svitit misto LEDakama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit