Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď to bylo na primě,v Brně azylanti napadli nožem dva brnaky co se zastali holky! Policie je posléze pustila a jsou stíhání na svobodě! To je komedie,borci mají pořezaný hlavy a Bubáci jsou vysmáti!
  • zas dal ten z Vatikánu. Prý je naší povinností vytvořit nový domov každému prchajícímu a nově příchozímu. Vypadá to, že už mu v tom Vatikánu hrabe. Paraziti se předháněji v kvalitě bajek. A v EU budeme vydržovat každou vyžírku? Doma to hladoví, lenoší a povaluje se. A tady by se to mělo opakovat? Akorát že s plným bachorem? A naprcanýma babama které budou chtít jen žhrát a chcáát? NE. Je třeba věci nazývat pravými jmény.
  • To jsem netušil že člověk se vypitím ropy neotravi.... By mě zajímalo proč vynaklada někdo úsilí na mučení někoho kdo u sebe nemá ani vindru... To doufali že mucenim začne snášet diamanty?
    A dvouměsíční hladovka? Pak zase nesmyslné mučení... No nechtěl bych zažít ani 1/3 toho co popisuje.
    • jestli bych si dokazal vymyslet ani 1/3 toho co tenhle obohacovac.
  • "a takhle chodí po Evropě s deštníkem když prší" předvádí navrátivši se cestovatel. "Co to je, prší......?" ptá se přihlížející rodná vesnice......
  • ale tady není vůle ani zájem trpět islámského psa! Pes je nebezpečný parazit štítící se práce a začleňováni. Skončila doba hájení a další šanci už nesmí dostat. Nastává čas vyhánění, ústrků a znepříjemňování pobytu mohamedánovi. Pes musí vědět, že EU nevybral dobře. Rozhádal celý systém. Musí si to po generace pamatovat.Naše země nejsou pro každého!
  • Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí.
    मोहनदास करमचन्द गांधी
    • ObcanHavel
      Gándhí? Jo, takovej indickej Havel. *4*
      • Akorát že nechlastal.....
        • ObcanHavel
          kdyby žil u nás, taky by chlastal
  • ObcanHavel
    „Nejlepší cestou k vlastnímu neštěstí je zakrývat si oči před neštěstím jiných."

    Václav Havel
    • Dát někomu rybu je sice hezké, ale naučit ho rybařit je mnohem užitečnějčí.
      Měl sedět doma a tam se snažit
      • treti den smrdi .
        Zlidovele prislovi odevsad.
    • "A nejlepším řešením je humanitární bombardování"

      Václav Havel
    • k vlastnimu nestesti je nevypnout hlavni jistic.
      Neznamy elektrikar.
  • Já si uprchlíky beru furt, mám je rád, černoši mi tedy moc nechutnají, ale muslimové jsou dobrý, pečený i dušený, třeba s hranolkama!
    • na zpusob paprikovych lusku s knedlikem se daji konzumovat . Jako napln poslouzi mlety slunickar Chce to jen pridat trochu vic koreni .
      • Ze sluníčkářů dostaneš akorát sračku a pupínky.
        • prevarit v koprivovy vode a pridat tam hypermangan . Potom jsou jedly asi jako vochomurky.
          • Ale i tak se ti potom točí hlava a blinkáš. Sluníčkáři jsou prostě nestravitelní, ale otravitelní
            • a jak si jedna milovana pribuzna smakovala . Ovsem v lete , ted jsou kytky na hrbitov drahy a hlidaj to tam . Takze je nekoupis ani u sousedniho hrobu. Prej je na to dokonce nejakej § .
              Neco ze ti k nim puvodni prodavajici majitel nedal to DDT nebo jaks etomu rika.
      • je to tady 100 x. Blbci z cenzury naucte se cist ocima ne hmatem . Jedlickarna je proti vam Sorbona.
    • jako paprikovy lusky s knedlikem nebo ryzi se daji jist. Jen to chce trosku vic koreni .
    • ObcanHavel
      Kradení nicků? Tak já si holt založím registrovaný, když jsou ty Vánoce, musím sice oželet diakritiku ve jméně, ale zas můžu připojit hezký profilový obrázek, na který se budete muset koukat odteď až do konce vašich životů. Šťastné a veselé!! *14*
      • Já se ale fakt rád dívám na ten tvůj krásný profilový obrázek a klidně až do konce svého života, hlavně že už ten ožrala mezi námi není. Ale musím být střízlivý, opravdu nerad bych ho viděl dvakrát, tak jak to všechno často viděl on.
      • Chcípni Sajmone!
        • ObcanHavel
          i tobě přeji, aby pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, snad se jednou dočkáš *4*
          • víme sajmon, ústav
            • ObcanHavel
              Ústav politologie? Tam je fajn, přijď pokecat

              http://upol.ff.cuni.cz
    • ObcanHavel
      ....
  • ...
  • felix.julec
    Evropany z Afriky vypráskali a vládnou si sami.Na co si tedy stěžují.Co chtěli ,to mají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit