Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Telefonní hovor v jedné fotbalové šatně:
    Jasně, přijeďte všichni, ti nevěřící psi vás rádi ubytují, jste moje rodina. Práci dostanete a když, tak dávky jsou tak velké, že pracovat nemusíte. Cože? Že jste takové hlupáky nikde neviděli? No jo, tady jich je! Nechť je Alláh sežehne!
  • A nejen Španělé, ale všechny toho času jásající země EU budou nemile překvapeny, až to u nich vezmou alahímci do pracek a nastanou horké chvíle například v prostředcích MHD, kde se nenápadně budou poflakovat alahímové v typických pláštích, s batohem na zádech a s mobilem v ruce a s výkřikem k Alláhovi si někam naposled zavolají....
  • Mám neblahý pocit, že ti přiblblí španělští pendejos procitnou, až jim tento kopálista zamontuje do kopačáku nějaké tikající překvápko.
  • Nezdá se mi že bych litoval kteréhokoliv muslimáka i kdyby je popravovali hromadně, oni to dělají taky tak a ještě se u toho radujou!
  • tak tohle jestli se ukaže jako pravda bude k pořádnýmu zamyšlení ,ale je fakt že do lidí s dětma se nekope.Protože ta madarska soudružka věděla velke hov.o do koho kope a metal by tudíž dostala nepravem i když to bude pravda.Jinak koukam jak v Turecku spiš vydejchaj islamský stat než Kurdy.
  • Jo sluníčkáři nás zničí.
    A já Kurdům plně věřím.
  • To máte z těch vašich nitek.
  • Těch radikálů je většina. Místo aby se doma postavili proti islámistům tak utíkají do "teploučka"!Jenže co s tím budeme dělat? Která politická síla se postaví proti?
    Tak Okamura a ostatní strany poslochají jak hodinky . No a odboj? Ba právě naopak pár de-bi-lů tak vyvěsit trenky a ještě zesměšnit republiku !
    • Ano trenírkoví tupci našemu národu nepomohli.
      • To nejsou tupci ale "umělci".
  • škoda že ho nakopla tak málo a jenom do nohy, ...........no ale už má místečko a havloidi jsou spokojený... *16* *16* *16*
    • Ano sluníčko-havloidní pátá kolona už naši vlast úspěšně ničí.
  • Jen víc takových kameramanek, které umí dát dobře stoličku přiblblému teroristickému "trenérovi"..Aspoň se svět doví, kdo sem utíká. Ty přiblblé humanisty to nepřesvědčí, protože jsou placeni za svoji "pomoc".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit