Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Restaurace kapitalizmu po r.89 se v obecné rovině nepovedla. To,že tu vznikl určitý počet poněkud záhadných miliardářů, je otázka jiná.
  • Co pak má Česko nějaké hospodářství??? Já jsem přesvědčen, že žije pouze z daní a ožebračování občanů
  • ...jen nějak chybí konstatování odborníka - ekonoma komu tu mašli nasadit.
    Živořící, občan, neprumyslník by to už vědět za ta léta mohl.
  • Mně furt nejde na rozum, kde bere Nečas, Kalousek a spol. tu drzost, každý rok slibovat růst až napřesrok. A napřesrok to je zase horší. Takové inteligenty nepotřebujeme. Jsou tady 3 roky a jen to posílaj ke dnu. Kromě politických hrátek a starosti o své plné kapsy neumí nic. Co přinesli ČR? Jen rozvrat, ignoranci společnosti, faleš, úmyslné protiprávní činy a zamlžování citlivých kauz. Svou faleš už nezakryjí sebevětšími úsměvy na kameru. Několikrát nás už přesvědčili, jací jsou.
    • Bla bla bla-- všichni dovedete jenom kecat- proč nenajdete návrh jak z toho ven.Tupci kteří dřív žvanili v hospodách už na pivo nemají tak žvaní na netu.
  • Ono tak zle nebude, když na jedné stránce čtu, že stát trpí daňové ráje, nebo Wietnamce, kteří tady nakrátí daně a cla za 60 miliard.
  • Tak z této zprávy bude mít radost jen Klaus. Vždy tvrdil, že musí napřed všechno zkracovat, abychom se mohli odrazit ode dna.
    • A máme alespoň nějaké dno?
    • Klaus zapoměl dodat, že s "jeho" politikou ode dna půjdeme do prd--e
    • A ve jménu této idey i jednal... Sám se zasloužil o to aby stát zkrachoval, ovšem otázkou zůstává za jak dlouho a zda vůbec se ještě od toho dna odrazíme... *7*
      On sám si své ambice splnil, má svůj institut, nesmazatelně se zapsal do historie a co bude po něm ho už nezajímá...
      Tady ať se z toho pak lidi třeba pos.rou... *16*
    • ...zkrachovat
  • Nic není důležitějšího než kus zdravýáho žvance, Tak kousek pozemku a pěstovat. Pět vajíček za norkovej kožich už tady jednou bylo. Ruku na srdce co potřebujete k životu. Vrtačku na jedno použití, pračku s polskejma ložiskama, která vvyrovnáte do pásku, spotřebiče za tři dolary nákupu v Číně co sem vozí kde kdo. Ne to opravdu nekupuji a nepotřebuji to, jsou to vyhozený prachy, který mnohý z nás musí docela těžko vydělat. Dobře se najís to bude důležité a o to půjde.
  • No, je to tak... Za chvíli bude chodit nakupovat už jen živnostník k živnostníkovi, živnostník bude zaměstnávat jen živnostníka a ten zbytek, tedy většina národa bude nacvičovat skoky do hrobu...
    Už jen chybí aby si lidi začali hromadně vybírat peníze z bank, protože tam stejně jen zbytečně leží a nikdo neví co se tam s nimi děje a bude vymalováno... Tedy vybrakováno a zdeptáno...
    Vážně nevím, kdy lidi tady pochopí, že 89 rok byl jen nástupem tržního systému na naše území, obrovské úlevy nasyceného západního trhu, protože našli nová odbytiště svých produktů a levnou pracovní sílu... Nějaká svoboda a demokracie u nás jim byla ukradená...
    Po více jak dvaceti letech se nasytil už i náš trh, navíc je rozkradený a zaprodaný stejně jako zbytek východní Evropy...
    Tržní síla je tu už nulová, protože lidi nemají za co nakupovat a dlouho mít ani nebudou...
    Je třeba hledat nová odbytiště ve jménu demokracie a pod rouškou svobody...
    Ovšem tam nás Číňani a Rusové nepustí...
    • Naprostý souhlas. Na podnikatelském účtu mám průběžně cca 200.000Kč. Měsíční úrok od této banky je 2Kč za měsíc, moje poplatky za vedení účtu a platby cca150Kč za měsíc. Asi vše vyberu a budu platit jenom hotově. Nebo mi někdo poraďte jak to nejlépe udelat.
  • a s nimi si konečně hodí mašli i různí "analytici", "upřimní ekonomové" a další dobře placení parazitičtí žvanilové, kteří mění svoje "názory" a "postřehy" či "varování" jako aprílové počasí a podle rychlosti větrů z nich vycházejících *11*
    • jo a ještě tam mělo bejt "odborníci"...těch máme nejvíc a rozumí všemu
  • Páni inteligenti a politici, děkujeme Vám za všechno co jste pro stát udělali. Větší diletanti a zloději asi už ani nemůžou na světě existovat .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit