Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to celé svinstvo organizované polostátní mafií. Celý ten spolek, kde mizí miliardy, konzumují se tuny drog a anabolik, vydírá a znásilňuje - takový je téměř celý vrcholový sport. HNUS propagovaný mafiánskými bafuňáři *11*
  • To, že je vrcholový sport jen dřina a dřina - o tom netřeba diskutovat, ale myslím si, že motivace nemusí být poze vulgární...

    Nebo si snad někdo myslí, že trenér Novák na Martinu Sáblíkovou při tréninku řve sprosťárny...
  • Když jsem před léty slyšel na žákovském turnaji starého Kordu, čím častuje svého syna, tak jsem nejen já, ale i ostatní přihlížející jenom žasnul. Byl to vybraný sled sprostých nadávek.
    Z reakce vnoučat vím, že nadávkami a hrubostmi trenéři děti odrazují. Většinou od daného sportu dříve nebo později raději odejdou. Další chybou trenérů je přetěžování svých svěřenců, kteří jsou po fyzické stránce ještě ve vývinu. Často to vede ke zdravotním problémům a ukončení případné reprezentace nadějného mladého sportovce.
  • Pokud chcete něco dokázat tak je to jenom dřina a dřina,což tato společnost již 28 let nezná.
  • ... takové články zdejší lidský odpad absolutně nezajímají, co si tiscali.cz vypěstovalo, to zde má :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit