Přejít na výpis diskuzí

Úředníci mohou být i zastupiteli, rozhodla vláda. Reaguje na spor s Drábovou

26.6.2017 15:18
7 příspěvků

Vysocí státní úředníci včetně ministerských náměstků asi budou moci do budoucna zůstat řadovými krajskými zastupiteli. Vláda změnu podpořila v rámci poslanecké novely zákona o krajských volbách. Předloha, na níž se dohodli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a předseda STAN Petr Gazdík, má normu uvést...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukázka nenažranosti některých "funkcionářů". Podle mne každý, kdo má dvě a více funkcí / a těch u nás je / má ztrátu sebereflexe a nevykonává ani jednu pořádně za peníze, které za to má. Chtěl bych vidět normálního člověka, který při své běžné práci současně dělal naprosto něco jiného. Který zaměstnavatel by takového "pracanta" držel a platil? Jenom stát. Za naše.
  • Jako vždy - s křížkem po funuse (tentokrát přilezl Chovanec a spol.)
  • Vyžírky.
  • Jestli pak se někdy Drábová ráno podívá do zrcadla, nebo si občas zazpívá nějakou veselou písničku. Jí asi nejvíce za všeho baví, že svým zjevem otravuje ostatní lidi. Je pravda, být ošklivý, neumět mluvit a k tomu být chudý, to by bylo asi na jednu zlatokopku moc.
    • ona nemusí být krásná, vždyť se celý život pohybuje mezi zasunujícími a vysunujícími tyčemi
  • Pokud již člověk pracuje jako úředník a má za to plat, tak by v žádném případě neměl ještě dělat zastupitele a také za to brát plat. Jako úředník by měl mít výslovně zakázáno kandidovat za jakoukoliv stranu nebo hnutí. Pokud toto tento stát povolil, tak jen dokázal jak je zlodějský vůči obyčejným lidem.
    • Nóóó a kolik našich tzv. zákonodárců sedí zadkem jen na židli v senátu, nebo poslanecké sněmovně... ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit