Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brisuda2

    Strasné jak se ta slavná "USA" snazi zase delat mír tam kde se muzou nazrat jak prasata nekde ze zapadákova. Delat kauzy a tvárit se nejvíce "fake" jak opet pomáhají a zastávají lidská práva a utiskované "osobnosti" .

  • A co Španělsko? Tam sankce nebudou?

    • KIMCID

      Ani na vrahy ze Saudské Arábie

  • TheGGG

    šaškárna a proti-ruské mocenské hry pokračují.... EUnuchové by se radši měli starat o dodávání vakcín a pomatená USA si srovnat ty armády levicových smažek....

  • údajná  korupce, i naši neprávem,  páni  z ODS, byli nařčeni z korupce. Pana Dalí.... k vůli tomu i " zavřeli" ostatní asi měli imunitu. Za krátkou část p. D propustili a tím je vše z legalizováno.

    Kolik našich občanů by si rádo "odsedělo  způsobem p. Dal.." a pak měli to co získal pan D

  • Tady je zase rudo...

    "Nejsme jako oni" a tak rudokožcům otrnulo a už zase bezostyšně hlásají své rudofašstické, t.j. komunistické bláboly. Ale všeho do času: Nikdo to tady nemá "na věčné časy a nikdy jinak" jak hlásal jistý soudruh.

    • KIMCID

      Dotaz, platí tedy pro vás dvojí metr? USA uvalí sankce na Rusko za údajný pokus otrávit Navalného.(už jednou uznaného zloděje, uprchlého před spravedlností).To je podle vás v pořádku? A zároveň odpustí Saudskému princi jasně prokázanou vraždu Tureckého novináře? To je podle vás taky v pořádku?

    • josef.chmela

      Víc jsme toho od tebe opravdu nečekali. Překvap nás nějakým novým výblitkem.

    • Rudo, nerudo, asi tak to lidé vidí. Špatně se to čte že ano? 

  • josef.chmela

    Bezvýznamný a křečovitý výkřik do tmy amerických teroristů. Už vidím, jak se Putin smíchy popadá za břicho.

    Američtí komedianti.

  • Proč USA a EU neuvalily sankce na Francii za odsouzení jejího pana prezidenta Nicolase Sarkozy v cause údajné korupce - která nebyla NIKDY přesvědčivě prokázána?

    Jen udání z agentury JPP*) by nemělo být relevantním důkazem...

    --------------------------------------

    .*) JPP = Jedna Paní Povídala

  • Kdybych byl Putinem, uvalím sankce na vlastní zpravodajské služby, že nedokážou tak banální věc, jako bezproblémové odstranění nějakého navaleného. Mají prý údajně nejsmrtelnější jed na světě, stoleté zkušenosti, státní fondy, výcvik a zbabrají takovou banalitu. To CIA MOSAD Britská MI jsou jiní kabrňáci. Ti nenápadně odstraní koho si vzpomenou. Ta trestuhodná neschopnost s navaleným skoro budí dojem, že Rusko na něj zvysoka kašle a ani nemá zájem se jím jakkoli zabývat. Ovšem že by si tu bajku o údajné likvidaci západní špioni vycucali z prstu? TI NÁM PŘECE NIKDY NELŽOU, ŽE....? 😉

    • "Kdybych byl Putinem a měl tak jeho sílu..."

  • Dá se odpovědět slovy klasika. Psi štěkají, ale karavana jde dál. Neboli USA a EU by se měli starat o vlastní zločiny a nestrkat rypák tam, kde přes něj mohou rychle dostat. Kolikrát je větší Rusko než USA nebo EU? Zachtělo se chudáčkům krást na území Ruska? Na to rychle zapomeňte.

    • Spíš "karavany štěkají a psi běží dál..."

  • když jsem opravdu přesvědčen, že se mě chce někdo zbavit, jako pan Navalný, tak asi zůstanu v jiné zemi když už tam jsem. Když jsem odsouzen a v podmínce, tyto podmínky nedodržím, čemu se divit, že mě zavřou ?. On se nediví on se usmívá. Co mu kdo slíbil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit