Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už neni nikdo kdo by jim to financoval *5*
  • Moc mě mrzí že můj jediný sympatizant Not CSSD už není mezi námi, asi ho unesli komunisti.Tak jsme si pěkně psali na stejnou notu a nyní už jsem sám jako kůl v plotě, ty rudé potvory mě stírají kde se dá,!
  • tečko (jiříku) ty prý máš toho camprlíka jen čtyři cm, je to pravda?
    • Ne jiřík, ale jiřik, s kratkym měkkym, a ne čtyři, ale 0,4 cm
      • Má jen malou žížalku, proto dělá v gay klubu mámu, ale bolí ho to a naříká.
  • ilir
    Dobro došli-došly náboje ,tak tam strčíme čekostánce-oni to zacálnou z daní,nestávkují,nebrání se ,krást se v čekostánu může jen ve velkém a veřejně--počínaje vládou,ministry....tak mají dost korun ,ať v Afghánu brání jak tvrdí jejich poslanci své hranice a demokracii když se tomu hovězímu z čekostánu chce......nás ussamany to již neba,serkálíme na to.Muničáky vyprázdněný,tak bude potřeba pracovníků na novou výrobu než vrthneme na pomoc prozměnu na ukrajinu..... *1* *1*
  • Dostali výprask, tak se stahují do předem připravených pozic. Šmejdi
  • ELECTA zmizel. Už to nemohl vydržet a šel si pohrát s kašpárkem. *1* *1* *1*
    • ELECTA tvrdil. že k 31.12.2014 odchází z Tiscali a prý emigruje co CCCP. Tak si možá spetl datum. *1* *1* *1*
  • ELECTo nastupuju do vlaku - budete kromě lidí hlásit i zastávky? *15*

    Komunistický slovník pro generaci která je nezažila

    Okupace jiné země - Bratrská pomoc!
    Okradení druhého - znárodnění!
    Nedaří se úrodě - múžou za to mandelinky - brouci imperialisti!
    Návrat ke staré tuhé totalitě - normalizace.
  • Ještě bych chtěl podotknout, že ELECTA si od Štědrýho dne oblíbil nadávku Kašpárek. To proto, že v ústavu dostal od Ježíška Kašpárka a v momentě se do něho zamiloval *14* . Už 5 nocí s nim spí, každý večer se těší do pelechu, proto tady dlouho do noci nevydrží. Ráno se vždy probudí celej spocenej a Kašpárek je od hlavy k patě *3* voslintanej. *1*
  • Kolik spoluobčanů asi udal během svého bídného života electa? Kolik jich dostal za mříže? S pocitem dobře vykonané práce se mu bude jistě krásně umírat!
    • Minimálně trojciferné číslo!
    • Jak říkají komunisti - práce šlechtí člověka. Soudruh electa je jistě velmi ušlechtilý komunista.
  • Pánové uvědomte si, že ELECTA je nejchytřejší na světě. Všechno ví a zná, ostatní jsou kašpárci a debilové. Ale nejlíp ze všeho mu jde bučení. To nemusel studovat, to má od přírody. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit