Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, tak presstituty EUSA nezajímá ani tak americká "upřímnost" a americké opovržení k Evropě a k Evropanům, jako ruská "perfidnost", že nás s americkými chucpe poctivě seznámili. *12* *12* *12* *16*
  • řiťolezci EU spojte se *1*
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    ..
  • Vypatlane patly sou tudiž jinam se otoči LIDL a to až dneska. Taky došlo divize zaloh zeměpis sicilia. Jako vždy to je dva a pul tisice pro tatu. jeho matka uloži musime najit SH, DA SOLO.
    • Výborně Note, lobotomie se zdařila.
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze jste mi vsichni u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
    ,,,
  • Ještě otec paní Victorie se jmenoval Nudelman. A najednou jsou tady Nulandové. Já to nechápu, proč se za svůj původ tihleti lidi styděj?
    • protože jmenovat se nudlový chlap je blbé *1*
      • Jste úplně mimo mísu, Josef.
  • Putin zase boduje.Snad si někdo nemyslí,že je ještě na zeměkouli místo které není monitorováno.Inteligence ministrů zahraničí USA je opravdu divná.Jako ministr největšího četníka na zemi by měla vědět že nejsou sami.Neexistuje přenosová síť která by nebyla monitorována min.3-5 rozvětkamy.
    • Prostě USA ve svém velikášství a narcisovském zahledění jako náš Klaus si vůbec nepřipouští, že to co mají za techniku oni, má dnes už téměř každý a to co umí oni, umí také kde kdo a že to prostě dokážou. Jsou druhou nezadluženější zemí světa, Čína je drží pod krkem, mozky si kupovali, dnes mají peníze na koupi mozků i jiní, prostě Amíci - blbíci. Dolar má už hodnotu jen toho papíru , na kterém je natištění, Detroit zbankrotoval, Kalifornie je před bankrotem. , Prostě král je nahý,a korát si to nechtějí stále uvědomit a přiznat. Mají nějaké dlouhé vedení .
  • Nebudou komentovat. Radsi budou hledat toho, kdo to vynesl ven, aby ho mohli v zajmu narodni bezpecnosti uveznit nebo alespon zdiskreditovat.
    • Dnes se to dělá už na určitou vzdálenost, vůbec tam nemusel být viděn . Prostě technika pokročila.
      • Jo technika dnes je mocná čarodejka, ta dělá divy. Kdo s čím zachází s tím také schází, říkala naše babička. USA jsou pěkní blbíci, když si to neuvědomují. Vše se dnes pohybuje v úplně jiných dimenzích než za studené války.
  • komentáře netřeba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit