Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže USA vytvořily vlastně takový precedens. Pokud tedy i nějaký jiný stát vybombarduje nemocnici na území cizího státu, (jakože takových agresorů kromě USA moc není), uplatí pozůstalé jakousi částkou a uhradí škodu na nemocnici. Tím to bude spláchnuté. A co na to všechny ty lidskoprávní organizace???
  • Slibem nezarmoutíš...
  • Ano, všechno uplatit pár špinavými dolary. To je americký styl. Kdyby měli Američané uhradit všechny škody, které svými válkami způsobili, nestačili by jim na to ani všechny dolárky vytištěné od vzniku USA.
  • O podřadných měněcenný lidech - o Putinovcích.

    Tito komunističtí zločinci dnes mají sice krásné tržní podnikatelské obleky ale
    v jejich kapse stále najdete rudou knížku. Na rukou mají krev milionu nevinných lidí.
    Ruská špína nám 40 let kradla uran a stavěla si z něj rakety.

    Zakladatelem tohoto zrůdného hnutí byl Marx. Povaleč který se sice rád oháněl
    pracujícím lidem ale nikdy v životě nepracoval. Kdyby ho nepodporoval Engels tak chcípnul hladem. Engels sám pocházel z bohaté rodiny továrníků.
    • vanhorne
      Takova ruda knizka je lepsi nez vagon cerneho uhli.

      S.Neumann RUDA KNIZKA
      Na onom miste,kde mi srdce bije,
      v kabate v kapse nosim knizku rudou.
      Sila me strany v jejich strankach zije,
      a kdyz mi vypravi o letech, ktera budou,
      pali a zene v pred! Az myslis pozar v ni je!
    • bezregistrace
      Měl by ses začít pozorně koukat kolem sebe myslím že teď si nasral a to je jen mírné slovo kupu lidí, kteří kvůli zmetkovi jako ty přišli o své blízké ty fašounská zrůdo
    • Krásná rétorika,neříkají t doma náhodou Adolf Hitler.
      Ten taky uměl o Rusku mluvit jak o podlidech a méněcenných.
      A pak ho převálcovali.
      • Bez obrovské americké pomoci a největší zimy za posledních x let
        by SSSR třetí říši podlehl. Německá armáda byla jasně lepší.

        Vy Putinovci jste méněcenní tvorové. Vy se chováte jako hitlerovci.
        Kradete cizí území a říkáte tomu osvobození. Lžete a kradete
        • americká pomoc představovala asi 4% toho, co SSSR na válku spotřeboval...to je obrovská pomoc? tak to si tedy budu muset poopravit představy. *1* *1* *1*
        • Hitler se ozval ze záhrobí!!!!!....
        • vtom případě nemáš co plkat pomohli jste jim tak si to vyžer ?
          já jsem čech já trpěl pod němckým jha
          • to máš stejné v afgánu pomáhali jste talibům proti rusům a teď máte doma obden pohřeb.kdyby se amerika do všeho nevrtala a seděla doma tak se jí to nestane...
  • Rusko už zaplatilo pozůstalým obětí z toho malajského letadla?
    • vanhorne
      Tvrda pest delnicke tridy ktera ti odpovedela je vzdycky padna odpoved tridnimu nepriteli.
    • Zaplatí to Ukrajinci nakradeným ruským plynem, budeš spokojený?
      • hlavně ať platí
    • blbe
      • Jen ho nech plkat to neškodí.
        já si rád počkám zase až Amerika zaplatí světovej dluh.
  • "USA k náletu na nemocnici: Odškodníme pozůstalé a zaplatíme opravu". To by tak ještě chybělo, aby se cukali zaplatit.
  • No jo, typicky mamrdólsky d. mentní myšlení. Peníze nahradí životy. Ať už táhnou do rrrdele i s tím svým nesmyslem stálého ekonomického růstu. Blééé!!! To nemá s lidma nic společnýho, to jsou korálový zmije křížený se škorpiony! *11* *12* *11* *12*
  • Demokraticky doktory zabili a kapitalisticky pozůstalým zacpou hubu doláčema a je vše smazáno. Holt demokratůra jak má být. *11*
  • Americká armáda bude podle něj pracovat s těmi, kterých se bombardování dotklo, aby určila "vhodné platby"...Takže přeloženo, sečteno, podrčrtnuto...dáme jim pořádné držhubné, ty okolo zkorumpujeme nějakým výpalným a vyřešíme tak vlastně postih za vyloženě učebnicový, válečný zločin, z těch ostatních nakonec uděláme ovce a pitomečky s tím, že se už o tom nebude moc "politicky a korektně" mluvit a medializovat..Klasicky americké..ať žije americká "svoboda a demokracie" na celém světě jupíííí ! Za USD peníze vše !
  • ano rodiče a děti obětí to asi rozradostní *16* zejména, když je v regionu známo, jak moc odškodnily USA firmy Indy za ten výbuch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit