Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sankce Američanů už trvají asi pátý rok nebo ještě více a vždy píší tvrdé, drtivé, hrozné, smrtící atd. No a vždy jim Rusové zase něco provedou, což amrďáky přivádí k zoufalství. Takže vysvětlení je logické a to, že ve skutečnosti  Rusové na ty jejich sankce serou, protože jim až tak moc nevadí a mají z těch jejich drtivých sankcí akorát legraci. 

  • goyim

    USA už klesli do naprostýho bahna. Jejich morálka se rozpadá stejně jako jejich říše...

  • Se divím že je ta fraška ještě baví. Ještě při bombardování Jugoslávie jsem si nebyl jistý co si mám o tom myslet, poněvadž jsem byl závislý na mediální propagandě režimu skrze  televizi noviny a rozhlas. Ale po jedenáctém září kdy byla informační blokáda prolomena tím že jsem začal používat internet a křivárny USA které shodilo věžáky na své vlastní lidi aby mohlo rozpoutat světový teror mi vzaly nadobro zbytky iluzí které jsem měl po listopadu 89. 

  • pavel.zajda.7
    Měl by zasáhnout ve prospěch Ruska náš ožralý, nemocný prezident Zeman -  Novičok z Hradu s tím, že novičok vyráběl na koleně s bukvou ovčákem! A byl by konec té proruské komedie...Je to hnus
  • pavel.zajda.7
    Měl by zasáhnout ve prospěch Ruska náš ožralý, nemocný prezident Zeman -  Novičok z Hradu s tím, že novičok vyráběl na koleně s bukvou ovčákem! A byl by konec té proruské komedie...Je to hnus
  • největší teroristi na světě USA, zase s hubou plnou lží, budou obviňovat bez důkazů Rusko, ještě k tomu s takovou trapnou historkou z malé británie o lehce přiotrávených skřípalech nejjedovatější bojovou látkou

  • A je hotovo-Rusové musí slíbit USA,že to více neudělají-myšleno ten humbuk s Novičokem proti Skripalovým.A my takovouto blbost přijmeme jako normu ,nikoliv vylhanou zprávu.Čemu to opět pomůže?Tomu,že člověk nevědomý a zpracovaný propagandou jednou začne tvrdit,že jenom třetí světová válka zkrotí zlé Rusko.To je ta Amerika tak hloupá? Ne asi,ale úplně zhloupla a můžeme za to  "poděkovat"premiérce Mayové ve VB,která si vymyslela,že takto se dá bez velkých nákladů hodně ublížit Rusku.Proč?"Kdybych to věděl,tak bych vám to řekl".

  • Pouhé tvrzení bez zveřejnění důkazů je jen primitivní propaganda. To může brát vážně jen jednodušší občan.

  • A co dělá Ruský Bodatýr? Chechtá se debilním amrdólanům do xichtu, chachá!

  • V USA pochopili, že na Rusa platí jedině pořádný klacek. Vyprášit pořádně kožich a zahnat zpátky do stepi.a nepustit mezi lidi dokud se nenaučí slušně chovat. 😠

    • goyim

      Podepsán Ovčan.

    • už si trapný de bile

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit