Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se bude žrát místo vepřového?
  • Naklonovat křečka je dobrá věc, naklonoval bych i několik Babišů, protože Babiš je taky jako křeček a potom budeme mít stát plný Křečků jménem Babiš. Nic více potřebovat nebudeme.
    • Stačí, že máme naklonované komunisty, konfidenty StB, ruso-řiťo-lezy a tupé ovce. A bude jen otázku času, kdy se ČR stane jen historickým pojmem
  • Pomůže nám to vyřešit uprchlickou krizi? Tak mne napadá- klonují se myši, nyní křečci, v Anglii naklonovali ovečku Shaun-pardon Dolly, zde je veden výzkum pod Akademií věd. A sákryš, nebyl ON náhodou taky KLON?
    • Kolik uprchlíků ubytováváš? Já bych se přijel podívat. Viděl jsem v TV jednu rodinu a ta prý utekla k bohatším sousedům a od té doby žádné letadlo nikdo nepřivezlo.
  • Křečka nebrat, je to blbec, pořád na útěku.
    Morče je mnohem chytřejší, klapnou dvířka u lednice a už píská, chce něco k snědku ( nepřekrmovat!).
    Taky pískáním protestuje, když mu z ubikace seberete kolegu/parťáka.
    Nepočůrá vás, i když ho dlouho chováte, a nesmrdí tak hrozně, jako křeček.
    Některá morčata chodí klást bobky do jednoho kouta ubikace.
    Nějaké bobky jim vždy nechte, sice je nechutně žerou, ale tato recyklace má svůj význam.
    Morče potřebuje celý rok seno, i když má dost čerstvé potravy.

    A pořád neprchá, naopak se rádo vrací do své ubikace a do v ní umístěné boudičky.
    Nemá rádo ruch nad svojí ubikací, bojí se instinktivně leteckého útoku.Pro děti jako mazlík raději morče.
  • To je význam tak pro peruánce jinak jeto nic pro občany asi není moc hezká,když je furt jen v laboratoři a nemá čas na MIdlesex

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit