Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    Je na čase zřídit odborové organizace pro robotické bytosti.

  • No tak, hlavně je to již reálně existující, jasná a zcela vývojově nezvratitelná realita a to u všeho i při všem okolo nás..co se bude někde pomalu, někde spíše o hodně rychleji, jen a jen rozšiřovat a navyšovat..i se zánikem, či aspoň útlumem mnoha současných povolání, technologií i oborů, za to však se vznikem mnoha dalších a jiných., ne už však tzv.všeobecných., ale hlavně u velmi rychle se vyvíjejících specializacích u mnoha oborů., kde vynikne hlavně ten a ti., co budou umět se tomu všemu.,co nejlépe, nejrychleji i chytře přizpůsobit.., což už je v podstatě v mnoha povoláních a oborech a to i včetně řemesel už dnes a tam kde to ještě není.,tak je to jen otázka krátkého času..

  • Výhoda je, že nenatahují pazouru pro spropitné. 

    Ale opravdu jen jediná.


     Kontakt s číšníkem, servírkou nic nenahradí - robotovi nemůžete např. říci: 

    "A co byste si (z nabídky na jídelním lístku) dal/a Vy?"

    • "A co byste si (z nabídky na jídelním lístku) dal/a Vy?" a na zaklade tvoji typografie ti presne poradi co ti bude nejvic chutnat samozrejmne par milisekud po te co pro veri vsechna data ze svych pobocek po celem svete...:D No nebude to rada jak od praveho cisnika co ti doporuci ten nejkvestsi blaf pac ma z nej nejvissi provize...😉

    • Ale dá, věřte že dá a jak dobře !..To byste čuměl, co už dnes všechno existuje a co to všechno umí.. Čuměl jsem i já., až mi to skoro ani nebylo příjemné, jak nás tahle technika má už dnes tzv. v hrsti !..

    • Říci se to robotovi může. A odpověď by nejspíš byla:"Já bych si dal tak 220 V a 10 A po dobu 30 min." 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit