Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to proběhla nějaká TV diskuze. A NAPROSTO všichni "kandidáti" se vyjádřili pro přijímání neekonomických migrantů. Se zbláznili? Přeci ekonomičtí jsou všichni. Záleží na kvalitě odvyprávěné historky. A nyní přichází křivák Topolánek se nosnými myšlenkami jak bojovat proti migraci. Klasický všivák jak za svého předsedování na vládě. Se všemi vyjít a všechny přečurat. Jednou tak a podruhé jinak. Absolutně se nezměnil.ODSákem napořád.
  • Tak milí přátelé, minulý týden jsem dostala na žádost o lázeňskou komlexní péči (vše hradí
    zdravotní pojišťovna) odpověď, že se tato ZAMÍTÁ podle nařízení předpisů a vyhlášek, atd.
    Jednalo se o lázně Luhačovice, protože snad ještě tam jsou jen čeští občané.
    A včera jsem se dočetla v tisku, že lázně Luhačovice a Jáchymov poslaly na účet presidentského kandidáta Drahoše 1,3 milionu korun!!!??? No to je snad zlý sen!!!???
    Na péči pro nemocné lidi nejsou peníze a na politické sponzoringy a kšefty JSOU??? Tak asi tady
    začíná být aktuální, že pokud jsi v důchodovém věku, tak už nemáš na nic právo a vlastně jsi tady na obtíž!!! Zatím se loučím a přeberte si to jak chcete,ale já jsem osobně tímto postupem lázní absolutně ZHNUSENA!!!
    Vážení přátelé, nelenila jsem a chtěla jsem si ověřit, zda nejde o novinářskou kachnu nebo o hoax
    a našla jsem si transparentní účet J.Drahoše, kde jsem našla platbu ze dne 8.6.2017 ,
    Lázně Jáchymov poslaly na účet 650 000,- a Lázně Luhačovice tentýž den také částku 650 000,-. To je zajímavé ne? Mnoho let jsem také jezdila na komplexní léčbu do Mariánek, ale nyní už lázně
    nedostávám, zřejmě musím pochopit, že se v lázeňství "musí šetřit". Jak je možné sponzorovat kandidáta na úřad prezidenta z peněz daňových poplatníků, potažmo z finančních prostředků VZP, kterých je prý nedostatek ??? !!!
  • Lež má krátké nohy,proto Hašler poKulhává?
  • Nakonec bude jen dobře že by byli vyloučení někteří kandidáti kteří stejně nemají šanci a jen budou "ředit" voičský potenciál proti současnému gaunerovi č-1 - jakém si rusofilním populistickém usintaném sr.či zemanovi.
  • Joještě zastavit tu ropu rudochů to by museli chodit pěšky a nakoni nejen ten fousatý nakole do uřadu to bymeli iné starosti než volit KOmanče a Bílí otec v Kremlu byjim natu volbu Komančů nedal doláry když by netekla ropovodem do Vídně ONV Schwechat
  • Starý KOmanč mne dal do kańonu k muřčednickemu kůlu když sem snim hovořil v Saalounu a jeho banditi mne odvlekli vždyt zname ty bandity prave ruky Komančů s vigvami very expenziv zalacino
  • a Sam Hopkins neliž pravda skalpovaný Horáček co si vyrýžovalzlaté valouny a v salounu ruletu Casina sazení obrazně řečeno nejsu magor avy sem hledel na bilbourdy a debaty v televizi jen znám počet kandidátů je jako na Divokém Západě při volbě nového náčelníka Komančů Komanči převladali po mnoho desetiletí ovladali mysl lidí i těch co už mají zlatou horečku Privatizace Clondejk za sebou
    nevolím sem Limonádový joe mne je jedno zda se nesmí kouřit do hospod nechodím nekouřím ani nepiji a vnučka starého osadníka Qwitnera ta je samá zbožnost světice z Wimledonuale naryžovala si taky za Komenče co ji dal mustanga kterého nechytnul lasem
  • Spíše jeto Karl May poslední mohykán Komančů skorumpovaný bledými tvářemi ohnivou vodou tabakem a cetkami korálků
    jediný se vyjimá Old Saterhand Topolánek co si uzmul v Vigvamu bledou tvář Sqav a svoji starou němku zavrhl
  • Virtuální kandidát Miloš Zeman existuje jen na plakátech, draze a nedobrovolně placených daňovými poplatníky. Na žádné debatě se neukázal, vánoční projev byla slátanina natočená možná před rokem. Jeho příjmy jsou naprosto netransparentní. TAKOVÝ KANDIDÁT by v normálním právním státě byl z voleb dávno VYLOUČEN.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit