Přejít na výpis diskuzí

Ústavní soud se vyjádří k délce Rathovy vazby

2.1.2014 9:00
23 příspěvků

Ústavní soud (ÚS) dnes zodpoví otázku, zda délka vazby Davida Ratha v údajné korupční kauze neporušila jeho základní práva. Soudci Kateřina Šimáčková a Ludvík David konkrétně vyhlásí, jak rozhodli o stížnostech proti dvěma usnesením Vrchního soudu v Praze. Usnesení pocházejí z června, respektive srpna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ale co je důležité je to, že mu nebylo dovoleno plnit právo poslance a tak se dar církvím díky již pravomocného odsouzeného zločince z ODS podařilo tímto hlasem prohlasovat. Ráthův hlas by byl tehdy rozhodující.
 • To, že je tam nepřiměřeně dlouho, musel vidět každý soudný člověk. Na to není třeba soudců, ale nestranně myslících lidí. Padesátá léta jak vymalovaná. Znelíbíš se režimu a jsi předem vyřízený. Nějaká fakta, důkazy nikoho nezajímají. Taky si nikdo z obžaloby nepřál, aby se p.Rath mohl veřejně vyjadřovat. Konec konců, jeho vazbu jsme platili my všichni. Kdyby ho vyšetřovali na svobodě, stát-tedy my-bychom ušetřili. Řeči st.zástupce o útěku nebo pokračování trestné činnosti byly jen bláboly psych. vyšinutého blba.
 • Chudák Jirát,tolik se do něj taxikář Kubice nahučel,tolik mu nasliboval a oni vymění dva ÚS a všechno je jinak.
 • Demokracie je o tom , že všichni dodržují zákonná ustanovení. Rozkrádat a obohacovat se na státních zakázkách , těmi kdo o nich rozhodují by mělo být obzvláště trestné.
  Je to vyšší stupeň drzosti.
 • zavrel bych vsechny zucastnene soudce a statni zastupce.vcetne zkorumpovane policie.jestli ratt dostane odskodne tak at to zaplati soudce policie a statni zastupce ze sveho,.tihle lide vystudovali snad v plzni za 2 mesice .jinak to neni mozne.zavreme poslance a pak je propustime a dame jim odskodne .to delaj ty soudci a statni zastupitele schvalne.....šmejdi----
 • _Otázka je na snadě: Kdo nevolil KSČM, ten se na té zlodějině podílel a měl by se podílet i na nápravě a ne volit stbáka pekaře babiše
 • Celé trestní stíhání proti Rathovi je nějaké podivné.Kubice a Nečasová vláda udělala vše pro to,aby jej umlčela a zlikvidovala.Kdy příjde řada na ty pravé viníky,ti měli sedět v kriminále již dávno a stále běhají po svobodě.Tak samo dopadl Lessy,vykopali jej z prezidenta policie a dosadili Červíčka,který se tam stále drží zuby nehty.Mrzí mhraloak se vše odě,že za ním stojí i prezident Zeman,když musí vědět,jak se vše odehralo,nebo že by byl s Červíčkem spřízněná duše?Ai bude také z Vysočiny.
 • "Právo a spravedlnost" v českém šaškystanu.
  Škoda slov.
 • Rath už podal více než deset stížností, až dosud je ale ústavní soudci bez detailního projednání odmítali. Dvě poslední stížnosti ovšem dostali na starost noví členové soudu jmenované našim drahým prezidentem.
 • Doživotí je málo pro takového gaunera!
  • myslíš Kubiceho který vše zinscenoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit