Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  . . . a m e n . . .

  • Comedia dell´ arte přímo...

    Většinou tam straší samí zanni, Arlecchino nevidět, ale vecchi - těch je habaděj!

    Jen Colombina a Pantalone chybí...

    I Dottore - už neschopný vykonávat svou práci, ale zato žvanící - tam straší...  

  • Nechte ho být, on je...

  • To je ale "nevěstinec" v tomto státě, jen co je pravda...

  • Možná by je mohl vydávat Bureš po dohodě s MANem, aby mohl řídit stát jako (svůj) podnik. Panečku, to by se ušetřilo! A poslanci a senátoři by pak mohli jít pracovat do Agrofertu.

  • Sedlák sedlák.Zas tady prskáš okolo sebe pitominy.Napadáš kde koho? Ty zdejší prasič stránek a tvořitel pitomin zveš do školky? A ty sám už chodíš i na velkou? Zatím to tak nevypadá. Někdo si může dovolit i motýle. Klidně a v pohodě.

  • Okoune, že by pan Rychetský měl motýle a včele, to nevím. Tvoje logika, čím menší obchod, tím více nakupujících, nechceš se vrátit do školky? Tam ti to vysvětlí paní učitelka.

  • To se budeme teprve bavit.

    Ze Spolu bude skupina podle hesla Mušketýrů - Všichni proti jednomu jeden proti všem! Pekarová vyškrábe Jurečkovi oči, Fiala se Stanjurou jí poradí jak na to. Pískat jim to budou Piráti a uklidí to Starostové. 

    Bude zase v álejích na........

  • Co kdyby takhle veškeré další zákony, nařízení a tak vydával přímo Ústavní soud?
    A bylo by po problémech.

    Rozpustíme Parlament, vládu také potřebovat nebudeme a bude všechno v souladu s názorem této skupiny Marťanů. 


  • To se zase komedianti v talárech, včele s vetchým starcem předvedli. Každému bylo jasné že se zavíralo, protože spoluobčané v krámech otírali o sebe.Zavření ostatně provedli všude okolo nás.Ale jen tady se smečka senátních termitů rozhodla zviditelnit. Nemluvě o těch Batmanech v talárech. Není se co divit že Německo se nám přimklo. Protože tady si každý velí sám. Sice demoška, ale totální chaos. To v DDR mají takovou krásnou novinku.Detenční zařízení pro odpírače. Tam mohou machrovat mezi sebou.V izolaci a posměchu. Tady by zejména bodly kotce pro Zdechlé psy. I s krematoriem.

  • Občan je podle pravopisu " organisace", ve věku pana Rychetského. To hovoří za vše.

  • Kajochu, doporučuji Ti vrátit se na základní školu a doplnit si základní znalosti české gramatiky. MY má být s ypsilonem.  Tak jak jsi to napsal s měkkým "i" je 3.pád jednotného čísla zájmena "já": třeba "dej mi pokoj".  😉😀

  • Chmela, nebyl jsi u dragonu koněm? Já když jsem viděl v televizi ty buzeranty, kteří NA LETNÉ vystupovali, tak už tehdy mě bylo na zvracení. Ale ty jsi ještě chodil do školky a televizi jste neměli, viď?

  • U nás Vietnamci prodávali všechno a pořád... není co řešit.

  • To je komedie, viďte přátelé... :-)

  • Ale no tak, Opičáčku. Ty přece nejsi hloupý, tak proč se takhle ztrapňuješ. 😀

  • A až zavedou očkovací pasy tak důchodci, politici, pražáci a felčaři vyjedou na zaslouženou dovolenou. Ostatní  budeme sedět doma s dvěma rouškami  na hubě, protože my si to nezasloužíme.

  • Ty jsi určitě skalní od Tomia Kokotury. Zeptej se ho, jak by si v praxi představoval přímou odvolatelnost politiků. To se sejde v hospodě 5,10,100 nebo 10000 lidí a podepíše petici. To bude na ulicích šrumec a šustění papíru.

  • Mají zvláštní představu že s nástupem slepence šesti stran k veslu se všechno šmahem změní. Až se zbaví Babiše a začnou válčit mezi sebou to bude teprve mazec.

  • No jo těžko někomu něco vysvětlovat když stál na Letně s praporem v první lajně. To už je navěky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit