Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobře,že kauzu Rath dostal Petr Jirát a ne Rampula.Jirát má dobré zkušenosti, dostal Ivo Svobodu
  • VGše bylo na něho nastraženo, koalice se potřebovala ho zbavit. Kdy půjde sedět Vondra, Kalousek, Kocourek, Bohm, zameteno pod koberec. V této zemi je obrovský bordel ze strany justice a policie.
    • V zemi je velký přetlak blbečků tvého zažení, proto mohou tito hajzlové řádit, jak chtějí.
  • tady se to da lepe zmanipulovat *11*
  • on se ještě neoběsil??? tak to je zklamáni................ *9*
  • Prosím Vás, nešly by zprávy o Rathovy bez jeho fotografie? Když ho vidím obrací se mi žaludek. Chce se mi zvracet ještě víc, než-li normálně v mém požehnaném stavu.
    • Tak choď venku a nečuč do PC bude to pro tebe zdravější nap.buchto.
    • Mamčo, tak se jednoduše na toho vola nedívej, dyť chceš aby dítko bylo zdravé, bez následků. Ne ?
      • .... moc dobře víš, že jsi k h o v n u :)))
        • Vím, dokážu to přiznat *1*
    • A co kdyby jsi viděla někoho z ODS, třeba Topolánka, to by jsi hned potratila.
      • ... jsi chudák bez fantazie
  • Konečně!
    • se mafie přeorganizovala a začíná zametat jinak to nevydím *6*
  • Všichni jste chytří jak radia,ale nic pro to neděláte aby bylo líp.........
    • hele "já" a co pro to děláš ty?!
      • nic a ani mě to netrápí
        • Tak proč vyčítáš nečinnost ostatním?!
          Vypadá to, že jsi alibista a jen kritizuješ. To vážně žeru. Nemáš něco společného s antiparoubkem?
    • Taky máte plno rozumu a skutek utek, takže klid a nohy v teple, Já já já jenom já ...........
      • kritiku nesou všichni těžce......
        • Neřekl bych, když mluvím za sebe *1*
  • Antiparoubkovic doba začala, máme kabaret zdarma
    • a .... h o v n o :))))))))))))))))))))
      • Bum ! Vykydáno jest ! Zábava končí, vypnout počítače :((((
        Antiparoubek má prej h o v n o :((((((((((((((((((((((((((((((((((
        • ).(
          • Tečka je mozek Antiparoubka, pro srovnání velikosti je umístěn v závorkách velikosti písma 12 :)))))))))))))))))))
  • Modrá a justiční mafie potřebuje získat čas do voleb, tam mají svoje lidi, kteří budou krmit modré tiskové štáby.Jinak na Ratha nemjí zhola nic. Peníze určitě ne. Jen tvrzení policie, to je málo. Odposlechy jsou jen směšné. Ráth je asi opravdu politický vězeň pana Pružinského
    a jeho mafie.Je to vše odposlechnuto a STEM to dodatečně potvrdí.Ti potvrdí vše co je modré.
  • na každou svini se voda vaří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit