Přejít na výpis diskuzí

Úsvit hodil Okamuru přes palubu. Konference potvrdila založení nové strany

24.2.2015 13:53
art 52 příspěvků

Hnutí Úsvit se na celostátní konferenci dohodlo na založení nové strany. Potvrdilo to hlasování s výsledkem pět ku čtyřem. Zhrzený předseda strany Tomio Okamura revoltující poslance vyzval o odchodu ze strany, což pučisté obratem odmítli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Milý Zilvare.Tak ty budeš nyní tou hlásnou trobou parazitů kteří odmítají vyfičet z míst kde je nikdo nedelegoval.Hochu to si s tebou užijeme srandy.Budeš jak Miloš Jakeš.Horlivě budeš čpět oheň a síru abys obhájil smečku darmožhroutů.To darmožhroutů si pamatuj.V civilu jste kluci jedni zakřivení naprost nepoužitelní.Tak se budete snažit přihrabat si do zásoby.Jenže pak přijde vyhazov ze sněmovny.Nebo nové volby.A to budete tou pravou lidskou žumpou.Odpadem po kterém ani pes neštěkne.Odpadem který se vyškrábal na výsluní, ale vysloveně pro peníze se mu nechce zpět tam kam patří.
 • Strana by se měla jmenovat po měsíci, kdy byla vytvořena-Úmor-pardon-Únor!
 • Pane Okamuro, kdo s čím zachází, tím také schází. Nabral jste si do té své party pěknou sebranku. Myslící volič vás nevolil a těch tří set padesáti tisíc, jak tvrdíte, mi vůbec líto není. A vás také ne.
 • myslím, že by měli podat demisi, jejich stranu nikdo nevolil, ale od koryta se těžko odchází
 • Zase přeběhlíci to je takový do...tek kamžitě vyhodit z parlamentu darmožrouti.
  • Nejsou to první a nebudou ani poslední..... lumpárny a podvody jsou této sortě lidí vlastní. Bohužel a pro korýtko se neštítí ničeho. *12* *12*
 • budeš šéfem nové strany.Strany špinavců kteří se po cizích zádech vyškrábali do sněmovny.To bude pohoda.To bude brnkačka.Jak se tvoje děcka ve škole budou tvářit-až se splužáci zeptají tak tvůj tata je ta parlamentní vtěrka?Tvůj tata si parlamentuje jen tak bez mandátu a mastí novou stranu?No to budete známá familie.
  • nejde jen o spolužáky děti,ale budou si na něj ukazoval sousedé,obyvatelé města,přátelé po něm budou plivat a odvrácet se od něj,protože se jim ten dobytek bude hnusit.Taktéž dopadne jeho manželka.
  • Já si myslím, že těm dětem okolo to bude úplně jedno, stejně jako je jim jedno spousta jiných věcí, které souvisí se studiem. Jediné co s nimi pohne, je závist, že táta Černoch je poslanec, sedí v Parlamentu a bere děsný prachy za nic - jenže to ty děti stejně slyší doma od rodičů. Takže vlastně nic nového pod sluncem. *3* *3*
 • Kdyby naší vlast řídili nezjištní politici, kteří nelžou a nejsou nikomu zavázáni (tedy mimo voličů). To by byl ráj !
  • jenže najdi ty slušné,tito slibovali,co vše v této zemi napraví a hle co se z nich opět vyklubalo.
   • Nejhorší na tom je. že o to aby byl svobodný český stát se snažily naši předci několik stovek let. Svůj stát jsme měli od roku 1918 s přestávkou do roku 1989. A po tomto roce vlastní stát rozprodali do rukou cizinců tito rádoby vlastenci a politici. I když tady byli sověti, tak to naše území bylo stále naše. Bylo lepší mít rusa v kasárnách než na ulici, kde nyní tady páchá kriminální činost a skupuje naši zem. A nejen rus. Naši předkové se musí vzteky obracet v hrobě. *12* *16*
    • Ale bombo, on zas tak velký rozdíl mezi Rusem v kasárnách a Rusem na ulici není. Snad jen to, že ten první byl vybavený zbraněmi, kterými si do naší země vynutil vstup.
     • to asi ano, jen s tím, že ten na ulici je má také, kromě dělníků, snad. Přeji hezký zbytek dne.
  • *2* *2* A kde takové politiky hledat?? *4* *4* Snad někde za hranicemi... tady v Čechách se všechno strašně rychle rozkecá.
 • Není to někdo od Peak??A to mají ty pučisti mandát?Pokud jo hned sebrat!
 • Teda nevím, zda to chápu přesně, ale pokud někdo vytvoří novou stranu, měla by mít své nové jméno a ne staré. Úsvit by měl zůstat i nadále Okamurův. I když Okamuru jsem nikdy nemusel, přece jenom toto hnutí představoval především ON a ne ti ostatní. Bez Okamury ve volbách nedostanou ani 2% hlasů, a to jsem k ním moc shovívavý. Okamura jim bude pořád tvrdou konkurenci a odebírat voliče. Rozpadnou se jako US, ODA, Zelení, Věci veřejné a pod. Tato akce, Okamurou nazývaná "puč" je ukázkou úrovně lidi, co lezou do politiky, aniž by věděli co to znamená, kteří se snaží získat nějaké stranícké korytko a náděj i v budoucnu "rýžovat" ze společného a při tom hongat nohama, pospávat, nebo jiné činnosti v Parlamentu, než poctivá práce na zákonech a jejich schvalování.
 • Vážení, vraťte mandáty, byli jste voleni za úsvit! Pokud zakládáte novou stranu, áš mandát je neplatný. Toto je další případ poškození ústavy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit