Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 100 mega sem, 100 mega tam - danovy poplatnik to zaplati...

    No nic - jdu odnest nasbirana vicka pro holcicku, ktera potrebuje novy vozicek...
    • Simonku?
  • Ale podívejme se na pana Paroubja a lidumilnou ČSSD !!! A to chtějí řídit stát!
  • povaleči z kaváren do dolů a továren
  • vivat Stalin
    • mám stejný názor
  • ... hlasy jako pokaždé naděluje jediný nemocný primitiv, holt odkopnutý hlupák, super :)))
  • ... primitiv BIJEC hlasuje jak vzteklý, holt malý pták se musí nekde dohnat, já nehlasuji :)))
    • josef.servit.9
      A co ta Kauza Topolánek prodal akcie ČEZU sám sobě ?§§§!
    • ááá prase s gigaptákem promluvilo. Ale tvojí zparchantělé matce to děláš zadním kopytem, co? No ta se ale musí mrskat blahem!
      • ... ano, jsi dokonalý primitiv, kterému rozkopne tlamu někdo za mne, já se špinit nebudu :)))
    • ... pravdou ale je, že odcházím už čtyři hodiny :)))
      • ... to víš, váhal jsem, ale je to definitivní, máš problém, že řešíš svou slabost mou sílou :)))
  • ... BIJEC je neskutečně dokonalý primitiv, který si myslí, že mě zajímají jeho blivance :)))
  • ... tak jak ubohou krysu BIJEC nikdo nechce, se ochotně na tiscali ztrrapňuje non stop :)))
  • nejrychlejší máš možná stolici. Nesmíš sežhrat co vidíš, chlíve.Víš?
    • ... co to je to tvé "sežhrat", demen*e, už se neztrapňuj, nikdy nebudeš primitivnější blb :)))
  • ... byl jsem nejrychlejší, to mi ani primitivně soustavně hlasující ubožák nikdy nevezme :)))
    • ... rozhodně se nebudu zabývat póvlem, pouze jej občas galantně načutnu, chátro :)))
      • ale budeš tady mastit kraviny. Nikde jinde by jsis ani neťuknul. To už je úděl obecních vyvrherlů. Tak se snaž! Ať můžu do tebe kopat. Oblíbenče z prasečáku.
        • ... domastil jsem, nejsem ani náznakem hlupák jako ty, pozdravuj prasečák, ubožáku :)))
          • Bijec pitomečků by měl pobít sám sebe, aby nezamořtoval okolí svou tupostí a hloupostí. Zabíráš místo a rozléváš fekálie.
            • se vyspat sajmon, máš to samé překlepy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit