Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Ukrajině mají mladí jiné starosti:

    "Úřady v největších ukrajinských městech - Kyjevu, Charkově a Lvovu - informovaly o masových shromážděních agresivně naladěných mladých vyznavačů subkultury Redan - někdy psáno Rjodan - s pepřovými spreji, boxery a dalšími nebezpečnými předměty u nákupních center, kde chystali rvačky se svými protivníky."

    Dvě třetiny ze 600 000 Ukrajinských migrantů plánují zůstat v ČR. Také co by dělali ve zplundrované a rozkradené západní části Ukrajiny? 

    Ani se jim nedivím. 

  • Rukopis USA tajných služeb je čitelný. Letadlo je poškozené, tedy opravitelné.

    • Útoky partyzánů se zpravidla nepřipravují pět měsíců předem.
      Tohle byla docela obyčejná sabotáž za podpory ze zahraničí. 

      Kdyby to bylo v Rusku, tak prosím, ale atakovat sousední státy a potom jim vyčítat, že nejsou příliš naklonění Ukrajině?

      Ve stejné logice by mohli Rusové bombardovat třeba Česko, protože Ukrajincům posíláme zbraně a cvičíme jim vojáky.

    • Stateční partyzáni v Bělorusku po dvouleté přípravě utrhli na letadlu levý stěrač. Hrdinům sláva!!

      Ničit vojenskou techniku samostatného státu, který není účastníkem války? Kdyby nějaký statečný partyzán vyhodil do povětší naší zbrojovku, která zásobuje Ukrajince municí a tanky, to by byla jiná písnička.

      Nejspíš by se takovým říkalo zločinci a teroristé. Média by psala o teroru na území státu NACO a požadovala tvrdé odvetné sankce. Asi i po právu. 

      •  Můj úplný souhlas... Jsem zvědav, na výsledky vyšetřování ze strany Běloruska, protože toto je chlebíček běloruské KGB minimálně a ta musí vykázat výsledky.

  • Diwa

    Ještě kdyby člověk věděl jaká je skutečná pravda !

    • goyim

      Mě se vždycky líbí, jak za pár dní po incidentu hned ví, kdo to přesně byl a jak to plánoval. I když samozřejmě západ je trošku dál. Tam už věděli první den, kdo otrávil Skripaly, kdo udělal Buču nebo kdo použil chemické zbraně v Sýrii. Důkazy netřeba.😂😂

      • Už chybí jenom autentické záběry z atentátu na CNN. Nějak akce zdokumentována být musí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit