Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne je v prdeli: http://www.ceskapozice.cz/domov/veda-vzdelavani/na-skolstvi-brzy-skonci-prvni-namestek-jakub-hodinar *11*
  • Hodinar je prave ten retard, o kterem dobes mluvil v jinem clanku. Takhle to dopada, kdyz o skolstvi rozhoduje blb s modrou knizkou, ktery ani sam nema vysokou skolu. Jesteze uz toho dementa dobes vyhodil jak pisi noviny.
  • Další adept na to, aby táhl do prr....de..le. Vymýšlí jen chujoviny, prodrbává miliony a učitele přitom drží u huby.Ty jeho portály za stamiliony by mohly vyprávět *11*
  • Tak porad to šlape ve starych kolejich na p.čoviny je třeba dat penize a pěkně si z nich ulít. Tam to totiž nejde vidět a poměřit tak jako na dalnicich tam je to jasne 1km/nejdraz z EU v CZ.
  • Koho že to chce te prelát učit? ... a ještě zakovou pitomost: "správně žít". Naučme ho to a vyhoďme ho z jeho teplého místa, fouňu.
  • Tak školy nemají ani na opravy, vymalování a nutné investice a tady se vesele rozhazuje jen to sviští...Hlavně, že se zase někdo napakuje...a od lidí se to bude zas na povodňových či jiných 100korunách škubat,jak to jen půjde.
  • Dobešovi bych nedal právo rozhodovat ani o jedné koruně. Tak nazdařbůh utrácet takové miliony, i když z fondů EU, je opravdu trestuhodné. Kdo se chce vzdělávat může i bez toho. Namísto toho by měl vyjednávat na co jiného by se daly ty peníze využít, což on jistě neudělá, protože sbírá body na své hodnocení. Ale jsou to špatné body.
  • Kurňa oni ti zasmoleni Pepici jen furt vymyšlaju cypoviny jak oškubat statni kasu .Ozvučeni EU za třičtvrtě miliardy! to musely byt ty tlampače pozlacene či co.Tak ty opencarty přes miliardu.Elektronicke karty ve zdravotnictvi dalši tunel jak prase.Je třeba sjednotit všechny nasrane občany a potáhnout na Prágl .Utopit je všechny ve Vltavě jak krysy bo nic jineho si nezaslužu.Bo jak se lidi naseru tak jich ani těžkooděnci nezachraňu.Včil zas chcu vzdělavat narod .Ti hňupi ani nevi že už v každym baraku či bytě maju komputer a možum si tak naši podle nich furt glupi občani vyhledat informace co potřebujum.Ja čtu na netu AHA a tak už mám kurňa i maturitu a když i pak ještě něco něvim tak kliknu na Googla a ten mi najdě všycko, tož na co ten ministersky č.rak ze mně i z občanu robi blbca to fakt něchapu.
    • Blbe! Dyk je to chachar z Tupolánkova.
  • To mi jeden známý, ve škole víceméně zaostávající říkal: „Vidíš Mařeno, já učím ty, kteří budou učit, co mají učit ti, co budou učit. A jsem za vodou.“ *8*
  • jeho rozhazování a nesmyslné nápady vedoucí k destrukci školství by už měly být už zaraženy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit