Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic není nemožné ale pokud se to prokáže ať jim to nandají
  • Dokud to nepotvrdí ČNB pak tomu nevěřím. Toto je součástí tvorby moci po velkém RESETu.
  • páni novináři jste nezodpovědní darebací, to chcete vyvolat aby lidi vzali banky útokem, to opravdu nestačí s čím se tato republika musí potýkat, samozřemě jako vždycky odpovědnost neponesete žádnou.
  • Čeští vládní gangsteři (ODS, TOP) spolu s bankstery si nepřejí, aby jim EU viděla pod zlodějské prsty. Jsem pro přísně regulovaný bankovní systém ve stylu Skandinávie, dohled nad přesuny peněz mezi bankovními matkami a dcerami, zvýšení bankovní daně a povinné investice bank ve státech dcer (žádné přesuny desítek miliard chechtajícím se banksterům do zahraničí), rozumné zisky bank a menší závislost na majitelích (bez komentáře) bank v londýnské City a především New Yorkského Wall Streetu...
  • Pro Lada.I za komunistů byl také svinčík.Já když jsem za komunistů napsal novinářům jedné redakce,že jsou tlučhubové a o jednom výše postaveném komunistovi,že zneužívá legitimaci KSČ,jako koncesi k provozování zlodějské živnosti,tak jsem se byl nucen prošlápnout až k soudu.Kdybych tehdy věděl,jaký politický dobytek se po komunistech dostane k moci a jak tuto zemi zbídačí,tak bych si tehdy svojí kritiku komunistů nedovolil,ani,kdyby to tehdy trestné nebylo.Jestli byl za komunistů svinčík,tak po komunistech je suprsvinčík a to ještě na kvadrát.
  • Jak mě můžou vytunelovat moje úspory, když tam žádný nemám *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    A jak můžu tak slivovici a šup s ní do sklepa.
    A ty nakradené miliardy co tam mají zloději, ty ať klidně ukradnou. *6*
    Však okrást zloděje, to není hřích! *2* *2* *2*
  • Ty si ale krypl laudát. To se tu děje od dob, co ty a ta vaše garnitůra vlezla do vlády v roce 89. Spíše by jste se měli rozpočítat dobytkové, kdo z vás bude oběšen, naražen na kůl a kdo půjde makat do uranových dolů *16*
  • V bankrotu už jsme, jen se čeká n vhodnou dobu kdy to ohlásit. Vondra už to pochopil a z party rači vyskočil.
  • Pro Motke.Před rokem1989 takový svinčík neexistoval,jaký zavedli ti lumpové,co se po komunistech prolhali k moci.Proto je bude třeba na katovských mučírnách odporážet tím nejkrutějším způsobem.
    • Klasi, ty taky rozumíš všemu. Za bolševika tu byl takovej svinčik, že to nemá obdoby. Bolševik vytuneloval celou republiku a tak to rád předal po revoluci obdobným bolšánům kteří v tom pokračují. Rozdíl je v tom, že nyní to může člověk napsat.Za bolševika by ho zavřeli a celou rodinu a okolí zničili.Čest
      • Typické kvákání nepřemýšlejícího mladého ignoranta s vymytým mozkem našim prorežimním školstvím.
      • Lado,Lado tys asi v té době ještě nežila , kdyby jo tak bys věděla ,že jsme se měli mnohem líp, nikdo nás stále nešmíroval na zábavu jsme měli peněz dost a nikdo nás nevyhazoval z práce.nebyli bezdomovci a hladoví. Kradlo se za každé doby ,ale to co stihli tito za 20 let to je unikum teď máme holé zadky a poslanci plné břicha a kapse z našich daní.
        • Žilo se tady naprosto v pohodě, osobně jsem neznal nikoho koho by za nějaké řeči zavřeli, ano zavřeli ale za zlodějny loupeže a jiné trestné činy, takový lupič se neválel na palandě ale pracoval v dole a veškerou ztrátu poškozenému uhradil, dneska to mají jako lázně z veškerým zaopatřením.Takový lada ví akorát co mu povídala jedna paní a to byla nějaká prozápadní blbka.
      • Tak ty máš dost obecní d e v k o z ouholic *16* *16*
        • ...a plác, nyní z toho nebudu tři dny spát...taková jsi zlá osoba ... *1*
    • Ve všem s vámi souhlasím,už se to nedá přehlížet.Nezamněstnanost ,bída a na druhé straně nenažranost druhých.Hlavně ta poslanecká jídelna,druzí za jídlo platí nehorázné sumy a oni cpou břicha za pár korun
  • To není možnééé,vždyť nám to tady hlídá nejlepší ekonom Evropy....hájzl jeden..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit