Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro "šikulu" kterej s tím počítá žádnej problém, za dva roky najezdí řekněme 50 tisíc, před technickou stočí o 30 tisíc a má "naježděno" 20 tisíc, za 4 roky "má úsporu" 60 tisíc km a po 10 letech "najezdil" o 150 tisíc méně.(a že se takových najde a to teprve budou mít "profesionání stáčeči" tachometrů žně).., a jak to dokázat při prodeji když budou "oficiální" záznamy z technický souhlasit???? už jenom to že auto 14 let staré a navíc dovezené má "najeto" 128000 km je blbost, pokud jej nevlastnil někdo kdo jednou měsíčně jel na chatu a po příjezdu domů ho umyl a postavil zase na měsíc do garáže...... *1* *1* *1*
  • Nebo další zkušenost. Sháněl jsem narychlo auto jisté značky, objel jsem několik autobazarů, kde byli auta s najetými cca 130 000 km a stáří 8 - 12 let. Tyto auta dost rachotila. Našel jsem pak auto 14 let staré a s tachometrem skoro 300 000, toto auto rachotilo nejméně ze všech. Jelikož kilometry přibližně odpovídali a auto bylo nejtišší, tak jsem si vybral toto. Jezdí v pohodě dodnes. *5*
  • před pár lety jsem koupil v autobazaru E.A auto. Mělo servisní knížku, kde byl poslední zápis dva roky před koupí auta. Když jsem jej porovnal s tachometrem, tak jsem zjistil stav tachometru o cca 500 km méně než byl poslední zápis v servisní knížce. Jelikož jsem to nezjistil při koupi, tak jsem se tomu zasmál, že se dotyčný při stáčení netrefil. Takže počítám, že jsem byl okraden o cca 60 000 - 100 000 km. *5*
  • pohadka pro ty slabsi v telocviku na zakladni skole. Nebo pro posrance Humla , moc chytrej kluk , verim ze ma aspon 3 obecny a VUML k tomu.
    Jak jsem se kde docet ty padny argumenty dosahujici pesti delnicke tridy.
    1/ Dovazena auta deklarovat na hranicich nebo mistech podobnych , za ucelem registrace tachometru.Odpoved : stocim uz pred hranicemi v zahranici , ne moc slozita SW zalezitost. Laptop nic vic netrebuji. Kupni smlouva tam , neni problem upravit , jiste zkusenosti jeste z dob kdy se platilo clo by se nasly.
    2/ vymena zaznamoveho zarizeni
    Nemam slov , pohlednete na zaplombovane taxametry vy deti ale opravdu naivni.
    3/ asi nemysleno vazne , ale pri tankovani stav kilometru na tachu.
    Bezne se dela u ruznych tank kart a ze by obsluhu skutecny stav veci zajimal , placu smichy.
    No a nakonec . Bezny dovoz od provereneho obchodnika ze te tzv zap Evropy.
    Vetsinou jsou to rodili tamni obcane Muhamed , Mustafa , Ali a tak nejak. Koupi dobehly leasing a za ucelem prodeje / k tomu nekam na nejaky vychod , nic jineho CZ neni / , udelaji prakticky cokoli. Uz jen pri vidine delsi spoluprace.
    Mimoto nejsou tak blbi aby si nec domlouvali nejakym telefonem jako ti politicti podnikatele na tom divnem vychode , vsechno osobne a na takovem miste ze je nejaky dukazni odposlech dost nereealny. O vracich prodavanych s diplomem zeme puvodu CZ , nema cenu diskutovat , tech par supu za par kilometru dolu , skoda namahy. A ze bych veril automobilkam co prodavaji svoje sroty ojete ale jako nove , no par pohadek uz jsem precetl. Vymena neceho vetsi nez bezna , cili nove auto , a jak se blejska. Drzitele investicnich kuponu a jejich dedici . drzim vam palce vy blbci. Jako novy od duchodce z treba nemecka , koupil dal do garaze , umrel , nejezdil , fakt terno , skoro vyhra v lotynce , proste BOMBA !!!!
  • KIMCID
    to zase bude tunel
  • Konečněbudou mít podvodníci z autobazarů po ptákách.poud zase nepříjdou na jiný druh okrádání poctivých občanů. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
    • kastanu ten pad byl vid ??
    • Pokud chce něco vytvořit stát, tak určitě ne proto, aby zabránil okrádání poctivých občanů:))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit