Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kde je amík, který to vše rozvrtal a díky tomu zemřelo tisíce lidí zbytečně.
  • pravdu má jen CCCP, náš odvěký sovětsko-ruský bratr
  • ... je zde klasicky přetlak inteligentních myšlenek, v klidu kálím na "hm" a další mouly :)))
    • Ten přetlak inteligentních myšlenek tě očividně vyvádí z míry. To víš, komu není z hůry dáno ve tvé hlavě nenajde.
      • zlej trolle, dneska jsi vytáhl soldera ?? *15*
  • Co jenom ti naši soudruzi imperialisti z USA udělali špatně? Vždyť jim tam vyvezli tu nejlepší "demokracii" na světě a přesto ji tam očividně nechtějí. V čem vlastně soudruzi imperialisti udělali chybu? To opravdu nechápu... Cha, chááááá. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • No jo, předtím tam byli soudruzi z CCCP a museli s ostudou odtáhnout. Jenomže kam šlápne noha obyvatele východních stepí, tam sto let nic neroste. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • tvůj tata byl soudruh s rudýma trenclama do zvonu a z důvodů častých větrů zplodil takového komouše překabátníkového,proto ty tvoje impotentní pšouky tady házíš *1*
        • Hele soudruhu, o mého tátu se neotírej, nesaháš mu ani po kotníky. To byl poctivý člověk, který se živil poctivou prací a žádný komunista. Ani já jsem nebyl v té rudé smečce, ta mne spíš pronásledovala.
  • No tak hlavne ze mladi Afganci dostanou plnou peci v dojclandu nemusej makat zdarma dostanou ubytovani postele jim ustelou zaci ZS zatimco si pochutnaji na snidani zdarma pak si daji obydek a dostanou obalku s kapesnym, ktere previsuje mzdu vetsiny evropanu a jejich zem budou branit vojska evropanu no ne?
    • Jo jasně. V německu je to jako v pohádce. Všechno je tam zadara a do supermarketu tě vozí dvakrát denně taxíkem. *1* *1* *1* *1*
      Znám spoustu přívlastků na němcě. Od vepřů až po pedanty ale dobrosrdečnost a rozdajnost mezi nimi chybí.

      Takýma žvástama krmí Řečtí převeděči v Turecku hlupáky jako jsi ty.
      Že si tam proty dávky co jsou každé ráno pod zhlavcem nezajedeš Chytráku. *1* *1* *1*
      • Nedojde si tam proto, že dávky jsou jen pro Němce a Islamáky.
      • nejsem opalenej joudo s afgancem by si mne tezko spletli a vubec se mi nechce ucit se arabsky treba a to ze kazdej dostane cca 350€/osoba mesicne je bohuzel fakt proto se tam tak hrnou *16*
        • No tři stovky na den co platí němci darmošlapům od jinud tě trápí ale že zaplatíš 40% ze svého platu našim úřednickým darmošlapům je pro tebe vedlejší *1* *1* *1* *16*
          • Trápí ho to proto, že je jedním z těch kteří na ty dávky přispívají svou levnou námezdní sílou pro německé firmy.
            • Němec neplatí více než 40% daní a odvodů jako občan ČR.
              Ať vám odpustí na měsíc daně a budete brát místo 25 tisíc 35.
              Za Marie Terezie byl den daňové svobody v únoru. Dnes je v červenci a pořád mají na své rozhazovačné vyžírání pracujících málo.
              No konec konců může dělat pro Maďary, ale na daních zaplatí stejně.

              Hasíte co vás nepálí a navíc něco s čím stejně nehnete, a nevidíte si na špičku vlasního nosu.
  • ... zaražení blázínci jako maugli už měli bez nějakého článku o Talibanu absťák
    ... napiš mi, hlupáčku, že nemám názor, Taliban mám u pr*ele asi jako tebe :)))
  • Vždyť i ten Taliban byl svého času krmen a zbrojen z USA proti Rusům. Každý nepřítel mého nepřítele je spojenec, ovšem když vypoví poslušnost je z něj terorista i když je domácí. *11*
    • Talibam byl spojencem proti Rusům ??? A kterým soudruhu ??? Kde by se vzali v Pákistánu Rusové - takoví mírumilovní občani....... *1* *1* *1* *1*
      • Zanedbaný zeměpis ze školy ! *11*
        • Že by byl Pákistám součástí Ruska ??? Tak to jsem soudruzi fakt asi musel chybět *1* *1*
      • V kině byl nedávno uveden americký animovaný film. Jmenoval se Mimoni. Sice jsem ho neviděl, ale název toho filmu tě přesně vystihuje. Ty jsi taky takový Mimoň *15*
        • ... blahopřeji k nejprimitivnějšímu plku dne, chudáku :)))
        • ??? A je tam taky kde se vzali mírumilovní občani Ruska v Pákistánu ???
  • To v ČR nezvládáme nápor ouředníku.
    Za poslední týden spáchalo sebevraždu v ČR 57 lidí a situace se s každou další šikanou a nátlakem zhoršuje.

    Co je mi do nějakých arabášů. Tady v ČR mi chcípaj tisíce lidí před očima.
    Státní ouřadové místo záchrany 3000 obyvatel vymýšlí jak si nedat pivo při jízdě na kole. Nedej bože cigaretu ke kafi.

    Jestli si ta banda vyžírků myslí že mne uklidní blábolem že v rozvojových zemích jsou na tom hůř tak se zatraceně mýlí. *16* *16* *16*
  • Co Američan rozvrtá, to už nikdo neopraví.
    • ... jsi pěkně rozvrtanej i bez Američana, degene :)))
      • To ti zase říkal doma tatík? Takže žádná změna *15*
        • ... hlavně, že ty píšeš pokaždé něco nového, trotle :)))
    • Soudruhu....Babrak Karmal... sovětský vůdce v Kábulu..
      ... vzpomínej... vše potom už bylo nalevačku...
      • sovětský vůdce byl dle tebe zřejmě i v Egyptě, Lýbii, Iráku a Iránu. A taky asi i v Sýrii, Súdánu, Somálsku. Netřeba vzpomínat... Kam vleze noha Američana, tam nastává rozvrat, chaos, válka, smrt. Nic jiného Amík neumí, jen válčit, krást a vraždit.
        • Jak pak ty jses dostal k seznamu států kde jsme za ČSSR vyváželi zbraně ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit