Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O co se jedná? Česká pravice má problém, teď poměrně často, přesněji neustále. Zločinná Česká televize, podporující pravici, potřebuje "vyvážený" přístup. Tak přijde s blábolem, který na ČT24 opakuje každou půlhodinu. To mne nepřekvapuje. Velkým překvapením je ovšem to, kolik hlupáků se jí opět podařilo oblbnout. Nebo to pro mne nemá být překvapením? Jirka je mi samozřejmě ukradený.
  • Proboha, kdysi se tím autem vozil Paroubek!! Tak do něj, to se hodí. Nakonec on boural, on přejel tu ženskou, on utekl, on měl přes dvě promile chlastu. To se hodí, už je to jako před volbama. Naše televize už je toho plná, udělejte k tomu honem speciál Václava Moravce. Janoušek je nevinný, to Paroubek. A žere děti, ta malá nemluvňata! Určitě vám to potvrdí i Hrad. Vy lotři! Tohle je prasárna nemající obdoby, kdo vás ještě může volit? Jedině zločinec.
  • Tak tohle je typická demagogie. Já Paroubka nesnáším, ale tohle mě trošku nadzvedlo. Auto měl Paroubek pronajaté od nějaké bezpečnostní služby a občas parkovalo před nějakým barákem. Teď si ho zřejmě pronajal někdo jiný a jezdí s ním. To je vše. Jen demagog z toho může něco vyvozovat.
  • Policie opět prokazuje svoji neschopnost zjistit tak jednoduchou věc, jako je majitel vozidla a řidič. Když to neví nikdo jiný, tak to ví Janoušek. Všechny telefonní hovory a zprávy jsou zaznamenány, tak stačí projít komu volal. Problém je ovšem v tom, že oni nechtějí znát to jméno. Jejich snahou to je zahrát do autu. Kdyby se jednalo obyčejného českého troubu, tak mají hned majitele, řidiče, pojistníka a nevím koho, jen aby z něj vymlátili pokutu za nezastavení na stopce. To by nám ukázali zač je toho loket. Ale takhle!?
    Je na blití z tohoto státu a jejich mocenských složek. *9*
  • Za chvilku se zde dočteme, že v autě byl spolu s Janouškem taky Paroubek, kterému ten blb Janoušků bránil v najíždění do té ženy. Bohužel Paroubek je větší, tak se to nepovedlo a navíc se to svedlo na Janouška)))
  • Je zajímavé, že je tahle nosná informace od rána na novinkách. To je ta nezávislost médií? Tak díky. Hezký velikonoce, vajíčka a benzín je zase dražší. Ale o tom se asi psát nesmí *16*
    • vejce podražily tak pozor ať ti je cigoši neukradnou a neprodaj. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit