testovaci text

Diskuse pro Článek

V Barmě zemřelo kvůli násilí už přes 1000 lidí, varuje OSN

8. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Převážně muslimští Rohingové patří mezi více než tisíc obětí násilností, které vypukly na severovýchodě Barmy. Informovala o tom zvláštní velvyslankyně OSN. Podle odhadů opustilo své domovy už více ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 3

napsat komentář

K věci (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Muslim si nezaslouží slitování ať je odkudkoliv ! Přečtěte si Korán ten výblitek pedofila a lotra !
10.9.2017
vlákno reagovat

Asi tak (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Umí OSN něco jiného než rokovat a varovat a dělat závěry od stolu? Kdo z vás kde naposledy viděl bíle přilby???
8.9.2017
vlákno reagovat

Karl (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

A pravděpodobně těchto "barmských" musulmanů zemře ještě více. Proč ? Nejdříve je akce - a potom reakce.
No, protože jsou obětí NIKOLIV barmské vlády (nebo dokonce premiérky Su Ťij osobně, Nobelova cena sem - Nobelova cena tam), ale zejména militantní části svého v l a s t n í h o etnika - Rohingů, (vždy mírumilovného ?) musulmanského vyznání !
Tihle "mírotvorci" totiž (prý jako první, v srpnu 2017 !) přepadli policejní a dokonce i vojenské posádky země, kde žijí ! Tak co čekali ? To je ale drzost, to je přece ozbrojená vzpoura. A tohle samozřemě netoleruje ž á d ný stát na světě !!!
To byla od nich ale pěkná blbost - a nyní jim armáda dává výprask, všem musulmanům, protože nerozlišuje, kdo je (prý) hodný a kdo je zlý. To se v boji či ve válce nedělá, protože na to není čas - jde o život, jsou vydány jasné rozkazy. Rozkaz je zákon, obzvláště v boji. Mudrovat se může až po jeho splnění. Např. o tom, kde, proč a na co vzali tihle "mírumilovní musulmani" palné zbraně - s klackama nebo kamením asi na armádu neútočili, že ?!
Je to dobrý příklad pro "podělanou" a komplikovaně pseudohumanistickou EU - co konkrétně udělat s nezvanými přivandrovalci, zejména tzv. mírumilovného musulmanského vyznání - kdyby náhodou byli už moc "drzí". Krátký proces ...
8.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.