Přejít na výpis diskuzí

V bruselském metru byl ještě jeden útočník

24.3.2016 9:57
von 17 příspěvků

Atentátník Khalid Bakraoui nebyl zřejmě při útoku v bruselském metru sám. Záznamy z bezpečnostních kamer odhalily druhého muže, který nesl velké zavazadlo. Dosud není známo, jestli se také odpálil, nebo z metra utekl. Bruselské letiště Zaventem obnoví provoz nejdříve v pondělí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jeden útočník v metru. Co dodat, na toto není odpověď. Kolik jich tam denně projde nikdo neví.
  Co mne trápí je, že žlutá hvězda, komunistická vlajka je po celé Praze a to ještě na Velikonoce. Příští rok bude asi po Praze srp a kladivo. Když jsem by na vojně, tak jeden voják strhl Ruskou vlajku odseděl si 2 roky. Teď ten člověk co strhl komunistickou Čínskou vlajku se dopustil prý trestného činu. Odsedí si taky 2 roky? To se potom od roku 1989 nic nezměnilo, stále žijeme v totalitě a demokracie je jenom zástěrka zvrhlého režimu. Co je lepší žlutá hvězda, srp a kladivo nebo černá vlajka ISS. Není rozdílu, vlajky jsou totožné. Lidé máme svobodu a ne nějakou zvrácenou ideologii. Pražští radní jsou zvrácení jako tyto ideologie, potažmo Pražský hrad. Tito lidé co toto dopustí nemají v této společnosti co pohledávat a nebo této společnosti již nic nemůže pomoci pokud národ takto uvažuje.
  • Nediv se. Komunistickým zločincům se dostalo generálního pardonu ve smyslu "nejsme jako oni", jenomže oni si toho neváží, naopak to považovali za slabost a náležitě toho využili. Převlékli kabáty, zneužili své postavení a známosti a stále nám vládnou a to také díky tupcům, kteří se nechají koupit za nesplnitelné sliby a svobodně je volí. Nechápu, jak si soudní lidé mohli zvolit za presidenta bývalého komunistu a konfidenta StB.
   • Havla jsem měl rád, ale jinak to byl měkotina sama. Řekl bych, že to byl kolaborant jako Lech Walesa. S rudou bandou se mělo zatočit úplně jinak. Toto zachrání jedině rozumný diktátor. Diktátor Evropského formátu, který zatočí s Evropskou sebrankou. Jinak to dopadne tak, že lidé schudnou tak, že nastane občanská válka. Tady ještě hrozí konflikt s Muslimským zřízením s kterým se nikdo nedomluví. Rusko je rádo, že žije, pokud vznikne konflikt s bojovníky ISS, tak Rusko bude pouhý pozorovatel, pokud mu nepůjde o jeho zájmy, tak se nebude vměšovat do konfliktu s EU.
 • Všichni jsou gogo... *14* *14* *14*
 • Jen v německu je útočníků již milion. *14* *14* *14* *14*
 • Jaképak řeči, všichni jsou Abdeslan! *12* *16* *12*
 • To mají "frantíci" za to, že zbourali soudružku co stávala v Pařízi na náměstí Gréve! *16* *16*
 • takových rypáků je v evropě rozlezených statisíce,jak to má člověk poznat?vyhodit všechny bez rozdílu
  • S teroristama je třeba zatočit rázně, tak nějak "po bolševicku"! *1* *1*
 • Co se stalo je sice smutné, ale hlavně, HLAVNÉ to nespojujte s islámem a nelegálními migranty!!!

  To bude jediná starost Merkelové, Hollanda, Junckera a dalších, kteří si stále dokola melou ty své nesmysly
  • Ano tito zločinci budou mlžit a pravdoláskovat.
  • Soudružka z NDR není "politička roku" ale "kráva roku"! *16* *16* *12*
  • Přesně v tomto duchu dnes žvanil Andor Šándor. Prý, neprovokujme je...Právě naopak, Andy, my je musíme provokovat neustále a znechutit jim to tady v Evropě. My jsme tady doma. Tudom barátom, Andy? Vepřové hody každý týden na všech náměstích a jiné, než vepřové maso nesmí být nabízeno. A tak dále... Takto se na ně musí, stejnou metodou... *14* *14* *14*
 • Přijďte tuto sobotu 26. března 2016 ve 14:00 hodin na pražské Václavské náměstí na otevřenou demonstraci a následný pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!”. V tento den budeme demonstrovat proti islamizaci, xenofilním politikům, médiím a neziskovkám, budeme požadovat demisi vlády, předčasné volby a svrchovaný český stát! Půjdeme demonstrovat před Lihový dům, doupě vlastizrádné ČSSD! Budou to Velikonoce, na které budete ještě po létech vzpomínat!
 • Při tom počtu muslimů v Belgistánu je jasné, že v tom metru muselo být těch teroristů podstatně více. Jen možná, dostali echo od své komunity, aby zrovna v tu a tu hodinu v metru nebyli. Už mne to pomalu nudí, opakovat stále dokola to stejné. Řešení muslimské otázky je jasné a nevyhnutelné. A s nápady na jeho realizaci přijdou právě ti, kteří dnes mají opačný názor. Je to logické, budou li chtít zůstat u moci a majetku, nemají jinou volbu. A tu "chátru", kterou tvoří normální občané, nemohou donekonečna rozhánět vodními děly...kdo by za ně udělal tu špinavou práci, že?! Slyšíte to? Někdo (tajně) nastavil budíka...který vzbudí toho s knírkem...a i ten potřebuje ke své činnosti "početné ruce vykonavatelů pořádku". Apropos, jaké existují varianty? 1) občané se budou bránit všemi prostředky invazi....2) nebo budou ve velkém opouštět svou domovinu...3) budou ve velkém lynčováni a zabíjeni ve jménu boha neandrtálců za jejich víru a barvu pleti, tedy, jednoznačně půjde o rasismus jako *12* ......4) samo se nic nevyřeší.... *12* *16* *16*
  • Bohužel souhlas. V Evropě se musí objevit zase ten, který ji dokáže stmelit. Smést současné politiky a i za cenu porušování některých práv ji zachránit před islámským obohacením.
   Současný způsob demokracie té invazi odolat nedokáže. A snad ani nechce. :-(
   • Oni na naše právo mají svůj pohled-ignorují ho. Jaké potom s nimi "kakání"?! Státní úředníci mají nastavit taková pravidla, která budou vymahatelná. A pokud stále někdo podsouvá jakási pravidla, která dnes nemají šanci uspět v zájmu té které evropské země, tak je čas na jejich změny. My jsme ochotni pomoci...rozumným Cromagnoncům, ne přihlouplým neandrtálcům. To je celý. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit