Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně se oficiálně potvrdilo to, co bylo obecně známo, že skutečným organizátorem puče na Ukrajině jsou ruku v ruce USA a EU!Když zde jeden z diskutujících nedávno uvedl informaci od svého přítele novináře, že organizátoři puče jsou placeni v eurech, tak jej mnozí ze zdebilněnců málem ukamenovali.Svého času se komunistům vyčítalo, že vyváží své revoluce, dnes se revolty a puče pod patronací EU a USA vyváží jako šíření demokracie.To , že to přináší utrpení mnoha obyčejným lidem, je pánům Obamovi, Hollandovi, Cameronovi i kunhutě Merkelové jedno.Ukrajina je bohatá na přírodní zdroje a EU a USA pozvolna chudnou.Tak vyvezeme svoji demokracii a zase se budeme mít nějaký čas dobře..Navíc, kdesi ve střední Evropě jistý ani ne tak zdebilněný, ale odborně podrazáctví vyučený primátor hlavního města dostane za podporu těchto podrazů medaili.Stále se potvrzuje, že politika, místo toho aby sloužila lidem, slouží mezinárodnímu kapitálu a jeho gaunerům!
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze vas mam vsechny u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
    ,
  • Napřed ten vypasený tlouštík namazaný povidlama, teď už si vybuchuje nálož. CIA přitvrzuje.
    • Jak můžete tak cynicky mluvit o hrdinovi a mučedníkovi revoluce! Vždyť mu celý týden odřezávali ucho!
      • No, a nyní se musel Rusům přiznat k placeným provokacím proti Janukovyčovi, a to ne v Rusku, ale v Litvě, tam vládnou Rusové ??? Vždyť Litva je v EU a země EU jej mučila, aby přiznal, že jej mučili Rusové... Podivné, proč jej nemučili v Moskvě ???
        • To je asi nedopatření, on to musel přiznat v Kijevě, když ho mazali povidlama.
  • USA zkouší teror i tady, je třeba ty lotry rozbíječské chytat a trestat!
  • To je další tajnou akcí CIA. Revoluce se nedaří, opozice se sama neumí domluvit, co vlastně chce dělat, USA jsou nervozní, že se Ukrajina dosud nepoložila, tak přistoupila na další akci - výrobu "mučedníků" revoluce, kteří by měli strhnout obyvatelstvo k masovým protestům proti vládě a prezidentovi. Tak začíná zabíjet vlastní opozičníky, aby to mohla hodit na policii...
    • Zbořili i v NY známá dvojčata.
  • Rada státních instituci a mocenských struktur Ruské Federace bude přestěhována na Dálný Východ.......pro případ......
  • Vojna s Turkem musi bejt. Zabili ste mne strejcka, tak tady mate pres drsku...
  • "T" korekci nadpisu pls

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit