Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravičácký dobytek chce zase "čestně" zvítězit ?
    • Nikoliv soudruhu toto je jen provakace takového podlého uchyláckého dobytka jako jsou rudooranžový komouši a podobná podliská chátra v čele s konfidentem STB Falbrem-skřetem filipem a úspěšně mu asistuje porcálnzub vymaštěnecká držka sobotka. Z hradu pak na vše dohlíží uslintaná vepřová tlama rusofilní podlý ožralec jakýsi NICzeman.
      • Nežvaň Josefe tady hlouposti, všichni víme co jsou Topnáckové Kárla von Sajrajta z Bilderbergu zač , Kalousek, Bursík, soudruh Štětina, milovník a dopisovatel ze SSSR a stejně jim to není nic platné, projedou to na celé čáře a ty nezapomeň přebalit Kchárla, dej mu novu pampersku.
      • Pepo, co podával ke snídani svým deputátníkům v knížecí ratejně, že jsi si se tak rozjel? Nebyla to bramboračka s konopím?
    • Přesně a když to praskne hodí to na KSČM hnůj zasviněnej!
      • Správně jte pojmenoval tu vaši zločineckou partičku - jakési KSČ (dnes se směšnou příponou M) zasviněným hnojem. Nic jiného totiž komouši - ta sebranka lopuežných vrahů, pedofilních skřetů a jjiného obdboného lidského odpadu není. Stačí se podívat na vaše "představitele" - skře´tácká bestie-konfident Falbr, potomek STB-ckého vraha grebeníček, ministr propagada kovačik, ..... - jedna zrůda vedle druhé.
        V tomto měla tzv. "sametová revoluce" největší slabniu - takové bestie měli již 20.11. viset na kandelábrech o Václava až na můstek.
        • KSČM má hlasů na severní Moravě a v Ústí, kde mají i svého hejtmana dost, ale ODSS a Topnáckové si tam téměř nevrznou, tak Bilderberg místo majdanu platí za hlasy, korupčníci Kárla von Sajrajta z Bilderbergu. Vyjde jim to prý levněji než euromajdan v Kyjevě, tam dali 5 miliard a pořád to není dost. Ukrajinci jsou strašně rozežraní.
  • nic nového
  • Kdo volí, volí zlo-parazitické partaje! Jaké kupčení s hlasy? A co ten "normální" volební guláš, koblihy, mávátka a falešné sliby-to není kupčení s hlasy? Jděte do haizlu, paraziti a hloupé ovce! Není dobrý volební systém, nemám koho volit, A proto, nevolím žádné parazity. *12* *16* *12*
    • Na jednu stranu pravda, na druhou ne. Dobrovolně se vzdáváš pomalu jediného práva zde ve prospěch těch gaunerů. A to je velká škoda. Pro tebe, pro všechny. Protože jakýkoli hlas opozitní straně je její oslabení a zároveň zvýšení účasti a v tom to je. Vím, že já jako volič KSČM, kde se mi prakticky nikdo z nich nelíbí, oslabuji židogaunerskou cházku, která náš stát zničila a ničit bude. Pouvažuj nad tím.
      Jinak ty sliby, to je typický podvod na voliče. Přitom je vše tlačeno sponzory a lobby. Sta miliónů jsou vyhozeny, místo toho, aby byly účelně využity ve prospěch nás všech!
      • I vy máte pravdu.Dostal jsem plachtu pro Prahu a tak jsem jí asi hod.studoval a zjistil jsem,že ten drzý póvl volit nebudu.Ty ubožáci ve volebních komisí za 1300 Kč nemají ani 100 Kč na hodinu a frajer,kteý nebyl ani na vojně,myslím,že to byl vidím je poradce MNO za 158 000 Kč za půl roku.Je opravdu demokratické a svobodné.Doufám,že volby budou anuloványpokud se dostaví méně jak 50% voličů.Co tam dělají dědkové a báby nad 60 let?Profláknuté ksichty z ODS za jiné strany?Zklamal jsi jednou ,nemáš nárok!Jinak je to fraška a já jí nehodlám podporovat.Takhle to vypadá jak lukrativní ÚP.Stačí,aby to byla čestná funkce a bude ušetřený papír.Dříve to tak bylo,ale to byla totalitní demokracie a ne demokratická totalita.
        • Tak si Pražáku pusť na you tube Fr. Ringo Čecha z r. 97, jako by to říkal dnes a je to děsné, ale přesné, prostě musíš tlačit dveře proti, jinak může být ještě hůř, když ta všehoschoponá druhá strana to bude totálně válcovat . Já Pražák volit půjdu, dám hlas hnutí proti betonování Prahy a Prokopského údolí a dalších přírodních lokalit, a na Magistrát fifty fifty Okamuru Černocha a spol. a Komunisty, jednoho ČSSD a nezávislého novináře z nezávislých internet. médií. Solise . Ani sedět na zadku nic neřeší, volby budou platné vždy, anulovat je nebudou nikdy. To si všichni mysleli v eurovolbách a za ANO se hned na druhém místě umístili Topnáckové a obsadili co se dalo , včetně šmejda a krále všech exekutorů emigranta z ODS do TOP Pospíšila a za ANO se tam dostal i šmejd de luxe Telička, díky pasivitě těch jako jsi ty kritiku. A pak jako ty tu po volbách vřískáte.
          • My se známe?O mé pasivitě pomlč,protože jsem tady na těchto diskuzích nikdy neplácal,ale vše jsem psal z vlastní životní zkušeností,protože jsem se pohyboval mezi těmi ,o kterých tady píšeš.Nedělal jsem křoví na Václaváku a ani na Letné,protože jsem znal chátru a jejich guru,protože jsem bydlel v divadle ABC a ožralé kulisáky jsem viděl minimálně 3x za týden.A tyto volby jsou nejhorší co jsem tady za 25 let zažil.Že se nebudou anulovat?Tak tady nikdy nebyla demokracie a těžko někdy bude.Tento stát neměl nikdy vzniknout,proto pomalu zaniká.Rok 1918 byl pro něj konec.
  • vyřeší vše.V čem je problém? Máme prý svobodu a demokracii, tedy já svůj hlas můžu prodat komu chci třeba nejvyšší nabídce. To je podstata svobodného podnikání a fungujícího trhu.
    • Neviditelná ruka trhu viditelně zkorumpovaná a zlodějská šátrající v kapsách a na kontech všech občanů. a ničící a kolonizující celý stát.Naprosto vše je na prodej v tržní ekonomice.
  • Volby nic nezmění, to je jasné, prasata od koryta jen tak není možné vyhnat!!Pokud by to bylo možné tak by dávno volby zakázali.
  • strany ztratili dávno už svuj kredit lidi mají dnešní demokracie již plné zuby tak se nedivte že k volbám nikdo nejde.Normálnímu pracujícímu člověku se žije stále hůř a hůř a na zloděje typu Rittig Janoušek Bééém Hušák a další je naše povedené justice krátká. Exekutoři si dělají v této republice co chtějí tak jak někdo muže jít k volbám všichni jsou tam jen pro vlastní prospěch a ne aby a v této zemi něco změnili.
  • Tržní mafiokracie po Americkém vzoru.

    Panstvo které zavedlo režim který lidi okrádá a žene do chudobince jim pak platí za to
    že jim prodají volební hlas. Lidé dole - bez morálky - jsou rádi za pár korun a tak se s chutí
    prodají. Pak se opijí nebo zfetují. I ty je pro některé jedince jediná možnost jak tuto
    hroznou dobo přežít.
  • Kdo by šel volit bandu nenažraných lenochů, kteří už nechtějí dělat své "řemeslo" nebo politických odpadlíků ze všech stran ?
    Do senátu opravdu volí už jen ten, kdo z toho něco má - sami kandidáti, jejich rodiny a kamarádi.
    V místních volbách není volební systém vůbec k ničemu, když můžete jen preferovat a nemůžete škrtat šmejdy na předních místech některých kandidátek.
    Chcete abychom chodili volit ?
    1) ZRUŠTE SENÁT - tím dáte skutečný signál lidem o tom, že vaše hesla o úsporách a potlačování korupce nejsou jen lži !!!
    2) UMOŽNĚTE voličům dávat NEGATIVNÍ HLASY !!!
    Kdyby volby mohli něco změnit, dávno by je zákonodárci ZAKÁZALI.
  • A stačilo k tomu 25 let aby se z veselého národa stal národ udavačů,bezdomovců a nezaměstnaných.To žádné keci o frontách na toaleťák a banány neobhájí.A hrdost na to jsme Češi?Vždyť námi volení zástupci udělali z národa postupně levnou pracovní sílu v cizích montovnách a prodali republiku.A teď ještě mají drzost chtít aby se občané přetrhli dát jim hlas aby mohli dovršit dílo zkázy.

    Jít volit neznamená, že s volebním systémem souhlasím, ale jdu volit menší zlo!
    • Ještě máte 4 hodiny , tak mazejte k volbám, nebo VASE DETI SKONCI V AMAZONKYM KONC....ku
  • domrrrdaaam na volbu ty piiico(!!!!! heeeee???!!!! na to mrrrdaaam!!!! nevyvolite stejne mnoc ty piiiico v ledu piiiico!!!!! navoliis stejne jen nejakou piiiicu!!!!! co bude meeeeee""""" heeeee???? domrrrrdanciiii!!!!! na to hnrd ta piiiica bude mrrrrdaaaat a nato ti t piiico mrrrdaaaam!!!!!!! heeeeeeee!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit