Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlodějský a podvraťácký segmet má tady jméno.Kaufland. Heslem těchto dní je nějaké "nejlepší cena pro Česko!" Slušná pobídka. Brambory volné cca 22 kč/kg. V sousedním Polsku totéž - ale za 6,80 kč/kg. A když vezmete 5 kg síťku tak 3,60 za  kg. To už jsou tady v tom Kauflandu extra darebáci.A pokud to ještě navodí jakože nám dávají "nejlepší cenu" tak to už jsou extra hovvada. Hlavně že je tady banda vyhodnocuje obchodníkem roku. On je to spíš šejdíř roku.Několika posledních let.

  • Vanhorne, ten potřebuje otevřít hlavu a nalejt mu tam rozum, něco jako Dixi.

    • vanhorne

      "Vanhorne, ten potřebuje otevřít hlavu "

      Kdyz jsi to nepochopil, tak se s tebou nebudu hadat.

  • Dzixi, ukaž mi kde jsem to slovo použil? Vrať se do školy ať se naučíš písmena.

    • vanhorne

      "kde jsem to slovo použil?"

      Copak Andrejko potřebuje otevřít.

  • dneska jsem viděl ufo, heč !

  • Jako na houpačce. Zase brzy a zase se to bude vracet. Copak se ti panáci nikdy nepoučí? 

    • Dekuji za usetrene psani. Nemam co dodat . 

  • Copak Andrejko potřebuje otevřít aby mohl zase vydělávat. Asi se mu hromadí dezinfekce.

  • josef.chmela

    Ubývá nakažených? No to je hrozné. Jestli to takto bude pokračovat dál, ztratíme prvenství v nakažených. Proto je nutné co nejdříve začít s rozvolněním, abychom prvenství nejen udrželi ale i navýšili náskok před ostatními státy Evropy a světa.

  • O každém víkendu (sobota + neděle) statistiky vykazují nižší - někdy i méně než poloviční - počty lidí nakažených 2019-CoViD v průběhu celé éry, kdy to začalo být publikováno...

    Nejspíše o víkendech ubývá lidí, schopných toto zpracovat, ordinace praktiků jsou zavřené, špitál je daleko...

    Ne že by ubývalo nemocných a nově nakažených!

  • Kdyby se před vánočními svátky neotevřely obchody, nepovolily návštěvy v DpS a různých sociálních zařízeních ...atd... mohli jsme na tom být podstatně lépe...

    Za rozvolnění opatření je zodpovědný premiér, který se nám snaží nakukat, jak jsme na tom dobře a že všechno (díky němu) bez problémů funguje...


    • Souhlas.  Ten premiér přece řídí stát jako (svůj) podnik a tak rozhoduje i o tom, co přesahuje jeho znalosti a schopnosti úsudku. Ale nesvéprávným ovcím to vyhovuje: nemusejí se namáhat přemýšlením. rádoby "fýrer-vožď" jim řekne co mají dělat a když jsou hodné dostanou koblihu a bude líp.

  • Redakci Tiscali vřele chci poděkovat za možnost zveřejnit svůj názor. V Seznamu, jak se objeví ode mne jméno Bureš, už jsem zablokován, u jednoho na měsíc u druhého do zítřka.

    • dzixy

      MIloši Sedláku, nediv se tomu, Tobě také nikdo neříká "hňupe". Každý má své jméno jako Ty. A nadávka není argument do diskuze.

      • Označení "Bureš" není nadávka, ale označení "bývalého" konfidenta StB, jak lze zjistit v jejich seznamu na internetu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit