Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ať žije "demokraci" s nezaměstnaností, chudou pracující střední třídou a nenežranými vládními přisluhovači EU a USA...., co si vycinkali to mají!!
  • Zvýšit všechny daně ! Devalvovat korunu ! A pořádně ! Ať máme pořádnou 20 % inflaci. Ta bude makat a zachrání nás !!
  • Nezaměstnanost je důsledek činů bývalé pravicové vlády a to číslo je nějak malé!!!
  • To,že nezaměstnanost nadále se zvyšuje je následek té doby,kdy obyčejný český blb stál ve frontě na kuponové knížky,aby pomohl lumpům,kteří se po komunistech prolhali k moci tuto zemi rozkrást.Úspěšně se Česko řítí do státního bankrotu.
  • A že to RUSNOK s FISCHEREM NEVYŘEŠILI?? *16* Tak dlouho byli zcela nelegitimně u moci!! *16*

    A co nová vláda? Přinese zázračný vznik pracovních míst? Bude za rok to číslo poloviční??!!
    • Každá vláda vytvoří tisíce pracovních míst. Pro své známé a kamarády.
  • Pryč s tyrany a zrádci všemi, Nechť zhyne starý, podlý svět, my nový život chcem na zemi,
    [v němž nesmí býti žádných běd]. Dále jen, dále jen vzesme zpěv, náš prapor nade trůny vlaje, nese on, pomsty hrom, lidu hněv, volnosti nese zjev a rudě do krvava vlaje
    [je na něm pracovníků krev]. Krev naše prolévaná katy, my oplýváme slzami,
    však přijde jednou den odplat [a potom budem soudit my]. Dále jen, dále jen. .. atd Ať staří lotři, noci děti, chtí navázat strhanou nit, co zlé, to musí pominouti, [co dobré věčně musí žít]..
    Dále jen .... atd. Nuž spějme bratři ruku v ruce, v šik mocný, svorný jako proud, jak veletok, jenž proudí prudce, [musíme cíle dostihnout]. Dále jen ... atd.

    S touto písničkou na rtech jsem ochoten padnout za pracující lid. Ať žije proletariát! Shoďme z rukou otrocké okovy !!!
    • Jdi už do hajzlu s tou komančskou agitkou trapáku trapnej. *16* *11*
    • Je načase, aby se tato píseň opět povinně vyučovala v hodinách zpěvu na školách. Ovšem ne na těch soukromých kam chodí dětičky zbohatlíků a vykořisťovatelů. Ty tu čest zpívat Internacionálu nikdy mít nebudou.
    • nikam ani za nikoho nepadej. A jestli je ti do zpěvu, tak zpívej. A třeba i tu o těch komuistických tyranech a zrádcích. *1* *1* *1*
      • Z komunistických zločinů jediný komunistický zločin,který dnes stojí za řeč je ten,že komunisté hned,při údajné revoluci,nevystříleli všechny ty lumpy,co lezli na tribuny,oblbovat národ budoucím kapitalistickým rájem.Nemuseli jsme dnes stát na pokraji státního bankrotu.
    • ostapkotab
      ja ti to opravdu neverim,ze jsi takovej d€bil
  • V noci mi to tecka krásne vykouril, udelal jsem se dvakrat, je to fakt machr!- *14*
    • ostapkotab
      lobotomie nepomohla,ALE jedna jedina kulka urcite pomuze
  • No a co? Já už nedělám pět roků a nestěžuju si.
  • Zemanova vláda odborníků!!!
    • Jj, že toho hodně vyřešili? *1* *1* *16*
    • *1* *1* *1* odborníci TyVoleRUSnoka
  • Je mi 56 let. V 15 jsem začal s učením a po vyučení jsem začal pracovat. Večerně (tedy při zaměstnání) jsem si udělal průmyslovku. Vždy jsem byl proti komunistům ale přesto všechno mám ruce od krve (v mládí jsem byl pasivním členem SSM a po celou dobu zaměstnání do 89r jsme byl v ROH). V 89 jsem necinkal klíčema, ale skoro 20 let jsem vnitřně fandil pravičáckým dobytkům. Na svůj omyl jsem přišel asi po těch 20 letech a od té doby o pravici nechci ani slyšet. Nakonec jsem si musel najít práci až na výhodním Slovensku ale po skoro roce firmu zavřeli a všechny propustili. Od té doby jsme už 1,5 roku nezaměstnaný. Žiju z hmotné nouze, což je po zaplacení bytu 2.800,- Kč (na oblečení, hygienické pomůcky, jídlo, léky, boty, opravy domácích spotřebičů a chátrajícího nábytku atd.). Když jsem se byl zeptat na sociálce jak to vypadá s důchodem, jelikož mám v kuse odděláno cca 38 let vč učení a vojny tak mi řekli, že nemám odpracovaná léta a tak důchod nikdy nedostanu. Takže moje perspektiva je dosti chmurná. Neumím si představit jak budu v 70 letech chodit o hůlkách na kontakt a dokazovat že jsem v evidenci UP - když mě stejně nikdo nezaměstná. Zlatí komunisti!
    • ostapkotab
      naivni d€bil
    • A co teprve nacisti. Každý měl práci - musel chodit do zaměstnání, které mu Parteigenossen (straničtí soudruzi) určili. Každý dostal potravinové lístky, aby nezemřel hlady a body na boty a textilie, aby nemusel chodit nahý. Ve Werksküche mu připravili oběd. A někteří měli dokonce ubytování se stravou v Arbeitslager (pracovních táborech) . A měli to i ti co nebyli v NSDAP. Budeme taky říkak zlatí nacisti?
      • Dostaneš tečko takovou bombu do smradlavé tlamy že spolkneš protézu a pos...reš se! *16*
    • Ta goebelsovská komunistická protidemorkatická demagogie z toho jen čiší. Ošem tupé ovce na to skočí.
      • A neco konkretniho mate k nabidnuti lidem, kteri sice pracovali cely zivot ale nikdy nebudou mit duchod?

        Jako co? *16*
    • Dementos komunistos absolutnos!
      • ostapkotab
        č#rákos d€bilos tiscalos totalos-fujtajblos hnusos !
      • Proč mu nadávaš do komunistů, když jasně píše, že komunistou nikdy nebyl...
        • Protože to je cikán Pišta Žiga tečka, parazit žijící na podpoře, z našich peněz!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit