Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

    "Ve hře je budoucnost"

    ANO a koblihare Burese, mozna to uz rozhodly nejake panny z Karibiku za vas. 🤣

    https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_QQ_i/pXvFH/p2021072711126.jpeg?fl=cro,0,0,640,360%7Cres,1200,,1%7Cwebp,75/podle toho jak se tvari je rozhodnuto

    • KIMCID

      no rozhodne to prezident :D

      • vanhorne

        "no rozhodne to prezident"

        Ten uz nerozhodne ani ktery smejd o nem rozhodne, takova je smutna skutecnost.

  • Ve hře je budoucnost nejen České republiky,  ale i Polska v souvislosti s 

    - Benešovými dekrety,  

    - Bierutovými dekrety, 

    s ty jsou si v mnohém značně podobné. 

    O dekretech Bierutových se v ČR vůbec nemluví - místním politikům  to "nejde do krámu". 

    Ty dekrety mají pro ČR a Polsko zásadní význam a jsou de facto posledním
    obranným valem a PŘEKÁŽKOU PŘED ZNIČENÍM NÁRODNÍ SUVERENITY POLSKA I ČESKA, POTAŽMO JEJICH FAKTICKÉ STÁTNÍ ÍDENTITY...

    Můžeme mít k panu Andreji Babišovi, či k panu presidentovi Miloši Zemanoví výhrady, vztek - ale důležité je pochopit realitu: pan ing. Andej Babiš i pan ing Miloš Zeman jsou  Z TOHOTO TITULU pro Německo nežádoucí politikové - a poslední slova té Ursuly "von der" Leyen to jen dokazují! 

    • Národní suverenitu zničil Beneš, když v září 38 svévolně nařídil vydat pohraničí bez obrany. 

      Podruhé ji zničila Praha o okolí, když celému Československu ve volbách 46 de fakto doslova vnutili komunisty a ti zrušili zemské zřízení.

      Třetí hřebík do rakve opět zarazila Praha a okolí, když ve volbách 92 vnutili zbytku státu Bratrstvo modré straky. Od roku 1993 je tenhleten hnojník jen nesvéprávnou kolonií USA a jejich prodloužených rukou. Masaryk by zvracel.......

      Jsem realista. Snažím se vidět věci, jaké opravdu jsou a skutečné cesty z téhle břečky. Na prezentované mainstreamové mýty mne neužije. Obávám se, že tady už není co zachraňovat. Celá tahle západní iluze včetně kurníku jménem "česko" se musí rozpadnout a musíme začít NA NOVÝCH ZDRAVÝCH ZÁKLADECH. Když něco stojí na bažině, výměna barvy omítky zpravidla nepomůže. Musí se vše zbourat, bažina sanovat a stavět od základů nově.....

      • KIMCID

        No spíše bych to hodil na lidi. Po roce 1945 bylo v ČsR 5% ateistů, tudíž 95% lidí,  bylo různé výry. Těžko uvěřit že z toho ohromného procenta různo věřících volilo pak komunisty.

        • Stačí se podívat na volební výsledky. Jsou dohledatelné i na internetu. A to i volby roku 46.

        • Ta vYra se ti fakt povedla. Na preklep to neodhaduju . Von se tady prakticky vzdycky ten mozkovej potencyjal u kazdyho casem objevi. Treba takovej dedek kopirovac janak / okoun . Ten uz je jasnej , prekvapit nemuze.  Ty jsi se prave zaradil. Aspon to mas za sebou. 

          • KIMCID

            co píše telefon mne nezajímá ,ale chápu že i ten telefon je chytřejší než ty.

            • Tak chytrejsi mozna je . Ovsem nesnaz se nekomu namluvit ze se takhle telefon sekl. To by nesezral ani senochrup  tvyho formatu a to uz je co rict. Rozumim ti ze blba vejmluva taky vejmluva , ale tohle by ti sezral mozna tak slovak bures. Ten cesky neumi. 

  • Doufám, že vyhrajou Lupiči. Přijdou sem pak migranti z celého světa, budou za nás pracovat a my můžeme jít na důchod, odpočívat, bavit se ve volném čase  a MÍT SE PAK UŽ JEN MÓÓÓC A MÓÓC DOBŘE.😯

  • Slyšel jsem dnes bezvadný vtip:

    "POLITIKA JE SLUŽBA NÁRODU."

    • Zájemci najdou relevantní odpovědi k otázce významu voleb 

      v knize "Bubáci pro všední den" od pana Karla Michala...

      Konkrétně v povídce 

      "M R T V Á     K O Č K A"

    • vanhorne

      "Slyšel jsem dnes bezvadný vtip"

      Ja jsem jich slysel furu od jednoho chlapka z Pruhonic, ktery si postavil politickou karieru prave na vypraveni vtipu a bohate se tim zivi. Nejake jsem si zapamatoval "Do politiky jsem sel i kdyz moje rodina tim trpi, jenom abych mohl udelat neco pro lidi. Vsetci kradnu. Ja nelzu ani nekradu a jsem vysoce moralni clovek. Ja jsem nejlepsi krizovy manager. Uzivejte Ivermektin je vyborny pro kone a je dobry proti Covidu. Silne Cesko, bude lip. Takovych vtipu a blabolu ma plne kapsy. Vsichni mi zavidi, vsichni mi hazi klacky pod nohy, vsichni se spikli proti mne. Tak muze kvicet nekdo kdo trpi stihomamem, ale ne predseda vlady. Jeho nejcerstvejsi a mozna posledni: "Budu za vas bojovat do roztrhani tela". Stejne jako Pepik Svejk.

      Jeste jeden pro chude lidi aby vedeli, ze na ne vtipalek nezapomina a ze jim pomaha. "Pomáhám chudým lidem, a těch je u nás spousta. Dříve jsem sbíral tenisové míčky za pět korun na hodinu a později jsem postavil dům vlastníma rukama. Teď už peníze nepotřebuji. Teď je mojí motivací pomáhat druhým". Nekde uz dokonce prohlasil, ze v pripade odchodu z politiky, zamecek ve Frankreichu predela na starobinec. On bude varit polivku pro chude a Mona je bude ucit vyrabet papirove ruze a brnkat na piano.😂 

  • Ale no tak koloběžku.Koho zajímá koho ty tady jako nechceš? Přeci nějaká pouliční koloběžková chátra se tady nemůžeš otírat o kde koho. Kontaminuješ tady prostor svými výlevy blbosti. Vyzkoušej to mezi ostatními koloběžkami.

    • dedku dlouho jsi tady neotravoval svyma cancama. Az se mi po tobe styskalo ty padelku strasidla. 

    • Jste rozumu mdlého a ducha matného, nemýlím-li se...

      Prostě - "okoun"

      • pod timhle jmenem dedku ses dnes vydaril. S tm rozumem ses tedy ohodnotil dobre okoune. 

  • Dejte svůj hlas uvážlivě...

    Já osobně nechci migranta ze Slovenska, agent STB, trestně stíhaného, prolhaného soudruha...

    • KIMCID

      Já nechci ani Piráty ani Odsáky

      • Co naděláme - pitomci se vyskytují na kandidátkách všech politických stran.

        I když na kandidátkách Pirátů blbost přímo kvete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit