Přejít na výpis diskuzí

V Česku začaly volby do Evropského parlamentu

24.5.2019 16:02
šar 23 příspěvků

V pátek ve 14:00 se v České republice otevřely volební místnosti pro volby do Evropského parlamentu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KIMCID

  Podívejte se, jak zastupovali „české zájmy“ v EP v minulém odbobí…

   

   

  https://www.youtube.com/watch?v=ttahculXaHk&t=134s

 • Díval jsem se na profese lidí, kteří kandidují do evropského parlamentu. Tedy to jsou podivné věci, kterými se lidé (mnohdy dobře) živí. 

  Třeba mezi Piráty je to docela zajímavé, ale i jinde. Aktivisté, didaktici, poradci, metodici .... jen o pořádnou práci nezakopnou.

  Dělal někdo analýzu kandidátů? Která původní profese je mezi kandidáty nejvíce zastoupená? 

  To jsou informace, která by byla třeba zajímavá. 

  • vanhorne

   "Která původní profese je mezi kandidáty nejvíce zastoupená?"

   JUDracina?

  • Copak to. Ale když se člověk podívá na ty tři partajíčky, které vytvořili členové organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné, aby se dostali k bruselskému korytu... 😯

   • KIMCID

    Demokracie no

 • Každá agitace už je zbytečná, protože lidé mají své názory a to je důležité. Beznázorový Drahoš v nedávném prezidentském klání zůstává otřesným mementem. Právě uhlazení chamberlainovští týpci, kteří jako politické měňavky jsou především pokrytci a bezpáteřní krysy, jsou pro určitou množinu morálně pokleslých osob ideálními politickými představiteli. Proto je Drahoš nadále vlivnými kruhy protežován a prezentován jako symbol slušnosti. Drahošovská politická korektnost se už etablovala jako nový politický fenomén, který uvádí v extázi jednak množinu lidí majících problémy s logickým myšlením, a jednak morálně provařené struktury, v nichž trapně exhibuje partička známých mádlovsko-issovských provokatérů a dalších různých umělců a takéumělců, kteří se své nedostatky na poli uměleckém snaží kompenzovat větší angažovaností ve veřejném prostoru, třeba v Lize antizemanovských aktivistů a v dalších antidemokratických společenstvích. Jinak optimismus nesdílím, protože Juncker se už jasně vyjádřil v tom smyslu, že oni v Bruselu jsou připraveni na jakýkoliv výsledek voleb a mají vše ošetřené tak, aby jimi prosazované plány byly realizovány bez ohledu na vůli voličů. Evropané budou nuceni si zase prožít martyrium, protože taková je vůle současných vládců EU, ke kterým vzhlíží velká část evropské populace jako ke spasitelům.
 • Ministerstvo financí??? se musí omluvit panu Šarapatkovi za to, že o něm Zeman u Soukupa vědomě lhal?! Je toto vůbec možné? Proč soud nenařídí alkoholikovi Zemanovi, ať se omluví sám! Je nesvéprávný?  A ta bukwa ovčák přijde ještě s tím, že pana prezidenta se spor netýká??!Občané ČR by se asi měli omluvit všichni mezi sebou, že jsme připustili, aby se tento prolhaný Zeman dostal na Hrad.
  • Už jsem si zvykl vulgární a přihlouplé příspěvky nicku bbblb ani neregistrovat a nečít.

   Jenže by se mělo diskutovat k tématu. je to dokonce v pravidlech diskuse.

   Svoje ubohé zvratky na prezidenta republiky, ať je jím kdokoliv, si nechte pro jiné téma. 

  • On totiž náš president je podle Ústavy NEODPOVĚDNÝ a tak o ničem NEROZHODUJE, pouze formálně stvrzuje a koná, co ROZHODNOU JINÍ. To že je neodpovědný lze chápat také tak, že je nesvéprávný. Má tedy být pouze "pro ozdobu". 😍

   Je ovšem velká chyba, že se mu dovolí, aby do všeho kecal, zvláště když má virózu. Kdyby se v každé jiné civilisované zemi choval jako ožralé pako a dělal mezinárodní ostudu a kolaboroval s rudofašistickými mocnostmi, tak by svinským krokem mazal z hradu. Ale co bychom chtěli v tom českém hnojníku, kde členové organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné se za peníze občanů rozvalují v parlamentu a dokonce si utvořili tři uskupení, která se cpou do Evropského parlamentu!!!


   • Vy jste se vážený Občane na dnešek mimořádně špatně vyspal. Jste takový napruzený. Copak? Ve volební místnosti jste nikoho nepotkal? Nebo už předvídáte výsledky voleb těch několika lidí, kteří to nevzdali? 

    Obyčejně každému radíte, aby se vystěhoval, když se mu u nás nelíbí.

    Když se Vám nelíbí žít "v tom našem českém hnojníku," račte tedy umístit své trvalé bydliště někam, kde Vám bude libo.

    Všimněte si, že Vás nikam neposílám - ani na východ, ani na západ. Jen je mi líto, že na tom hnojníku musíte existovat. 

   • Ten ožralec a ozdoba??? Věřím, že to vyřeší Matka příroda.
    • KIMCID

     Tebe dřív

  • KIMCID

   Prezidenta nelze žalovat.Smůla co hnoji.

 • gaheris

  Volební podvod právě začíná! Bodejť by se nechali vyhnat od koryt !!!

 • TheGGG

  hlavně nevolit pro-bruselské vlastizrádce a havlistické kavárníky... co by zaprodali vlastní zemi, jen aby si šplhli u okupantů z eurokolchozu

  • jo.to beru,ale koho teda chceš volit? Volební lístky jsou skvělý savý papír, a tak když jsem likvidoval vylitou kávu ,tak jsem se tam dočetl,že jeden kandidát za jakousi pidistranu se jmenuje Jakub Gauner.Prostě talent do politiky.

   Jít k volbám je vlastně akt altruismu -masa chudáků umožní jednomu aby se stal boháčem.A boháč se pak na ně vykašle a chce ještě víc.

   ...když císař Nero dostavěl svůj Zlatý dům,postavil se doprostřed sto metrového sálu ,na jehož střeše stála 40 metrů vysoká jeho socha ,rozpažil ruce a zvolal: " Teď už konečně mohu žít jako člověk!".

    Tak proto půjdu k volbám,abych z někoho udělal Člověka! 

 • věci jsou k tomu,aby se děly a to znamená nevolit zmírňovatele,ale bořitele.Až se to podělá,tak jim třeba dojde,že to k ničemu nebylo a nebudou s tím opruzovat. 

 • gaheris

  Já nevím jak vy, ale já bych si zamr.al!

 • Obcane najdi si pořádnýho chlapa!

 • To je neštěstí!

  • Ano, je to neštěstí pro vlastizrádce a rusko-čínské kolaboranty. A samozřejmě i pro p.tomce.

   • KIMCID

    Těžko poznat kdo z nich je kolaborant a kdo bude hájit jaké zájmy.Takovej Telička je pro EU a několikrát hlasoval proti zájmům Čr

    • Prý býval kdysi tady tento plešatec čestný a rovný člověk. Ovšem následně se po cizích zádech vyšplhal do parlamentu ..... Aktuálně je z něj takový vzorový špinavec.Slušný chlap složí mandát a jde si. Tady tento vetřelec se drží zuby nehty jako klíště.To už tak bývá. Zparchantělí rodiče, mívají zparchantělá děcka. U Teličků platí 10 krát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit