Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Členství v KSČ mi nikterak nevadí, horší je to že občany okradl o obrovské peníze a kvůli jeho rozhodnutím přicházíme o další peníze s měsíční pravidelností.
  • VIDÍM,ŽE NĚKDO ZASE OBJEVIL AMERIKU.V zemi,(v Česku)kde žilo cca 10 mil.obyvatel byl 1 mil. komunistů.Hlásili se k nim z různých důvodů.Většinou ze zjištných důvodů.Dnes jsou rozlezlí také v jiných stranách ZE STEJNÝCH DŮVODŮ-TEDY ZE ZJIŠTNÝCH.

    TAKŽE CHARAKTER ČECHÁČKŮ SE NEZMĚNIL.Tak proč to pohoršení.
  • všechny komunisty jsme meli povesit a byl by klid.....
    • To bychom byli jako oni.
  • Kozomrd Pišta je nyní v chlívku u své milé, ale vrátí se za chvíli.
  • Co se tady stále řeší kdo byl komunista, když tam byl kde kdo. Vadí mi ale to že všichni převlečení komunisti za každou barvu se celou dobu buší do prsou, ne s KSČM žádná spolupráce a teď za nima lezou pro podporu!!! Nebýt KSČ v roce 89 tak to Havel ani nedostal. Spolčil se jako první. Docela je obdivuji že to po celou dobu tak táhnou a kabát mají stále červený. Nebyl jsem nikdy v žádné straně a pokud jsem se nenechal před 89 tak teď to snad není povinnost, ne?
    • Ale je váženej. Pokud to chceš někam dotáhnout, tak ve straně bejt musíš, nejlíp v tý správný. Jen tam jsou peníze na všechno. To i komouši byli štědřejší a krom sebe podporovali z rozpočtu sport, odbory, národní frontu, zájmový spolky a t.d. Jo, dnes je Nová doba. Vše jen pro vyvolený.......
      • Čest se dávno vytratila někdy během I. a II. války. *9*
  • ... hezky mi to všude ohlasuj, primitivní Karlíku :))))
  • Každej na každýho všechny sra*ky vytahne!
  • Komupak tolik vadí ten Fischer? A nevadí jim "bývalý" komunista Zeman aktivní pracovník Prognostického ústavu ÚV KSČ, kde se připravovaly ty polistopadové lumpárny, oposmluvní křivák, který se Klausem rozdělili moc . Lze usoudit, že rudé zrůdy potřebují dosadit na hrad Zemana, aby se s jeho pomocí mohli komunisti dostat do vlády a utopit naši zem znovu v krvi. A kdo si přeje u nás restauraci komunismu? Kdo jiný než východní rudý "bratr". To ovšem stádo tupců nevidí.
    • Zemam ze sebe nedělá svatouška
    • Jdi za tou kozou, ať pořád nemečí !!! A ty své bláboly jí můžeš šeptat do uška....
      • ... jsi stejný primitiv jako on, hodíte se k sobě :))))
  • Na tom,že pokud by se současní komunisté dostali k moci,mně nejvíc vadí,že by na udělání pořádku,ve stávajícím kapitalistickém svinčíku byli strašné měkoty.To bude chtít mnohem tvrdší ruku mladé generace.
    • Ano, je to hnus co napíši, ale mělo by to být něco podobného, jako 30. léta v Německu, jako byla NSDAP, "SA", nebo "44" ale v jiné podobě, tvrdě, ochránit pracující a zlikvidovat politickou mafii.
  • Prezidentská volba bude jen rozhodování mezi pořádnými darebáky.Proto pravičáci najednou začali prosazovat přímou prezidentskou volbu.Pro budoucího prezidenta bude nebezpečí v tom,že jej později mohou podvedení voliči odporazit přímo na Hradě.Nového prezidenta nebude čekat ta selanka,kterou zažil Havel.To,že začal prezidentovat v nezadlužené a nerozkradené zemi,kde měl každý práci.Nyní už to bude o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit