Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NATO nešetři naši mozky. Prvni explozie jsou od dělostřeletstva.Takto fynguje "Ukrajinské příměří" a demokrace v kuklach!
  • Je vidět, že sankce VELMI DOBŘE UČINKUJÍ, Putin stáhl vocas mezi nohy a začíná se lísat. Rozum nic moc, ale instinkty mu stále dobře fungují. Bravo EU, bravo Obama. *14* Hanba tupcům, kteří sankce považovali za neúčinné. *11*
    • ???? *8*
  • To jste tady všichni zhulení *16*
  • Tak tato diskuze je opravdu asi přenos přímo z blázince. Zkuste alespoň jednu větu ke článku,
  • tečko starý gayi vím že to nemáš lehké, sám jako kůl v plotě bez přátel bez rodiny, všemi opovrhován, jen ze svými chmurnými myšlenkami, to tě nutí s někým komunikovat alespoň přes ty diskuze, kde můžeš prudit a vybíjet svou zlost na vše a všechny, to je tvá jediná životní radost, opravdu tě velmi lituji!,,
  • Tak Adolf Obama už si pod nosem pěstuje knírek. inu proč ne? všichni stejně dávno
    vědí že je to vůdce Ukrajinských nacistů takže proč to dále tajit.
  • Musime jasne odsoudit ruskou agresi vuci srchovaynemu uzemi statu ukrajina!!!
    • Musíme jasně odsoudit Americký protektorát Kosovo který vznikl v rozporu s mezinárodním
      právem. Naštěstí ho uznal ministr kníže Karel von Blektal a ten zastupuje
      vlastizrádce ze Sudetsko Německého spolku ne však ČR. *14* *14*
      • kníže Karel von Blektal mister zednář Shlefengot jeho eminence sudetlandmensh in Bohmen protektorát
  • Jo jo. Nějak se nám zdejší bolševici rozběsnili i ke kredení nicků se uchýlili ( jako obvykle ) ale to nevadí. Užíjte si to . Vás čeká zase neklidná noc a starosti CO bude zítra a sladké sny o komunistické minulosti . Já se vám můžu ovšem kdykoli vysmát a v každém obchodě ( nebo jinde ) zesměšnit a ponížit . Ani netušíte jakou mi to dělá radost . Zítra si zase vytipuji někde nějakého rudého důchodce ( často v Kauflandu ) a udělám z něho opět naprostého trotla na pokraji infarktu. Třeba to budete zrovna vy . Kdo ví? Tož " Na shledanou ". P.S. Nedávno se mi povedlo přimět bezdomovce aby lezl pro mince do kašny . To byla prča .
  • No nic vy paka bolševický,jdu na sraz Jugend Hitler,sednu si do fašistický hospody,dám si jedno kijevskofašistický pivo a poklátím banderovskou servírku a pujdu spát
    nazdar soudruzi vymaštěný
  • Vétěztví. Všechny zdejší bolševiky se mi povedlo přivézt do bílého žáru . Co více si člověk může přát ?
    • nejlepší je to,vétěztví,to nemá chybu,gratuluji,není nad ,to.
      • No co , já SU Moravák.
    • no jednou budu v žáru též.
    • Člověk si má hlavně přát to co nemá ale potřebuje to. Takže u tebe je to jasné.
      Piš: Ježíšku prosím děj mi pod mou popelnici na vánoce mozek. *15* *15* *15*
      • Popelnice ? Neznám . Tam někde bydlíte ?
      • jak ježíšku? ..kde máš dědu mráze..? ty jeden provokátére,to by ti strana vyčinila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit